استند کاتالوگ، جا کاتالوگی

در مقاله ای که پیش رو داریم به معرفی جا کاتالوگ یا استند کاتالوگ خواهیم پرداخت. تقریباً در همه نمایشگاه ها، شرکت ها و مجموعه ها از استند کاتالوگ یا جهت نگه داشتن و چیدمان انواع کاتالوگ های مربوط به مرکز و یا هر محتوای دیگر، استفاده می شود.

جدول محتوا

این روزها که زیبایی و دکوراتیو مکان بسیار حائز اهمیت است، استند کاتالوگ در دکوراسیون داخلی شرکت ها و مراکز مختلف به چشم می خورد. به همین دلیل فروش جا کاتالوگ یا در واقع فروش استند کاتالوگ به خوبی بین مشتریان و طرفداران انجام می گیرد.

اگر چند دقیقه  ای در کنار ما باشید با استند کاتالوگ، فروش و یا اجاره جا کاتالوگی، ویژگی ها و کاربردهای مختلف آن آشنا خواهید شد.

جا کاتالوگ یا استند کاتالوگ چیست و چه کاربردی دارد؟

برای شما پیش آمده است که وارد داروخانه، شرکت، مراکز دولتی مانند بانک ها، لوازم آرایشی و بهداشتی، آرایشگاه ها، فروش لوازم ساختمانی و یا هر مجموعه دیگر شده اید با کاتالوگ هایی برخورد کردید که به طور منظم در داخل پایه ای زیبا و شکیل چیده شده اند.

این پایه که مخصوص نگهداری انواع مختلف کاتالوگ ها با سایزهای متنوع است، جا کاتالوگ یا استند کاتالوگ نام دارد.

علاوه بر مکان هایی که نام برده شد جا کاتالوگ کاربردهای مهم دیگری نیز دارد که از جمله می توان به استفاده از استند کاتالوگ در همایش ها و نمایشگاه های گوناگون نیز اشاره کرد.

جا کاتالوگ

این وسیله یک نوع سازه مخصوص نمایشگاه به شمار می آید و به دلیل طراحی زیبایی که دارد، برای قرار دادن انواع کاتالوگ ها مناسب است.

استند کاتالوگ که کاربردهای فراوانی در مکان های مختلف دارد در دو نوع طراحی شده است:

  • استند کاتالوگ یک طرفه
  • استند کاتالوگ دو طرفه

هر نمایشگاه یا مجموعه ای بنا به شرایط برگزاری نمایشگاه، ثبات استند کاتالوگ، نیاز خود و تعداد کاتالوگ ها می تواند هر یک از دو نوع جا کاتالوگ را انتخاب نماید.

استفاده از جا کاتالوگ چه ویژگی هایی دارد؟

اگر وارد مشتری یا ارباب رجوعی وارد مکانی شود که کاتالوگ ها به طور نامنظم و روی هم انباشته شده است قطعا آخرین باری خواهد بود که به آن مکان پا می گذارد. زیرا در درجه اول چیزی که مشتریان و بازدید کنندگان را به خود جلب می کند، زیبایی و چیدمان یک مکان است.

اگر این بروشور ها با نظم و با خلاقیت بر روی پایه های مقاوم و با کیفیت از برندهای معروف که از شرکت های فروش جا کاتالوگ، خریداری شده، چیده شده باشند، در جذب افراد تأثیر فراوانی خواهد داشت.

مکان شما هر چه قدر هم کوچک باشد، وجود استند کاتالوگ می تواند با نظم دهی و ظاهر زیبایی که دارد، فضای بسیار کمی را اشغال کند و محیط را بزرگتر و بهتر نشان دهد.

جا کاتالوگ به دلیل ساختاری که دارد حجم بسیار کمی از فضا را اشغال خواهد کرد و می تواند در گوشه ای از یک مکان یه هر جایی که مد نظر شما باشد، نصب شود.

استند کاتالوگ یا جا کاتالوگ

وزن بسبار سبکی که این استند کاتالوگ ها دارند موجب می شوند تا به راحتی آن ها را حمل و نقل کنید و به هر قسمتی که دوست دارید انتقال دهید.

تعدا طبقات این جا کاتالوگ ها بسته به کارکرد شما می تواند متفاوت باشد. اما همین که تنوع تعداد در آن ها به دلیل عمودی بودن سازه، همچنان حجم کمی را  دارا است، یک امتیاز خوب به شمار می آید.

بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها استند کاتالوگ هایی را ارائه می دهند که دارای تریبون هستند و اینگونه می توان در جذب خریداران مخصوص خود موفق عمل کنند.

این سازه های نمایشگاهی که علاوه بر فروش، قابلیت اجاره نیز دارد، دارای قیمتی بسیار مناسب چه از لحاظ خرید و چه از لحاظ اجاره می باشد.

جا کاتاولوگ ها در نوع دو طرفه خود قابلیت جمع شدن یا تا شدن دارد که این امر موجب اشغال فضای کم بعد از جمع شدن خواهد کرد.

علاوه بر ویژگی های جا کاتالوگی که بیان شد، جنس، رنگ، سایز، تعداد طبقه های استند کاتالوگ نیز بر خصوصیات آن می افزاید. زیرا طراحان شرکت های بزرگ ساخت سازه هایی از این قبیل تمام ویژگی ها و خصوصیات برتر را مد نظر قرار می دهند تا خریداران از خرید خود راضی باشند.

تنوع استند کاتالوگ ها

استند کاتالوگ در انواع مختلفی روانه بازار می شود. از جمله:

  • استند کاتالوگ های پلکسی که دارای جنس مقاوم و سبک آلومینیوم است و در رده رنگی های شفاف قرار دارد از جمله جا کاتالوگ های پر طرفدار محسوب می شود که اغلب در فروش استد کاتالوگ یا اجاره جا کاتالوگی این مدل بیشتر استقبال می شود.

جا کاتالوگ

مدل ضربدری یا زیک زاکی آن طرح خاصی به آن داده است و موجب می شود از دو طرف این وسیله کاربردی استفاده بهینه شود.

  • استند کاتالوگ یا جا کاتولوگ های تریبون دار دارای پنج طبقه نگهدارنده در طرح های متنوع ساخته شده است. همان طور که از نام آن پیداست وجود تریبون بر محبوبیت و مخصوص بودن آن افزوده است.
  • استد کاتالوگ از جنس فلز به نوبه خود دارای خصوصیات منحصر به فردی همچون استحکام قوی به دلیل جنس فلزی آن، جمع شدن راحت بعد از برگزاری همایش ها و نمایشگاه های مختلف می باشد.

این نوع از استند کاتالوگ ها نیز از پنج طبقه برای  نگهداری انواع کاتالوگ ها و بروشورها تشکیل شده است.

  • استد کاتالوگ های دیواری در سایز های متنوع نیز بسیار پر کاربرد می باشد. برای مکان هایی که کوچک است این نوع از جا کاتالوگی مناسب خواهد بود. مدل هایی مانند سه لت در فروش استند کاتالوگ ها در این نوع به چشم می خورد.

این استند کاتالوگ ها با برش های با کیفیت لیزری طراحی شده اند و به همین دلیل زیبایی متمایزی دارند. مقاومت در برابر ضربه و شفاف بودن آن از ویژگی های استند کاتالوگ دیواری می باشد.

فروش استند کاتالوگ به صورت آنلاین

بهترین روش برای تهیه هر ابزار، وسیله، دستگاه و … به صورت آنلاین و وارد شدن به دنیای اینترنت،  می باشد. این یک شعار نیست بلکه یک روش به کار برده شده است که رضایت اغلب کاربران را به خود جلب کرده است.

فروش استند کاتالوگ

 فروش جا کاتالوگی نیز یکی از این خریدهای اینترنتی است که می توان با انتخاب شرکت معتبر و سرشناس و مشاهده لیست خرید، انواع استند کاتالوگ های ارائه شده، طرح ها، رنگ ها، نظرها و پیشنهادات، راه های ارتباطی و .. بر ویژگی های آن ها پی برد و خریدی آسوده و راضی کننده را انجام داد.

امروزه بیشتر شرکت های خرد و کلان توسط تبلیغات مؤثری که از طریق بروشور و کاتالوگ انجام می دهند توانسته اند سایت و فروشگاه خود را پر بازدید و پر مخاطب کنند.

اینکه شرکتی بتواند با کمک کاتالوگ و بروشور محصولات خود را معرفی کند نشان دهنده نظم و برنامه ریزی و مدیریت دقیق آن است.

فروش استند کاتالوگ یا جا کاتالوگ می تواند چشم نواز بودن کاغذهای رنگی کاتالوگ و بروشور را افزایش دهد و بر مخاطبین و مشتریان بیافزاید.

همین که مراجعه کنندگان در سالنی حضور داشته باشد و مدت زمانی که سپری می کنند تا به امورشان پرداخته شود، از کاتالوگ هایی که بر روی پایه های خوش طرح، استفاده نمایند، هم اطلاعاتشان در مورد موارد مختلف آن سازمان، شرکت یا  نهاد بیشتر و هم زمان زودتر سپری می شود.

اجاره جا کاتالوگی یا استند کاتالوگ

اگر به هر دلیلی خرید این سازه زیبا مقدور نبود یا عده ای برای راه اندازی نمایشگاه به طور موقت نیاز به اجاره جا کاتالوگی داشته باشند می تواند از طریق سایت ها و فروشگاه های مختلف فروش و اجاره سازه های کاتالوگی اقدام به اجاره نمایند.

اجاره استند کاتالوگ یا جا کاتالوگی

این اجاره با قیمتی کاملا مناسب و درخور، توسط پرسنل شرکت های فروش استند در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

اگر بروشورها و کاتالوگ ها که در اندازه های مختلف چاپ و طراحی شدند به طور منظم در داخل طبقه های استند قرار گیرند، طبیعتاً افرادی که می خواهند به مطلبی دست یابند راحت تر می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

در نتیجه می توان با اجاره جا کاتالوگی ها  که در انواع متنوع ارائه می شود، جذب مخاطبین را برای آتی افزایش داد. زیرا  نحوه ارائه کار شما نشان دهنده کار درست بودنتان خواهد بود.

طرح های ساده و غیر ساده بنا به سلیقه مشتریان توسط فروشگاه های بزرگ اینترنتی عرضه خواهد شد. از لحاظ جنس، طرح و ظاهر کار این اطمینان به مخاطبین و متقاضیان داده خواهد شد که شرکت های معتبر عرضه دهنده سعی بر این دارند تا بهترین مدل ها و سازه ها را تقدیم مشتریان خود نمایند.

کلام و نکات پایانی

داشتن نظم در هر کاری نشان دهنده برنامه ریزی و سلیقه افراد می تواند باشد. هنگامی که شما چیدمانی منظم از انواع کاتالوگ های رنگی زیبا با سایزها و تعداد برگ های مختلف، بروشورهای تبلیغاتی مختلف با محتوای مفید و آموزشی، روزنامه و مواردی از این نوع را در قفسه های شکیل با نام استند کاتالوگ یا جا کاتالوگ دارید، در واقعیت به مخاطب خود احترام گذاشته اید.

فروش استند کاتالوگ و یا اجاره جا کاتالوگی های مختلف بنا به کاربردی که در مکان مورد نظر شما دارند، توسط سایت ها و مجموعه های خرید و فروش سازه های نمایشگاهی و مراکز گوناگون عرضه می گردد. با مراجعه به این وب سایت های با اعتبار بر اعتبار کار خود بیفزایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.