استند ایکس

استند ایکس بنری یا گرافیکی سازه ای بسیار سبک و محکم برای نمایش هر نوع تبلیغی می باشد. استند ایکس از متداول ترین ابزار های نمایشگاهی در سطح بازار می باشد که از ان جهت تبلیغ محصولات استفاده می کنند. خرید استند ایکس از هزینه بالایی نیز برخوردار نمی باشد و علاقمندان به خرید می توانند با کمی هزینه آن را از بازار سفارش بدهند از مزایای استفاده از استند ایکس می توان به موارد متعددی اشاره کرد. که شامل سبک بودن، نصب آسان، قابل حمل و جابه‌جایی بودن از این موارد می باشد. هم چنین استند ایکس به راحتی قابل تعویض نیز بوده است. که مصرف کنندگان در صورت مجبور بودن می توانند قطعات مورد نیاز را عوض نمایند. از استند ایکس در موارد متعددی می توان استفاده نموده که به همه آن ها اشاره خواهیم کرد. از استند ایکس میتوان در کنفرانس ها همایش ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک، رستوران، کافه، لابی به کار برده می شوند.

جدول محتوا

پرکاربرد ترین نوع چاپ استند ایکس به صورت لمینت و پلات می باشد. و با پوشش های خاصی طراحی و چاپ می کردند به طور معمول رنگ این پوشش ها مات و براق بوده است که معمولا شرکت های تولید کننده استند ایکس این سازه را به این صورت تولید می کنند. هم چنین این سازه ها در اندازه های متنوع در بازار وجود دارند و این اندازه ها نیز قابل تنظیم نیز هستند. همان طور که در جریان می باشید استند ایکس می تواند از جنس های متعددی ساخته شود بیشترین مواد اولیه ای که در ساخت استند ایکس به کار می رود آلومینیوم و پلاستیک می باشد. قیمت استند ایکس متفاوت بوده و جنس و اندازه آن در هزینه سفارش محصول تاثیر گذار می باشد.

پایه استند ایکس

پایه استند ایکس یکی از قطعات اصلی این سازه می باشد. پایه استند ایکس یکی از مهم تری اجزای این سازه جهت تبلیغات کسب و کارهایی است که می خواهند توجه مشتری را به خود جلب نمایند. نیازمندان می توانند استند ایکس را به صورت سفارشی از تولیدی ها درخواست دهند. تا با فرمی که می‌خواهید برای شما طراحی گردد. شما می توانید با طراحی یک استند ایکس براق کسب و کار خود را ان چنان که دوست دارید در سطح کشور تبلیغ نمایید. اگر قصد دارید برای استند ایکس بنر طراحی کنید باید فهمیدن اندازه ان یکی از دغدغه های طراحان این سازه بوده است. معمولا سایز استاندارد برای پایه استند ایکس ۹۰ در ۲۰۰ می باشد. ساخت پایه استند نیز به این صورت می باشد. سایز استند ایکس با توجه به نوع کاربردی که در سطح کشور دارد می تواند متغیر بوده باشد. در بین استند ایکس نمایشگاهی تفاوت بیشتری وجود دارد و این استند ایکس ها در ابعاد متنوع ساخته شده و به بازار عرضه می گردند. که این اختلاف به دلیل کارایی های مختلف در نمایشگاه ها و مکان ها مختلف بوده است. تفاوت سایز های استند ایکس باعث تفاوت کاربری از این سازه ها شده است.  بیشتر استند ایکس ها به صورت ایستاده طراحی می شوند. که این مدل استند ایکس نیاز به جاپ بنر مخصوص به خود می باشد.

استند ایکس

پایه استند ۱۶۰×۶۰

استند ایکس

پایه استند ۱۷۰×۷۰

استند ایکس

پایه استند ۱۸۰×۸۰

استند ایکس

پایه استند ۲۰۰×۹۰

استند ایکس

استند ایکس ۲۰۰در۹۰

استند ایکس ۲۰۰در۹۰ نوع دیگری از این استند ایکس در سطح بازار می باشد که خریداران خاص خود را دارا می باشد. این مدل استند ایکس نیز در سطح بازار انواع متنوع خود را دارا می باشد این استند ایکس نوع درجه دو را نیز در بازار دارا می باشد که به صورت ثابت بوده و به رنگ سفید است. مشتریان در صورت مایل بودن می توانند این مدل استند ایکس را به راحتی از بازار سفارش دهند. پایه های ضربدری این مدل استند ایکس نیز در سطح بازار کاربرد خاص خود را دارا می باشد. ممکن است روکش لمینت این استند ایکس به صورت براق یا مات بوده باشد. که بر اساس میل مشتری تعیین می گردد. برای این سازه ها سه نوع تیراژ در بازار وجود دارد که خریدار باید در هنگام خرید نوع تیراژ را تعیین کند. خریداران این استند ایکس این محصول را به صورت اینترنتی نیز می توانند از سایت های فروشنده سفارش دهند تا در اسرع وقت به آدرس داده شده ارسال گردد. استند ایکس ۲۰۰*۹۰ که مورد خرید علاقمندان قرار گرفته بود تمامی خریداران با توجه به نظرسنجی که سایت گذاشته شده بود همه تشکر کرده بودن و از خرید خود راضی بودند. این استند ایکس ها به تمام نقاط کشور ارسال می گردد. استند ایکس ۲در۹۰ همان طور که می دانید نوع دیگری از این سازه ها در سطح بازار بوده که علاقمندان خاص خود را دارا می باشد. این استند ایکس ها مدل های رومیزی خود را نیز دارا می باشند که این مدل نیز کاربرد های خود را در سطح بازار دارا می باشد. یک استند ایکس ساده با طرح عمودی ساخته می شود به این سازه ها ایکس فریم نیز گویند. نا گفته نماند از این استند ایکس ها جهت تبلیغات در خیابان های عبور مروری نیز استفاده به عمل می اید. استفاده از این سازه ها می تواند مزایای متعددی داشته باشد که یکی از این مزیت ها هزینه ارزان و راحتی استفاده از ان ها بوده است. که همین مسئله باعث شده که بیشتر علاقمندان به این استند ایکس ها روی آورند.

استند ایکس ۱۸۰ در ۸۰

استند ایکس ۱۸۰در۸۰ مدل دیگری از استند ایکس در سطح بازار بوده است که به راحتی نیز قابل تهیه از سایت های فروش می باشد. این مدل استند ایکس نیز در بازار مشتریان خود را دارا می باشد از این مدل استند ایکی نمایندگی های موبایل نیز استفاده می کنند و با استفاده از این بنر به تبلیغ انواع گوشی های خود در کشور بهره می برند. تا میزان فروش خود را بالا ببرند. نوع مدل این سازه به صورت ایستاده با رنگ سفید می باشد. و پایه های ان به صورت ضربدری است. و قابل انتقال نیز از مکانی به مکان دیگر است. استند ایکس ۱۷۰در ۷۰ نیز با این ابعاد و اندازه در سطح کشور توسط شرکت های تولید کننده تولید شده و روانه بازار فروش می گردد. مشتریان در صورت مایل بودن می توانند به راحتی این مدل استند ایکس را از بازار سفارش دهند. پایه استند ایکس ۷۰×۱۷۰ متغیر سفید درجه ۱در سایت های فروش وجود دارد. نوع این مدل به صورت سفید می باشد و از نوع ساده بوده است به صورت ایستاده جهت تبلیغات همایشی به کار برده شده و پایه های این مدل نیز به صورت ضربدری است. قیمت این مدل استند ایکس نیز نزدیک به دو میلیون تومان می باشد نوع دیگر این محصول به نام استند ایکس متغیر فلزی۷۰×۱۷۰ درجه۱ در سطح بازار وجود دارد. و از نوع ساده به صورت ایستاده و با پایه های ضربدری به دست علاقمندان خود می رسد. مدل دیگری از این استند ایکس در بازار موجود است که به این صورت خریداران ان را می شناسند. استند ایکس متغیر فلزی۷۰×۱۷۰ درجه۲ نام دارد. استند ایکس ۱۶۰در۶۰ نیز مدل دیگری از این سازه ها در سطح بازار می باشدکه این نیز انواع خاص خود را دارا می باشد. این مدل نیز مشتریان خود را در سطح بازار دارا می باشد.

استند ایکس

استند ایکس فلزی:

استند ایکس فلزی نوع جنس سازه از فلز بوده است نیز جهت کارکرد های خاصی به کار برده می شود. این مدل استند ایکس ها از مقاومت بالایی نیز برخوردار می باشند. بیشتر این سازه ها از مدلی مانند ایکس پیروی می کنند. و ان طرح به صورت ضربدری است که پایه های سازه می باشد. استند ایکس فلزی بیشتر بر اساس نیاز و پیشنهادات مشتریان در سطح کشور تولید می گردد. قبل از مراحل ساخت باید به یک سری مطالب در این مدل استند ایکس نیز به این صورت می باشد  توجه کرد که تعداد و انواع محصولاتی که در این محصول به کار گرفته می شوند حجم هندسی محصولات و تعداد استند مورد نیاز مشتریان، تعداد و نوع استند ایکس ها که در فروشگاه استفاده می شود. و و محاسبات مهندسی و مکانیکی طراحان و در مرحله اخر با داشتن اطلاعاتی در زمینه وزن، و تعداد محصولات و ویژگیهایی نظیر جنس و ابعاد یک سازه ایستاده و مقاوم از نظر مکانیکی تعیین می گردد. تولید استند ممکن است با روش های متعددی صورت گیرد که هر کدام یک زمان و هزینه خود را دارا می باشند انتخاب بهینه فرایند تولید بسیار مهم می باشد تا کیفیت و سرعت تولید و هزینه ها در راستای نیاز مشتریان بوده است. استند ایکس ثابت نیز یکی از مدل های این سازه ها در سطح بازار بوده است که این مدل استند ایکس قابل تغییر و تنظیم نبوده است و به صورت ثابت و صامت می باشد. این مدل نیز مشتریان خاص خود را در بازار دارا می باشند . استند ایکس متغیر کاملا با استند ایکس ثابت فرق دارد و این مدل قابل تنظیم و تغییر برای استفاده ها متعدد بوده است که مصرف کنندگان می توانند بر اساس نیاز خود این سازه را تغییر دهند. تا نیاز خود را بر طرف کنند. این مدل نیز از انواع متعددی در سطح بازار برخوردار می باشد که مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود مدل خاصی را انتخاب کرده و خرید کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.