اجاره کولر گازی

آیا قصد اجاره کولر گازی را دارید با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل در مورد انواع کولرهای گازی و البته اجاره انواع کولر را به دست آورید. ما با اراده ی بهترین خدمات در زمینه ی اجاره کولر گازی برای انواع مختلفی از کولرهای گازی در خدمت شما هستیم و افتخار این را داریم در همه ی این سال ها توانسته ایم با ارائه بالاترین کیفیت خدمات در خدمت شما عزیزان باشیم. با اطمینان خاطر می توانید از محصولات ارائه شده برای اجاره کولر گازی بهره مند باشید 

جدول محتوا

از جمله مهمترین امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • انجام مشاوره ی تلفنی
 • تست کالا در محل
 

هم اکنون می توانید با شماره های موجود برای اجاره کولر گازی با ما در تماس باشید و اطلاعات کامل در مورد هزینه های درخواستی و مشخصات کلی انواع مختلف از محصولات را دریافت کنید. همانطور که در جریان هستید برای مطلوب ساختن دمای محیط بهره مندی از انواع مختلف وسایل و تجهیزات از جمله پنکه و کولر گازی به ویژه در فصل زمستان امری ضروری است اگر چه ما می توانیم آنها را به صورت دائمی برای منزل خود خریداری کنیم ولی در برخی مواقع امکان خرید برای ما فراهم نیست به همین دلیل استفاده از گزینه ی اجاره کولر گازی می تواند بسیاری از مشکلات ما را برطرف کند. به ویژه زمانی که برای مدت کوتاهی به استفاده از این محصولات نیازمند باشیم کرایه آنها تنها گزینه ی معقول می باشد اغلب افرادی که در حال برگزاری مراسم و مجالس های مختلف هستند به  اجازه ی این نوع محصولات نیازمند هستند با در نظر گرفتن این گونه موارد سعی کرده ایم با ارائه ی خدمات بی نظیر در این راستا در خدمت شما عزیزان باشیم..

انواع کولر گازی

برای اجاره کولر گازی  انواع مختلفی ار کولر گازی در اختیار شما قرار گرفته است می توانید با مراجعه به صفحه ی اصلی وب سایتمان اطلاعات کامل در مورد مشخصات انواع مختلف از آن را کسب کنید. در ادامه به طور اجمالی به انواع کولر گازی اشاره کرده ایم هر کدام از آنها دارای مزیت ویژه ای هستند و برای ایجاد یک هوای مطلوب استاندارد تعبیه شده اند استفاده از آنها برای برخی از محیط ها دارای محدودیت های ویژه ای می باشد به همین دلیل باید با در نظر گرفتن فضای مربوطه انتخاب گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با همکاران ما در ارتباط بوده و انتخاب صحیحی داشته باشید.

انواع کولرگازی:

۱- کولر گازی های یونیت دارای (یا پنجره ای)

۲- کولر گازی های split دارای ( اسپلیت )

۳ -کولر گازی های پرتابل

۴-کولر گازی های مرکزی

اجاره کولر گازی

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد برای اجاره کولر گازی گزینه های مختلفی در دسترس شما است از جمله آنها می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • اجاره کولر پنجره ای: کولرهای پنجره ای نیز به طور ویژه مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین مزیت آنها آن است که دکوراسیون فضا با استفاده از آنها به طور جدی تحت تغییر قرار نمی گیرد و از آنجا که در دسترس آسان نیست می تواند گزینه ی مناسبی باشد.
 • اجاره کولر قابل حمل
 • اجاره کولر پرتابل : کولر پرتابل که در واقع همان کولر گازی قابل حمل هستند به دلیل جابه جایی آسان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند این محصولات از طریق ریموت به راحتی قابل کنترل کمی باشند. از اصلی ترین مزیت استفاده از آن ها می توان به فضای کم اشغال شده اشاره کرد اگر فضایی که قرار است کولر گازی  را قرار دهید اندازه ی کافی ندارد نگران نباشید به راحتی می توانید ابا اجاره کولر گازی قابل حمل و یا پرتال مشکل یاد شده را برطرف کنید.

نکاتی دیگر برای اجاره کولر

 • اجاره کولر ایستاده : کولر ایستاده از جمله گزینه های محبوب در اجاره کولر گازی است و بیشتر کاربران آن را در انتخاب و اولویت خود قرار می دهند. اصول کار این نوع کولر ها به این گونه است که گرمای موجود در فضای داخل را دریافت کرده و به فضای بیرون انتقال می دهد و از این طریق سبب کاهش دمای داخل خانه می شود معمولا برای فضاهای بزرگ نیز می توان از مزیت های آن بهره مند بود.
 • اجاره کولر ایستاده بانکی : کولر ایستاده بانکی از دیگر انواع کولرهای استاد است که دلیل جک و جور تر بودن توانسته است مورد انتخاب قرار بگیرد.
 • اجاره کولر آبی : اجاره ی کولر آبی نیز از دیگر گزینه های محبوب در اجاره کولر گازی است زیرا به طور قابل ملاحظه ای انرژی کمتری را مصرف می کند و همین امر سبب شده است از آن بتوان برای خنک کردن  فضای دلخواه با هزینه های کم استفاده کرد.
 • اجاره کولر گازی ایستاده
 • اجاره کولر پنجره ای

اگر در اجاره کولر گازی خود دچار تردید هستید هم اکنون با شماره های موجود بر روی وب سایت مان  با ما در ارتباط باشید هماهنگی های لازم متناسب با نیازهای موجود انجام خواهد شد. ما تجربه ی کافی برای ارائه ی بهترین نمونه کولر گازی را داریم.

اجاره کولر ارزان

اجاره کولر گازی بهترین راهکار برای دستیابی به کولر ارزان است. هزینه‌ای درخواستی برای انواع مختلفی از کولر ها بسیار زیاد است و در بیشتر مواقع ما نیازمند استفاده از آن ها به صورت موقت هستیم در این صورت اگر گزینه اجاره کولر گازی  در دسترس نباشد مجبور خواهیم بود یا هزینه ی گزاف را برای خرید یک کولر یدک متحمل شویم که برای اکثر خانوارها غیر ممکن است و یا هوای گرم موجود را تحمل کنیم. به همین دلیل ما سعی کرده ایم با ارائه ی خدمات کافی در این مورد محیطی مناسبی را برای مراسم ها مختلف فراهم کنیم. امروزه عدم وجود این نوع دستگاه ها در دوره همی های مختلفی می تواند به ناراحتی های بسیاری به ویژه در فصل تابستان تبدیل شود ولی شما می توانید با استفاده از مزیت اجاره ی ارزان انواع کولرها بهره مند شد و فضای مناسبی را ایجاد کنید.

 

اجاره پنکه

علاوه بر گزینه ی اجاره کولر گازی فرصت اجاره انواع مختلفی پنکه نیز در اختیار شما است. انتخاب انواع مختلف از پنکه ها باید به طور کامل با در نظر گرفتن ابعاد موجود مورد استفاده قرار گیرد در صورتی که فضای موجود بزرگتر از ابعاد موجود باشد در این صورت می توانید از اجاره ی دو یا چند پنکه استفاده کنید.

 • اجاره پنکه مه پاش : پنکه مه پاش یا به عبارت دیگر پنکه افشان در انواع مختلف موجود است از جمله مهمترین آنها می توان به:
 1. نوسانی
 2. معمولی
 3. خواب
 4. سرعت متوسط
 5. سرعت زیاد
 6. سرعت کم
 7. حالت وزش باد

اشاره کرد. استفاده از این محصولات به دلیل داشتن ریموت و قابل کنترل از راه دور بودن از جمله مزیت های اصلی استفاده از آنها می باشد. پنلی بر روی این دستگاه ها قرار گرفته است که به راحتی می توان وضعیت دستگاه را مورد بررسی قرار داد.

 • اجاره پنکه صنعتی : در بین اجاره کولر گازی اجاره پنکه صنعتی از جمله دیگر گزینه های مطلوب است این نوع پنکه ها برای استفاده در فضاهای بزرگ گزینه ی مناسبی است به همین دلیل به راحتی می توان از آنها برای خنک کردن هوای تالار و سالن های مختلف استفاده کرد. انواع مختلفی از پنکه های صنعتی در دسترس است. این محصولات با داشتن پایه هی قوی و البته مقاوم طول عمر بالایی دارند و احتمال خرابی ان ها در صورتی که به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرند بسیار کم است. در حالت کلی پنکه های صنعتی در دو مدل ایستاده و البته دیواری تهیه می شود. نوع اینچ محصولی را که قرار است اجاره کنید را با در نظر گرفتن فضای موجود انتخاب کنید اگر اطلاعات کافی در این مورد ندارید می توانید مشاوره ی لازم را به صورت تلفنی از همکاران ما در یافت کنید.
 

قیمت اجاره کولر گازی

قیمت اجاره کولر گازی به عوامل مختلفی وابسته است از جمله مدت زمانی که قرار است مورد استفاده قرار گیرد و همچنین نوع کولر گازی که انتخاب می شود . در حالت کلی قیمت های پیشنهادی بسیار مناسب و معقول هستند ما برای فراهم کردن رفاه بیشتر مشتریان عزیزمان سعی کرده ایم تخفیف های ویژه ای در نظر بگیریم. برای اطلاع کامل در مورد هزینه می توانید با ما در ارتباط باشید.
مدت زمان اجاره نیز به صورت کاملا اختیاری می باشد لازم به ذکر است که برای رزرو این محصولات پیش هزینه ای در صورت نیاز  از شما درخواست می گردد توجه داشته باشید که در صورت کنسل شدن امکان استرداد این مبلغ موجود نیست به همین دلیل در صورت نهایی شدن تصمیم خود اقدامات رزرو را انجام دهید. هزینه های انتقال نیز به طور جداگانه در نظر گرفته می شود. با بهره مندی از مزیت اجاره کولر گازی می توانید در روزهای گرم از مشکلات هوای گرم رهایی یابید بدون آنکه نگران پرداخت هزینه های کلان و سرسام آور باشید.  نوع کولر گازی را با در نظر گرفتن ابعاد محیطی که قرار است از آن استفاده شود انتخاب کنید که کارایی کافی داشته باشد.

مزیت اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی مزیت های ویژه ای دارد از جمله مهمترین آن می توان به هزینه ی درخواستی پایین اشاره کرد. البته از دیگر مزیت های آن می توان به استفاده ی موقتی این محصولات اشاره نمود در بسیاری از مواقع برای برگزاری مراسم ویژه ای نیازمند استفاده از کولرهای گازی برای یک بازه ی زمانی خاص هستیم در این حالت خرید یک کولر یدئک گزینه ی معقول به نظر نمی رسد به ویژه با در نظر گرفتن هزینه های سرسام آور اینگونه لوازم خانگی خریداران فرصت خرید چنین محصولاتی را به راحتی ندارند. همین دلیل اجاره کولر گازی  می تواند یک گزینه ای ایده آل باشد که بتوانید با قیمت های بسیار معقول از مزیت انواع مختلف از کولر گازی بهره مند شوید.

دیگر برای استفاده از آنها نیازمند صرف هزینه های کلان برای یک مدت زمان کم نیستید هزینه های درخواستی برای اجاره ی این محصولات نیز بسیار مقرون به صرفه است . محصولاتی که در اختیار شما قرار می گیرد به طور کامل در محل تست می شود به همین دلیل شما یک محصول سالمی را دریافت می کنید و باید یک محصول سالمی را نیز برگردانید هر گونه مشکل به وجود آمده به طور کامل تحت مسئولیت اجاره کننده است. البته نگران نباشید از انجا مه این محصولات استحکام و مقاومت بالایی دارند هنگام استفاده از ان به صورت بازه ای دچار هیچ گونه مشکلی نخواهید شد. فقط کافی است نکاتی که همکاران ما اشاره دارند را مورد توجه قرار دهید.

کرایه کولر

خدمات کرایه کولر گازی را حتما از شرکت های معتبر دریافت کنید تا بتوانید از کارایی و کیفیت کولر دریافت شده بهره مند شوید. کرایه کولر گازی امروزه در

 • ادارات
 • مدارس
 • تالار های عروسی
 • سالن های ورزشی
 • باشگاه ها
 • حسینیه ها
 • مساجد

نقش بسیار مهمی در روزهای برگزاری انواع مختلف از مراسم ها دارد . به همین دلیل همواره  نیاز بسیاری برای استفاده از این نوع محصولات موجود است. مدل و برندهای مختلفی با قدرت و بازده گوناگون را می توانید از لیست ما برای اجاره انتخاب کنید. با در نظر گرفتن شرایط هوایی بسیار گرم در برخی از مناطق برگزاری یک مراسم بدون داشتن و مجهز کردن آن مکان بدون استفاده از کولر های گازی نگرانی های بسیاری را ایجاد خواهد کرد. به همین دلیل در اولین قدم باید به فکر رسیدن به هوای مطلوب و مناسب در محل یاد شده باشید زمانی که افراد از گرمای موجود اذیت خواهند شد مراسم یاد شده هیچ گونه نتیجه ی مثبتی نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.

طاق رومی

طراحی و اجرای طاق رومی

یکی دیگر از کاربردهای سازه اسپیس فریم، طراحی و اجرای طاق رومی در مراسمات نامزدی و عروسی میباشد. ساخت سازه های تالار توسط اسپیس در کمترین زمان.

برای فروش و اجاره طاق رومی و قیمت طاق رومی لطفا با شماره ۶۵۴۱۳۶۷۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

طاق نصرت

طاق نصرت یا همان طاق پیروزی

طاق نصرت یا همان طاق پیروزی میباشد. که جلوه ای از نماد پیروزی میباشد. در قدیم به تاق نصرت خوازه‌بستن نیز میگفتند که در زمان پیروزی از آن استفاده میگردید تا لشگر پیروز از زیر آن عبور کند این ساز میتواند به حالتهای مختلفی بسته شود. طاق نصرت دارای انواع جنسی اعم از موار زیر باشد:

با به کارگیری اسپیس فریم میتوان طاق نصرت های زیبایی را ایجاد نمود.طاق نصرت یک سازه نمادین میباشد. از طاق نصرت میتوان در مراسم های مختلف استفاده نمود. یکی از موارد استفاده از طاق نصرت در مراسم مناسبت های جشن میباشد که در این مراسم طاق نصرت به منزله ورودی به محل محسوب میگردد و روی طاق نصرت به صورتهای مختلفی تزیین و مزین میگردد و طاق نصرت جلوه ای زیبا پیدا میکند.

در صنایع اسپیس سازان انواع طاق نصرت به حالتهای فروش و اجاره موجود میباشد.

در کشور ما طاق نصرت در ایام شعبانیه در شهر های مختلف بسیار دیده میشود.

با توجه به مطالب فوق امیدوارم به سوال اسپیس فریم چیست جواب خوبی داده باشم.

لطفا جهت مشاوره یا سفارش سازه اسپیس فریم با شماره تلفن ۶۵۴۱۳۶۷۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.