اسپیس فریم تونلی

اسپیس سازان مجری و تولید کننده انواع اسپیس تونلی و چهار کرو میباشد.اسپیس تونلی برای ساخت سالن های بدون ستون تا عرض ۱۰ متر کاربرد دارد.البته می توان توسط این سازه تا دهنه ۱۴ متر سازه بدون ستون را ساخت. این نوع سازه یکی از پرکاربردی ترین اشکال در این صنعت میباشد. به راحتی توسط این مدل میتوان به ساخت سالن و سوله پرداخت. سرعت نصب بالا یکی از مزیت های این مدل میباشد. در کنار سرعت نصب بالای اسپیس تونلی استحکام نیز وجود دارد. این نوع از سازه به دلیل شکل کروی که دارد از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

جدول محتوا

شما اگر به انواع سازه در معمار های مختلف نگاه نمایید حتما این نوع سازه را خواهید دید. یکی از ساخته هایی که توسط این نوع معماری ساخته میشود پل ها میباشند. این نوع ساختار در معماری باعث میگردد که فشار روی آن به سمت پایه ها و ستون ها حرکت نماید. و در آخر فشار وارده به زمین منتقل می گردد.این نوع از هدایت فشار از ویژگی های منحصر به فرد دراین سازه میباشد. اسپیس تونلی یا همان سوله چهار کرو توسط چادر پوشش داده میشود سازه سوله نیم گرد با نوع ساختاری که دارا میباشد میتواند سالن های موقت بدون ستون را برای برگزاری مراسمات و کنسرت ها فراهم سازد. اسپیس فریم تونلی جهت ساخت سالن موقت و دائم برای اجرای کنسرت و همایشها و مراسم افتتاحیه ها کاربرد دارد.

روش های به کار گیری

برای استفاده از اسپیس فریم تونلی میتوان از دو روش اجاره و فروش بهره برد. شما با اجاره اسپیس فریم میتوانید به راحتی این سازه تونلی را دز اختیار داشته باشید.

روش دیگر برای بهره مندی و استفاده از این نوع اسکلت خرید اسپیس می باشد.شما میتوانید با تماس با کارشناسان فعال در قسمت فروش اسپیس نسبت به تهیه این مدل خاص و کاربردی اقدام نمایید.

اسپیس چهار کرو

نام دیگر اسپیس فریم تونلی چهار کرو می باشد. این نام به این دلیل به این سازه اطلاق میگردد که در ساخت آن از ۴ عدد کرو استفاده میگردد. از اتصال چهار عدد کرو ۳٫۶۰ متری به یک دیگر یک سازه تک لا از چهار کرو تشکیل می گردد. برای پر کردن این لایه و ستون ها باید از فریم صاف استفاده نمود.این مدل از سازه تا طول بینهایت میتواند ادامه پیدا کند.طول در این سازه دارای محودیت نمی باشد.دراین مدل فقط دهنه و یا همان عرض میباشد که به محدودیت دچار است.

جهت ساخت و راه اندازی اسپیس فریم تونلی و قیمت اسپیس تونلی تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.