آچار اسپیس فریم

آچار جغجغه ای یا آچار اسپیس فریم ابزاری است جهت باز کردن و بستن بست اسپیس فریم کاربرد دارد. از آچار جغجغه ای می توان برای نصب اسپیس فریم استفاده کرد. آچار جغجغه ای سرعت باز و بستن بست اسپیس را بالا می برد.

جدول محتوا

آچار اسپیس فریم چیست؟

در این مقاله قصد داریم  آچار اسپیس فریم را به شما معرفی کنیم. آچار اسپیس فریم بسیار کاربردی بوده و در موارد زیادی می توانید از آن بهره ببرید. در ادامه به بررسی تمامی نکات لازم در مورد آچار اسپیس فریم می‌پردازیم.
آچار اسپیس فریم برای نصب بست های اسپیس فریم مورد استفاده قرار نمی گیرد. شاید بتوان اینمحصول را یکی از کاربردی ترین آچار های صنعت ساختمان سازی دانست.

نکاتی در مورد آچار

آچارها برای موارد متعددی به کار برده می شوند و به آن ها مهره گشا نیز گفته می شود. اولین بار فردی به نام مریک اقدام به اختراع اولین آچارها نمود. این فرد در سال ۱۸۵۳ اولین آچار را اختراع کرد و با این اختراع به جامعه بشری خدمت بزرگی نمود. آچار را می توان یکی از پر کاربردترین ابزارها در زندگی انسان ها دانست.
آچارها دارای تنوع زیادی هستند که انسان ها برای کارهای مختلف از آن ها استفاده می کنند. شما می توانید انواعی از آچارها را بیابید که آتش نشان ها برای لوله های آتش نشانی از آن استفاده می کنند. آچارهای رینگی و یک سر تخت را می توان به منظور انجام کارهای مختلفی مورد استفاده قرار داد. آچار فرانسه نیز از این ویژگی برخوردار است و برای موارد متعددی به کار برده می شود. توجه داشته باشید که بدترین راه حل برای اصلاح آچار خم شده تلاش برای صاف کردن آن است زیرا این کار باعث می شود که این آچار خمیدگی بیشتری پیدا کند و این کار آچار را خیلی ضعیف می کند. نکته مهم دیگر این است که هیچ گاه شما نباید آچار را به جای چکش مورد استفاده قرار دهید زیرا این کار صدمه زیادی به آچار وارد می کند. در بالا به نام آچار مهره گشا اشاره کردیم این نوع آچارها از ترکیبات کروم و وانادیوم برخوردار هستند. علت به کار رفتن این ترکیبات در درون آن ها برای جلوگیری از زنگ زدگی آن ها می باشد. زیرا کروم و وانادیوم خاصیت ضد زنگ دارند.

شما می توانید با خرید آچار اسپیس فریم و نصب بست اسپیس فریم کارهای ساختمانی خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهید. برای نصب کردن اسپیس فریم شما به بست اسپیس نیاز دارید و در آخر برای این کار به یک آچار اسپیس فریم نیاز خواهید داشت. این ابزار در این زمینه می تواند به شما کمک زیادی بکند.اگر قصد خرید اسپیس فریم را دارید حتما به همراه آن باید آچار اسپیس را تهیه کنید. برای تهیه آچار اسپیس به صورت الکترونیکی می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید. ما با سال ها تجربه در زمینه ی خرید این آچار و اسپیس فریم شما را راهنمایی خواهیم کرد.
بهتر است برای خرید این محصول از سایت های معتبر و نمایندگی های معتبر فروش اقدام کنید. وب سایت اسپیس سازان از معتبرترین فروشگاه‌های عرضه کننده انواع اسپیس فریم و ابزارآلات آن است. این فروشگاه در زمینه فروش اسپیس فریم با شرکت های معتبری قرار داد داشته و اسپیس فریم های درجه یک در سایت خود به فروش می‌رساند. تنها کافی است برای خرید به ما اعتماد کنید تا از کیفیت فوق العاده ای بهره مند گردید.

قیمت اسپیس فریم و آچار اسپیس

برای اطلاع از قیمت دقیق آچار اسپیس فریم و اسپیس می توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید و همچنین می‌توانید به صفحه اینستاگرام اسپیس سازان مراجعه نمایید. ارائه قیمت دقیق اسپیس فریم و  آچار اسپیس فریم کمی کار دشواری است. زیرا آچار اسپیس فریم و اسپیس فریم با تنوع زیادی که دارا می باشند قیمت اسپیس متنوعی دارند و برای قیمت گذاری آن به طور دقیق باید همه عوامل مورد بررسی قرار گیرد. اما اسپیس فریم ها معمولا دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشند. شما می توانید این ابزارهای کاربردی را در کمترین زمان خریداری کرده و از کیفیت بالای  آچار اسپیس  بهره مند گردید.

آچار جغجغه‌ای چیست

آچار جغجغه ای شباهت زیادی با آچار بکس دارد. دسته ای فلزی در این آچار قرار دارد که متصل به مکانیزم چرخشی است. وجود یک کاسه در این مکانیزم هم به حرکت این آچار کمک می کند. به علت متصل بودن این دسته فلزی به آچار نیازی به جدا کردن آچار پس از فعالیت و انجام کار با آن نیست. شما پس از کار کردن با این آچار و اتصال هر نوع پیچ و مهره ای که مد نظر دارید نیازی به جدا کردن این آچار از پیچ و  مهره ها نخواهید داشت زیرا خود آزاد می گردد. اگر به علت کمبود وقت به آچاری نیاز دارید که خیلی سریع کار شما را انجام دهد می توانید از این آچار استفاده کنید. آچار جغجغه ای به علت سرعت عمل بالا و سادگی کار برای مواردی که دسترسی به مکان مناسب برای کار کردن وجود ندارد، بسیار مناسب می باشد. به آچاری که توانایی وصل کردن بکس را داشته باشد آچار بکس می گویند. این نوع آچار در صورتی که قابلیت جغجغه ای را نیز دارا باشد به آن آچار جغجغه ای می گویند. اگر آچار در مسیر حرکت به سمت راست برگردد دارای قابلیت جغجغه ای بوده و در صورتی که به سمت چپ برگردد این قابلیت را ندارد. در صورتی که آچار این قابلیت را دارا نباشد به آن آچار بکس ساده می گویند. از انواع دیگر آچار می توان به آچار خرپا اشاره کرد که از این آچار برای نصب خرپا استفاده می گردد.

آچار آلن

این آچار دارای انتهای شش ضلعی می باشد. این آچار را می توان به دو صورت T شکل و  L شکل یافت. در شکل تی شکل آن تنها تفاوتی که وجود دارد یک دسته می باشد که در شکل ال شکل وجود ندارد. دسته ای که در شکل تی شکل وجود دارد می تواند فلزی و یا از جنس پلاستیک باشد. آچار آلن با سرهایی که درون آن ها شش ضلعی می باشد، استفاده می گردند. نوک آچار آلن را برای استفاده کردن از آن باید در درون این سر شش ضلعی قرار داد. برای بستن قطعات دوچرخه معمولا از این نوع آچار استفاده می کنند. در واقع با پیچ این نوع آچار دوچرخه بسته می شود. آچار آلن سر گردی دارد که توپی شکل به نظر می رسد. این آچار برای محور هایی غیر از محور پیچ مسیر مورد استفاده قرار می گیرد. علت این امر سر گرد این آچار می باشد. حالا که با ویژگی های آچار آلن آشنا شدید، بهتر است با ما همراه باشید تا کاربرد بست اسپیس را برای شما بیان کنیم.

کاربرد بست اسپیس فریم

بست اسپیس برای کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای انواع کارهای ساختمانی از این نوع بست استفاده کنید. می توان به کمک آچار اسپیس فریم این نوع بست را نصب نمود.

آچار نصب اسپیس

از آچار نصب اسپیس به منظور نصب بست اسپیس استفاده می گردد. این آچار در صنعت ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد و برای نصب اسپیس فریم از آن استفاده می گردد.

نکاتی در مورد خرید آچار اسپیس فریم

توجه داشته باشید که خرید آچار زمانی سودمند خواهد بود که شما مهارت کافی را برای استفاده از آن ها را داشته باشید. اگر از ابزار درست استفاده نکنید باعث آسیب رساندن به آن ها خواهید شد. پس باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشید. نکات مهمی وجود دارد که حتما قبل از خرید هرگونه آچار خصوصا آچار اسپیس فریم باید مد نظر قرار دهید. با ما همراه باشید تا این نکات را برای شما مطرح کنیم.
هر نوع آچار دارای واحد استانداردی برای اندازه گیری می باشد و شما برای این که بتوانید خریدی مناسب داشته باشید حتما باید این موارد را مد نظر قرار دهید. برای مثال خرید این آچار با واحد اندازه گیری مخصوص به خودش می تواند به شما برای استفاده بهتر از این ابزار کمک زیادی کند. بهترین آچاری که می توانید بخرید گروهی از آچارها هستند که شامل همه سایزها باشند. اگر قصد خرید آچار اسپیس فریم را دارید، بهتر است آچار اسپیسی با سایزهای مختلف را تهیه نمایید.
تهیه این آچار یا هر نوع آچاری که از آلیاژ فلزات تهیه شده است، می تواند بهترین انتخاب شما برای خرید باشد. این نوع آچارها دارای استحکام زیادی هستند و با طول عمر و کیفیت بالایی که دارند، می توانند هزینه بالاتر خود را جبران کنند. اگر تعداد آچارهای زیادی دارید و نمی خواهید به تعدا آن ها بیافزایید می توانید از آچارهای تکی استفاده کنید. آچار اسپیس به صورت تکی هم می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد.
هنگام خرید هر گونه آچار خصوصا  آچار اسپیس فریم بهتر است از قبل در مورد ویژگی های آن تحقیقات کافی را داشته باشید و پس از اطمینان از نیازمند بودن به خرید، نوع انتخابی برای این کار اقدام کنید. برای مثال خرید آچار اسپیسی که به هیچ عنوان به کار شما نمی آید و برای شما کاربردی نمی باشد، به هیچ عنوان صرفه اقتصادی ندارد. قبل از خرید هر گونه آچار خصوصا  آچار اسپیس  بهتر است با کارشناسان مربوطه در این زمینه مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.