بخاری اجاره ای

همان طور که می دانیم بخاری یک دستگاه و سیستم گرمایشی است. که نصب و راه اندازی بسیار آسان است و مانند سایر سیستم های گرمایشی دشوار نیست. چرا که در نصب این دستگاه گرمایشی نیاز به هیچ نوع وسیله یا لوله کشی خاص نمی باشد. از دیگر مزایای این دستگاه گرمایشی حمل و نقل ﺁسان و بدن دردسر آن است لذا به راحتی می توان این دستگاه را جابه جا نمود.
همچنین مصرف انرژی این دستگاه گرمایشی بسیار بهینه است. این موارد سبب شدند که افرادی که نیازمند به استفاده موقت به سیستم های گرمایشی دارند این وسیله را انتخاب کنند. امروزه اجاره این دستگاه گرمایشی اهمیت خاصی پیدا کرده است که ما در این قسمت به تشریح آن می پردازیم.

جدول محتوا

امروزه اجاره این دستگاه به یکی از کارهای رایج و متدوال تبدیل شده است چرا که در سال های اخیر بسیاری از همایش ها، مراسم ها و امکان عمومی نیازمند این وسایل گرمایشی دارند ولی از آنجایی که این وسیله گرمایشی را برای مدت کوتاهی نیاز دارند لذا خرید یکی از این محصولات گرمایشی برای یک مدت کوتاه صرفه اقتصادی ندارد و برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه نمی باشد.
از این رو اجاره بخاری برای این افراد و برای این موقعیت ها یکی از بهترین گزینه ها می باشد. لذا بسیاری از افراد برای برگزاری مراسم ها و همایش های خود و یا برای اماکن عمومی به اجاره این وسایل روی ﺁوردند. در جهت رفاه حال این افراد شرکت های معتبر و بزرگی در کشور راه اندازی شدند که هدفشان کمک به این قشر از اجتماع است و فعالیتشان اجاره انواع سیستم های گرمایشی است.
لذا این شرکت ها برای جلب اعتماد مشتریان خود بهترین خدمات و محصولات را ارائه می دهند. از این رو این شرکت ها انواع بخاری ها را برای اجاره در شرکت های خود برای اجاره دادن به مشتریان معرفی و ارائه می دهند. که در این قسمت برخی از این بخاری ها را معرفی می نماییم.

همان طور که در بالا نیز ذکر کردیم بخاری یک نوع سیستم گرمایشی است که به دلیل حمل و نقل آسان، نصب بدون دردسر و راحت و همچنین مصرف انرژی مناسب امروزه برای تامین گرمای محیط و فضاهای مختلفی همچون رستوران ها، سوله ها، اماکن عمومی، نمایشگاه ها و انواع مجالس و مراسم ها مورد استفاده قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات و مشاهده انواع بخاری اجاره‌ای می‌توانید به صفحه اینستاگرام اسپیس سازان مراجعه نمایید.

از آنجایی که استفاده از این دستگاه گرمایشی در این نوع مکان‌ها موقت و کوتاه‌مدت می‌باشد لذا بسیاری از صاحبان این کسب و کار تمایل به اجاره بخاری دارند.
لذا شرکت های اجاره سیستم‌ها گرمایشی انواع این دستگاه‌ها را به این افراد معرفی می‌نمایند. از انواع بخاری‌هایی که این شرکت ها برای اجاره دادن به مشتریان خود معرفی و ارائه می دهند می توان به بخاری برقی، بخاری برقی فن دار، بخاری برقی پاسیو، بخاری قارچی، بخاری گازی، بخاری بدون دودکش، بخاری انرژی و بخاری کپسولی اشاره نمود.
هر کدام از این بخاری ها ویژگی های خاص خود را دارند مثلا بخاری قارچی و پاسیو مناسب ترین بخاری برای فضاهای باز هستند. لذا این شرکت ها با داشتن کادری مجرب و حرفه ای ابتدا کارآیی های بخاری ها را به مشتریان توضیح می دهند و سپس مشتری بر طبق نیاز و محیط و مکان خود بخاری مورد نظر را انتخاب و اجاره می نماید.
این شرکت ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا در کمترین زمان ممکن و همچنین برای جذب مشتری و رفاه حال مشتریان با کم ترین قیمت این بخاری ها به محل های مورد نظر و دلخواه رسانده و به نصب ﺁن ها نیز می پردازند.

اجاره بخاری قارچی یا همان بخاری پاسیو

بخاری قارچی یا بخاری پاسو از جمله بخاری هایی هستند که شرکت ها آن ها را اجاره می دهند. در واقع کابرد اصلی اینگونه بخاری ها برای مکان ها و فضاهای باز و بدون سقف است. از این رو اجاره بخاری قارچی برای افرادی که دارای مراسم یا همایشی در فضاهای باز چون تالارها، باغ ها، ویلا ها و رستوران ها هستند بسیار مناسب می باشد.
استفاده از این نوع بخاری در فضاهای باز چون باغ و کافی شاپ ها بسیار محبوب است چرا که باعث می شود افراد بتوانند در فصل های سرد در محیط های باز بنشینند. بخاری قارچی یا پاسیو دارای انواع مختلفی می باشد که شامل بخاری قارچی برقی و بخاری قارچی گازی می باشد.
بخاری برقی فضای باز یکی از انواع جدید بخاری های قارچی محسوب می شود. همان طور که از نام این دستگاه مشخص است منبع تغذیه این دستگاه نیروی برق است. امروزه اجاره بخاری برقی فضای باز مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد برای مکان ها رو باز چون رستوران ها است. چرا که عوامل محیطی چون باد و باران روی گرمای این نوع بخاری تاثیری ندارند. لذا اجاره بخاری برقی فضای باز یا همان اجاره بخاری برقی پاسیو هم به این دلیل هم به دلیل حمل و نقل آسان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

علاوه بر مزایای ذکر شده داشتن ایمنی بالا و مصرف سوخت کم نیز از دیگر مزایای این نوع بخاری محسوب می شود لذا این مزایا سبب شدند که امروزه اجاره بخاری برقی پاسیو روز به روز افزایش یابد. در نتیجه افرادی که قصد اجاره این بخاری را دارند و می خواهند قیمت اجاره بخاری قارچی را بدانند یا از قیمت بخاری برقی قارچی مطلع شوند باید توجه داشته باشند که قیمت اجاره بخاری بسته به نوع آن متفاوت است و برای افزایش اطلاعات خود در مورد قیمت بخاری برقی قارچی می توانند به شرکت های اجاره این محصولات مراجعه یا تماس حاصل نمایند.

 

اجاره بخاری برقی فن دار

بخاری برقی فن دار یکی از انواع بخاری برقی است. در این نوع بخاری یک فن در قسمت جلویی المنت های بخاری تعبیه شده است. دلیل وجود فن نیز به این دلیل است که گرمای تولید شده از المنت ها را به بیرون از دستگاه پخش کند. فن باعث می شود که گرما زودتر به محیط متقل شود و سریع تر محیط گرم شود.
در این نوع بخاری غیر فن یک ترموستات و سنسور نیز نصب شده است که به صورت خودکار عمل می کنند و در صورت گرم شدن کامل محیط باعث می شود که دستگاه به صورت خودکار خاموش شود. از دیگر مزایای این نوع بخاری ها امنیت و ایمنی بسیار بالای آن می باشد. حمل و نقل این بخاری نیز بسیار آسان می باشد و همچنین میزان بازدهی و راندمان آن نیز بسیار بالامی باشد.

خدمات اجاره بخاری برقی فن دار در شرکت های مخصوص که در این حوزه فعالیت دارند فراهم می باشد. از این رو اگز شما قصد اجاره بخاری برقی فن دار را دارید می توانید برای افزایش اطلاعات خود از این نوع دستگاه با شرکت ها اجاره سیستم های گرمایشی تماس حاصل نمایید.

اجاره بخاری گازی

بخاری گازی یکی از رایج ترین و شایع ترین بخاری های موجود در کشور است که از آن برای گرم کردن ساختمان ها و سالن ها استفاده می شود که معمولا با گاز طبیعی کار می کند. البته در زمان نصب این گونه بخاری ها رعایت نکات ایمنی الزامی است. این بخاری نیز انواع مختلفی دارد که بخاری گازی دیواری، زمینی، با دودکش و بدون دودکش شامل این نوع بخاری می شوند. تنوع این نوع بخاری سبب استقبال مشتریان برای اجاره بخاری گازی شده است.
هر کدام از انواع این بخاری های گازی مزایای خاص خود را دارند. مثلا نصب و جمع کردن بخاری گازی زمینی از همه راحت تر است. یا بخاری های گازی دیواری جای کمتری نسبت به سایر این بخاری ها اشغال می کنند. بخاری بدون دودکش نیز مزایای خاص خود را داد. از مزایای بخاری بدون دودکش می توان به سبک و قابل حمل بودن، کم حجم بودن، عدم نیاز به دودکش، قابل نصب بر روی دیوار و داشتن سیستم ایمنی خودکار اشاره نمود. علاوه بر این مزایا به دلیل اینکه این بخاری ها در مصرف سوخت و انرژی بهینه عمل می کنند و مانع از تلف شدن انرژی می شوند و در نتیجه سبب ایجاد راندمان حرارتی بالا و در نهایت صرفه جویی در هزینه ها می شود لذا بسیاری از افراد خواهان اجاره بخاری بدون دودکش می باشند.

لذا افرادی که قصد اجاره بخاری بدون دودکش دارند یا می خواهند از قیمت اجاره بخاری گازی اطلاعات لازم را کسب کنند می توانند با شرکت های اجاره این محصولات تماس حاصل نمایند. همچنین بسیاری از این شرکت ها برای رفاه حال مشتریان اقدام به تاسیس سایت های اینترنتی نمودند. از این رو با تماس با پشتیبانی سایت های این شرکت ها می توانید اطلاعات لازم و تکمیلی در خصوص قیمت اجاره بخاری گازی را به دست آورید.

امروزه اجاره بخاری انرژی از آنجایی که از محصولات شرکت انرژی هستند در بین مردم بسیار رایج و متداول است چرا که این دستگاه گرمایشی علاوه بر تامین گرمای محیط مورد نظر باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود. همچنین این شرکت یکی از شرکت ها معتبر و خوشنام محسوب می شود.
بخاری انرژی از محصولات یکی از معتبرترین و معروف ترین برندهای داخلی است لذا اجاره بخاری انرژی سبب صرفه جویی هزینه های افراد می شود.
افرادی که به دنبال کرایه بخاری انرژی هستند توجه داشته باشند این بخاری ها دارای اندازه های مختلفی هستند و متناسب با نوع مراسم و محیط و متراژ فضای خود اقدام به کرایه بخاری انرژی مناسب خود نمایند. از این رو افرادی که قصد کرایه بخاری انرژی را دارند می توانند با شرکت های اجاره این محصول تماس بگیرند و از خدمات و قیمت این محصول اطلاعات لازم را کسب کنند.

اجاره بخاری کپسولی

افرادی که قصد اجاره بخاری کپسولی را دارند می توانند انواع این بخاری را در رنگ های مختلف اجاره نمایند. شرکت ها نیز با قیمتی بسیار مناسب و همچنین در سریع ترین زمان ممکن این محصول را به دست مشتریان خود می رساند. اجاره بخاری کپسولی در سایزها و برندهای مختلف برای مشتریان امکان پذیر می باشد. این نوع بخاری کاملا مناسب جشن ها، مراسم و مجالس افراد در تالارها و باغ ها و نمایشگاه ها می باشد.
از مزایای کرایه این نوع بخاری این است که دردسر نصب بخاری مانند بخاری های گازی را ندارد. همچنین این بخاری ها نیز بدون دودکش هستند در نتیجه برای نصب این نوع بخاری ها نیاز به متصل کردن دودکش نمی باشد. علاوه بر این موارد این نوع بخاری مشکل نصب به گاز شهری را هم ندارد چرا که با کپسول کار می کند. از این رو این نوع بخاری مناسب برای هر مکانی می باشد. لذا کرایه بخاری کپسولی در بین افراد بسیار متداول می باشد.
از این رو اگر شما قصد اجاره بخاری ارزان دارید یا می خواهید در مورد کرایه بخاری کپسولی اطلاعات لازم را کسب کنید می توانید با تماس با شرکت های معتبر اجاره این دستگاه ها اعمم اطلاعات را کسب نمایید.

در نهایت لازم به ذکر است که بدانید شرکت های اجاره سیستم ها و دستگاه های گرمایشی با اجاره انواع این بخاری ها و در سایز های مختلف تامین کننده گرمای مراسم های افراد اعم از ادارات، همایش ها، نمایشگاه ها، کنفرانس ها، سمینارها، جشن ها، مراسم های مذهبی، عروسی ها و … در محیط های باز و بسته می شوند. این شرکت ها با اجاره بخاری ارزان سبب کمک افراد در صرفه جویی هزینه های مشتریان می شوند.
به دلیل این صرفه جویی امروزه کرایه بخاری به یکی ازروش های رایج برای این گونه موارد شده است. شرکت های اجاره سیستم ها و دستگاه های گرمایشی به اجاره بخاری ارزان نیز می پردازند تا مشتریان خود را در جهت برگزاری یک مراسم به صرفه کمک نمایند.

شرکت اسپیس سازان،غیر از ارائه خدمات فروش اسپیس فریم و اجاره اسپیس فریم، این خدمات دیگری مانند: خدمات اجاره ای که شامل اجاره بخاری و اجاره کولر، اجاره صندلی و فروش تخت بیمارستان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.