اجاره اسپیس

اجاره اسپیس فریم در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از بزرگترین خدمات این شرکت می باشد. زیبایی سازه ها، مناسب بودن قیمت اجاره اسپیس، مقاومت بالای داربست های نمایشگاهی، امکان اجاره اسپیس فریم در تهران و ارائه خدمات اجاره اسپیس فریم در کرج از ویژگی های بارز این نوع سازه نمایشگاهی در این شرکت می باشد. نصب ادوات غرفه و اجرای آن توسط نصابان با تجربه اجرا میگردد. نصاب باید در زمینه اجرا دارای مهارت و دانش کافی داشته باشد تا به صورت استاندارد وایمن اقدام به نصب نماید.

جدول محتوا

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

توسط اجاره این سازه می‌توان در فضای باز نیز غرفه نمایشگاهی ساخت. غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی در فضای باز باید دارای سقفی شیب دار باشند که در هنگام بارندگی آب به داخل غرفه وارد نشود. اسپیس فریم دارای قابلیت نصب انواع پوشش سقف میباشد. غرفه نمایشگاهی ساخته شده توسط سازه فریمی، دارای زیبایی و کارایی بسیاری در صنعت نمایشگاهی میباشد.

 گروه تولیدی اسپیس سازان برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به اجاره space frame با قیمت ارزان و مناسب نموده، تا مشتریانی که توان خرید را ندارند بتوانند از این نوع سازه اجاره ای برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و دیگر امور تبلیغاتی و نمایشگاهی بهره مند گردند.

نکات مهم در زمان اجاره اسپیس

لطفا قبل از اجاره اسپیس فریم به نکاتی مانند: 

  1. فضای نصب
  2. متراژ سازه 
  3. مدت اجاره 
  4. تاریخ نصب 
  5. مکان نصب

اسپیس فریم دقت فرمایید، تا کارشناسان ما بهترین و کاربردی ترین نوع سازه را به شما پیشنهاد نمایند. اجاره داربست نمایشگاهی با معیار متر طول داربست نمایشگاهی استفاده شده و یا متر مربع پوشش داده شده توسط داربست نمایشگاهی انجام میگردد.

اجاره اسپیس این امکان را برای شما فراهم مینماید، تا سازه مورد نظر خود را باقیمت ارزان در اختیار داشته باشید. اجاره داربست نمایشگاهی میتواند نیاز شما به خرید سازه را مرتفع نموده و شما از این روش به جای خرید استفاده نمایید. شما با این روش دیگر نیازی به نصاب نداشته چرا که شرکت جهت نصب سازههایی که به صورت اجاره دراختیار شما قرار میدهد، نصاب برای شما اعزام مینماید.

 

نکات مهم اجاره اسپیس

این شرکت با ساخت غرفه نمایشگاهی توسط داربست فلزی، اقدام به ساخت غرفه نمایشگاهی با متد و  متریال جدید نموده. توسط داربست های فلزی میتوان در فضای باز و بسته غرفه هایی در ابعاد، اشکال و اندازه های گوناگون و متفاوتی ساخت.

داربست نمایشگاهی اجاره ای در اکثر فضاها و محل های جغرافیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر مزایای این نوع سازه فضایی میتوان به وزن سبک آن اشاره نمود. این سازه فضایی با وزن نسبتا سبک خود جزو محصولات و استراکچرهای سبک ساخت و ساز محسوب میگردد. این شاخصه مهم این محصول را جزو برترین سازه های کاربردی در صنعت سازه های پیش ساخته نموده.

 از دیگر مزیتهای این نوع استراکچر میتوان به قابلیت ایجاد طرح ها و انجام نقشه های متفاوت در زمینه نمایشگاهی، تبلیغاتی، غرفه سازی و.. نام برد. این سازه با تنوع بسیار زیاد در ابعاد و همچنین خاصیت اتصال میتواند هرآنچه که شما مد نظر داشته باشید را اجرای نماید.

مزایای اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم دارای مزایای بسیاری در مقایسه با خرید آن میباشد. یکی از معایب خرید این نوع سازه، نیاز به داشتن فضای زیاد جهت نگهداری اجناس خریداری شده است. در موارد اجاره ای، نیاز به انبار برای نگهداری و مراقبت از داربست نمایشگاهی نمیباشد. اجاره غرفه نمایشگاهی یکی از راه های مقرون به صرفه در صنعت غرفه سازی میباشد.

اجاره اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی

مهمترین مزایا اجاره اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی :

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

شرکت سازه فضا سازان افلاک ارائه دهنده خدمات اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی با قیمت مناسب و به صرفه برای متقاضیان صنعت نمایشگاهی می‌باشد. کاربرد این سازه جهت غرفه سازی، ساخت سالن، قاب بنر، سن و استیج، کف سازی، نورپردازی می‌باشد. ارزان قیمت بودن این سازه نسبت به دیگر سازه‌های نمایشگاهی، از ویژگیهای بارز اسپیس اجاره‌ای می‌باشد. خدمات اجاره ای در این شرکت در اسرع وقت امکان پذیر می باشد.

اجاره داربست نمایشگاهی

اجاره داربست نمایشگاهی جهت ساخت سالن و غرفه به کار رفته و داربست نمایشگاهی در مقایسه با خرید آن دارای قیمت ارزان تری می‌باشد. قیمت اجاره اسپیس فریم در این شرکت با توجه به نقشه کارفرما قیمت گذاری گشته و با ارائه اجاره سازه نمایشگاهی با قیمت ارزان در خدمت مشتریان می‌باشد. شرکت تولیدی خدماتی اسپیس سازن با ارائه خدمات در غرب تهران, شرق تهران, شمال تهران و جنوب تهران در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت با ارائه خدمات در کرج، تهران و دیگر شهرهای کشور در خدمت مشتریان می‌باشد.

اسپیس فریم (space frame) به سازه های هندسی و منظمی می گویند، که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار گرفته و شکل نهایی سازه را تشکیل می دهند. با اتصال این سازه ها می توان غرفه های نمایشگاهی در ابعاد متنوع ایجاد نمود. این شرکت با ساخت غرفه نمایشگاهی اقدام به اجاره غرفه توسط متریال اسپیس فریم مینماید. شما به راحتی می‌توانید با سفارش غرفه خود و ارائه اطلاعات مربوط به آن در زمانی مشخص غرفه خود را در اختیار داشته باشید.

مشاوره قبل از اجاره اسپیس نمایشگاهی

قیمت اجاره اسپیس فریم

با توجه به قیمت ارزان این محصول برای ساخت غرفه و دیگر سازه های مورد نیاز شما از نظر قیمت مقرون به صرفه میباشد. قیمت اجاره اسپیس فریم به متراژ و نوع کار بستگی دارد. به این صورت که یک قیمت کلی بابت انجام کل کار و تمامی هزینه های جانبی آن به مشتری داده میشود.

این راه حل برای پوشش هزینه و انجام تمامی کارهای مرتبط مشتری بسیار مفید است. اجاره اسپیس ارزان میتواند تا حدود زیادی در هزینه های انجام پروژه شما صرفه جویی نماید و از این طریق شما بتوانید حداکثر بهروری را از انجام پروژه مورد نظر خود داشته باشید. اما در کارهای بزرگ و حجیم کار بر اساس متراژ پروژه بر اساس قیمت متر مربع به کارفرما داده میشود.

شما با سفارش کرایه اسپیس ارزان میتوانید از خدمات متعدد شرکت بهرمند گردید. خدماتی که شرکت در اختیار شما قرار میدهد، میتواند در انجام پروژه شما نقشی بزرگ و تاثیر گذار داشته باشد.

اجاره اسپيس فريم نمايشگاهی اسپيس سازان

با توجه به قیمت سازه که بر اساس متر طول میباشد .و همچنین قیمت بالای مواد اولیه ساخت داربست نمایشگاهی میتوان به این نتیجه رسید که اجاره داربست نمایشگاهی نسبت به خرید اسپیس به صرفه‌تر می‌باشد. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر در زمینه خدمات قابل ارائه در شرکت به پیچ اینستاگرام  (@spacesazan) شرکت اسپیس سازان مراجعه نمایید.

اجاره اسپیس فریم در تهران

اجاره اسپیس فریم در کرج

اجاره اسپیس در تهران و کرج

هزینه حمل و نقل و چگونگی محاسبه ی آن

بست و اتصال اجاره ای

چگونگی سفارش سازه اسپیس

اجاره استند اسپیس

اجاره استند اسپیس

سوالات متداول اجاره اسپیس

1آیا برای اجاره سازه نیازی به کارشناسی میباشد؟

بله، برای اجاره اسپیس نیاز به کارشناسی می باشد. البته در کار های کوچک و ساده نیاز نمی باشد.

2دوره های زمانی در اجاره چقدر میباشد؟
دوره های زمانی برای اجاره اسپیس 1 تا 10 روز میباشد
3آیا مدت زمان کرایه در قیمت اجاره اسپیس تاثیر دارد؟

بله مدت زمانی که شما سازه را اجاره مینمایید در قیمت و هزینه تاثیر دارد.

4بهترین زمان برای سفارش سازه اسپیس چه زمانی میباشد؟

حداقل یک روز قبل از زمانی که قصد استفاده از آن را دارید.

محصولات اسپیس فریم

Print
WhatsApp
LinkedIn