اسپیس فریم دست دوم

اسپیس‌سازان با توجه به در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود اسپیس‌فریم‌کارکرده مشتریان خود را خریداری مینماید. اسپیس‌فریم‌های دست دو خریداری شده برای مشتریانی که اسپیس کارکرده نیاز داشته باشند قابل ارائه با قیمت ارزان می‌باشد. قیمت اسپیس فریم دست دوم با توجه به متریال ساخت آن و سالم بودن اسپیس دست دوم تعیین می‌گردد. فروش اسپیس فریم دست دوم و خرید اسپیس دست دوم در هر متراژ و ابعاد مختلف توسط اسپیس‌سازان انجام می‌گردد. (لیست قیمت اسپیس کارکرده در انتهایی مقاله می‌باشد).

اسپیس دست دوم 15_15 (16.1 آبکاری گالوانیزه)

اسپیس فریم دست دوم نمایشگاهی:

برای مشتریان عزیزمان گزینه خرید اسپیس فریم دست دوم نیز فعال می باشد. شما می توانید با خرید اسپیس نمایشگاهی دست دوم به طور قابل ملاحظه در هزینه های نهایی صرفه جویی کنید. در ادامه به طور کلی مطالب مفید در خرید اسپیس فریم دست دوم در اختیار شما قرار داده می شود.

به کار گیری اسپیس فریم دست دوم مزیت های زیادی دارد.البته معایب خاص خود را هم دارد که مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگر با ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی در ارتباط هستید بدون تردید انواع اسپیس فریم ها را نیز می شناسید این محصولات دلیل داشتن مزیت های فوق العاده و البته کاربرد عالی توانسته اند به عنوان داربست نمایشگاهی پرکاربرد مورد استفاده قرار گیرد. فروش و اجاره ی این محصولات نیز توسط بسیاری از افراد از توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

اجاره اسپیس دست دوم

به همین دلیل ما نیز گزینه ی اجاره ی اسپیس فریم دست دوم را برای شما فعال کرده ایم تا از این طریق بتوانید در هزینه های نهایی صرفه جویی کنید. اگر چه اجاره ی اسپیس فریم معمولا هزینه ی کمتری در برابر خرید این محصولات دارد. اطلاعات کامل درمورد نحوه ی اجاره و البته قیمت این محصولات را می توانید از طریق شماره های موجود به در اولین صفحه ی وب سایتمان به دست آورید.

اسپیس کارکرده 15_15 (16.1 رنگ گوره ای)

اسپیس فریم کارکرده

ممکن است تصور کنید اسپیس فریم کارکرده کارایی کافی ندارد ولی اینطور نیست. بررسی های کامل توسط تیم کارشناس ما صورت می گیرد به گونه ای که تشخیص داده شود آیا اسپیس فریم کارکرده یاد شده توانایی کامل در برابر بار حمل شده بر روی آن را دارد یا نه؟ شما می توانید با اطمینان کامل اسپیس کارکرده را در اولویت خرید خود قرار دهید. اگر چه اسپیس کارکرده در مقایسه با انواع اسپیس فریم های نو ظاهری نو ندارند ولی اسپیس کارکرده دارای طول عمر خوب و کارکردی مطلوب از نظر مقاومت دارد.

مقاوم بودن اسپیس کارکرده

از آنجا که اسپیس فریم از مواد اولیه ی مقاومی ساخته می شود همین امر بر مقاومت آنها نیز تاثیر گذار است. معمولا دلیل فروش و البته خرید اسپیس فریم دست دوم این است که افراد به دنبال تنوع در این نوع محصولات برای دسترسی به طرح های خاص در غرفه سازی می باشد به همین دلیل دیگر بعد از مدتی استفاده از اسپیس فریم ها ی موجود با تغییرات به وجود آمده در تجهیزات سازگاری نداشته و آنها سعی دارند با فروش این محصولات به تنوع بسیاری در خرید محصولات حدید دسترسی داشته باشند.

از سوی دیگر برخی از کاربران به دلیل آنکه هزینه ی کافی برای خرید محصولات جدید و نو را ندارند و یا اینکه برای اولین بار با استفاده از این محصولات سعی در ساخت و طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی هستند به همین دلیل استفاده از اسپیس فریم دست دوم می تواند گزینه ی مناسبی در نظر گرفته شود. شما با خرید این محصولات کارکرده هنوز به محصولات بادوام و البته مقاوم دسترسی خواهید داشت.

اجاره اسپیس فریم دست دو

اجاره ی اسپیس فریم دست دوم همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد دارای مزیت های خاص خود است و به همین دلیل در بازار فروش این محصولات شاهد اجاره ی طیف وسیعی از انواع اسپیس فریم های کارکرده هستیم. برای اجاره ی این محصولات تست های اولیه صورت می گیرد و محصول کنترل شده به شما تحویل داده شده و در زمان دریافت نیز محصول کنترل شده از شما دریافت می شود.

توجه کنید مسئولیت به وجود آمدن هرگونه ایراد و یا نقش به پای شما است به همین دلیل در نگهداری آن نکات اولیه را در نظر بگیرید. اگر تجربه ی کافی برای نصب و راه اندازی ان را ندارید حتما استفاده از خدمات نصب را در اولویت خود قرار دهید. بیشتر مشکلاتی که ممکن است به وجود آید و از لحاظ جانی و مالی به خطرات جدی منجر گردد به دلیل نصب نادرست این محصولات است. از آنجا که انواع مختلف از اسپیس فریم موجود است در زمان اجاره ی آنها ویژگی و مشخصات آنها را مد نظر قرار دهید تا سازگاری مطلوب تری ایجاد شود.

فروش اسپیس دست دوم نمایشگاهی

اسپیس فریم‌های مختلف مزیت‌های بسیاری دارد به همین دلیل به طور عمده در غرفه سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد البته در سال های اخیر معماران با استفاده از این ابزارها توانسته‌اند به طرح‌های دلخواه دسترسی داشته باشند. بازار فروش انواع مختلف از اسپیس فریم دست دوم نیز داغ است زیرا افرادی که هزینه‌ی کافی برای خرید این محصولات را ندارند به راحتی می‌توانند محصولات کارکرد را خریداری کرده و در هزینه‌ی نهایی به طور قابل ملاحظه صرفه جویی کنید.

اسپیس کارکرده را از کجا بخریم

در خرید این محصولات کارکرده در نظر داشته باشید که حتما تولیدی‌های معتبر را در اولویت قرار دهید. متاسفانه سودجویان از قافله عقب نمانده‌اند و سعی دارند محصولات تقلبی و نامرغوب خود را به دست مشتری برسانند. آنها معمولا برای تشویق خریدار قیمت کمتری را پیشنهاد می‌دهند به همین دلیل است که همواره تاکید می‌شود به قیمت پایین پیشنهاد شده مشکوک باشید. در این صورت می‌توانید اجناس با کیفیت را خریداری کند.

مقاومت اسپیس دست دوم

محصولات بی‌کیفیت می‌تواند در بسیاری از واقع خطرات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. خدمات نصب نیز در فروش این نوع از محصولات کارکرده در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورتی که تجربه و تخصص کافی در این مورد را ندارید کار را به کاردان بسپارید. اسپیس فریم دست دوم می‌تواند مقاومت کافی و کارایی مطلوبی داشته باشد به شرط آنکه از فروشنده و تولیدی‌های معتبر خریداری شود. یک محصول مقاوم کارکرده از محصول تقلبی به مراتب می‌تواند کارکرد بهتری را داشته باشد برای این منظور باید در خرید توجه بسیاری برای خرید محصول اصل داشته باشید.

اسپیس کارکرده 15_15 (16.1 آبکاری)

مزیت اجاره اسپیس فریم دست دو

مزیت خریداسپیس دسته دو از دلایل اصلی اجاره ی این محصولات است. به حالت کلی می توانیم مزیت استفاده و اجاره ی این محصولات را در چندین گزینه طبقه بندی کنیم:

  • عدم نیاز به فضا برای نگهداری از اسپیس فریم دست دو
  • قیمت اسپیس فریم دست دو بسیار پایین میباشد
  • فرصت جالب برای دسترسی به تنوع مختلف
  • امکان استفاده از گزینه ی نصب

همین اکنون می توانید با تماس با ما برای ثبت سفارش اقدام نمایید. و با برخورداری از مزیت های خاص اجاره ی اسپیس فریم دست دو از تخفیف بهره مند باشید. اطلاعات کاملی برای اجاره ی همین محصول اکنون به طور کامل در اختیار شما قرار داده می شود. پیشنهاد ما آن است اگر هزینه ی کافی برای خرید اسپیس فریم دست دو را ندارید. به منظور بهره مندی از کارایی آنها می توانید به راحتی اقدامات لازم برای اجاره را در اولویت خود قرار دهید. و از این طریق هزینه ی کمتری را صرف کنید.

عدم نیاز به فضا برای نگهداری از اسپیس فریم دست دو اجاره شده از جمله مهمترین مزیت آنها می باشد زیرا بسیاری از افراد نگرانی های خاصی در رابطه با موضوع انبار و نگهداری اسپیس فریم دست دو دارند.

قیمت اسپیس فریم دست دوم

قیمت اسپیس فریم دست دوم با در نظر گرفتن نوع آن و البته سایز درخواست می‌تواند متغیر باشد. پارامترهای مختلفی برای این امر در نظر گرفته می‌شود. از سوی دیگر لازم به ذکر است که فروش و البته اجاره‌ی اسپیس فریم دست دوم نیز هزینه‌های مختلفی را درخواست خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد مشخصات و البته قیمت به روز اسپیس فریم دست دوم می‌توانید همین اکنون با ما در تماس باشید. قیمت مشخص و استانداری برای این منظور موجود می‌باشد. به همین دلیل زمانی که برای خرید این محصولات قیمت بسیار پایین تری برای شما پیشنهاد می‌گردد حتما به کیفیت ان مشکوک باشید.

باید و نبایدها در خرید اسپیس فریم دست دوم

در خرید اسپیس فریم دست دوم در نظر گرفتن برخی از نکات الزامی است. تنوع مختلفی برای اسپیس فریم موجود است که در خرید حتما سعی کنید انواع ان را در اولویت قرار دهید که با سایر اجزای موجود سازکار باشد. محصولات و ابزارهای خاصی برای نصب آنها در نظر گرفته می شود که معمولا به همراه فروش در اختیار شما قرار داده می شود در نظر داشته باشید اگر این ابزارهای یاد شده را به همراه اسپیس فریم خریداری نکنید ممکن است در مراحل بعدی گرفتار دردسرهای مختلفی باشید.

خرید آنلاین اسپیس کارکرده

با وجود گزینه ی خرید آنلاین و البته تلفنی در هر نقطه از کشور که باشید می توانید به راحتی درخواست ثبت سفارش را داشته باشید.

اطلاعات کامل در مورد مشخصات و البته قیمت این محصولات را قبل از خرید به دست آورید همکاران ما در بخش فروش در نظر دارند راهنمایی های کامل در این مورد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه ای که برای اجاره ی این محصولات از شما درخواست می شود در صورتی که در مدت زمان مشخص تحویل نشود مشمول هزینه های مازاد نیز خواهید بود. به همین دلیل اگر نیازمند اجاره ی آنها به مدت طولانیتر هستید. سعی کنید اطلاعات مربوط به این مورد را از قبل در اختیار ما قرار دهید تا تمدید لازم صورت گیرد. رعایت کردن همه ی شرایط مربوط به اجاره ی این محصولات الزامی است. به وجود آمدن هر گونه اسیب و البته نقض به عهده ی متقاضی خواهد بود.

اسپیس فریم کارکرده 15_15 (16.1 آبکاری گالوانیزه)

کاربرد اسپیس فریم دست دوم

اسپیس فریم دست دوم از جمله پرکاربردترین و پر فروش‌ترین تجهیزات امروزی شناخته می شود برخی از کاربران با تصور اینکه اسپیس‌فریم‌های کارکرده، کارایی مناسبی را ندارد از اجاره و خرید این محصول امتناع می کنند که بر اساس بررسی های صورت گرفته به وسیله تیم کارشناس ما می توان گفت کاربران می توانند با خیال راحت و اطمینان از ویژگی‌ها و مزیت‌های این ابزار بهره‌مند شوند.

توانایی کامل اسپیس‌فریم‌دست‌دوم در برابر بار وارد شده بر روی آن در مقایسه با اسپیس فریم‌های نو بسیار مناسب بوده و مقاومت مطلوبی را دارا می‌باشد.

کیفیت اسپیس دست دوم

البته در هنگام خرید این نوع سازه مشتریان باید بسیار دقت داشته و کیفیت محصول را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. چرا که در برخی مواقع بعضی از قطعات سازه نیاز به تعمیر داشته. دراینصورت هزینه های تعمیر این بخش ها به اندازه هزینه خرید اسپیس های نو و تازه می باشد. در این صورت خرید هیچ سودی را برای افراد به دنبال نخواهد داشت.

اسپیس های دست دوم دارای کاربرد بسیاری بوده و خریدار اسپیس می تواند با ورود به اسپیس سازان پیش روی با بهترین ویژگی ها این سازه را تهیه و نیاز خود را برطرف سازند. درهنگام خرید اسپیس کارکرده حتما کیفیت آن را در نظر داشته باشید.

اسپیس فریم دست دوم (16.1 آبکاری گالوانیزه)
اسپیس فریم دست دوم (16.1 آبکاری گالوانیزه)

قیمت ارزان اسپیس فریم دست دوم

اسپیس فریم دست دوم از قیمت بسیار مناسبی برخوردار میباشد. این موضوع از دلایل اصلی جذب مشتریان به خرید و اجاره این محصول می باشد.

با توجه به اینکه قیمت اسپیس فریم های نو در نرخ بالایی عرضه می گردد. کاربران و مشتریان می توانند با توجه به مقدار بودجه در اختیار در کنار بهره مندی از توانایی و قابلیت های این ابزار از هزینه های مقرون به صرفه ای نیز برخوردار شوند.

طراحان و مهندسین با بهره مندی از فناوری به روز و استفاده از متریال های با کیفیت سعی بر آن دارند این وسیله را در بهترین کارایی با مقاومت های بسیار بالا عرضه کنند. به این منظور کاربران می توانند برای خرید مرغوب ترین نوع اسپیس فریم های کارکرده وب سایت اینترنتی ما را در اولویت انتخاب های خود قرار دهند.

مخاطبان می توانند با ورود به سایت با مناسب ترین قیمت اسپیس فریم دست دوم را خریداری نمایند. و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار دهند.

ویژگی های اسپیس فریم دست دوم

ویژگی های متعدد اسپیس فریم دست دوم این محصول را متمایز ساخته است. و با توجه به مزیت های بسیار مورد انتخاب مشتریان بیشماری واقع می باشد. از جمله ویژگی های اسپیس فریم دست دوم می توان به هزینه های بسیار پایین، دسترسی به تنوع بسیار اشاره نمود.

کاربران می توانند به منظور اجاره این با تماس با همکاران پشتیبانی شرایط لازم را مورد بررسی قرار دهند. در صورت مورد تایید بودن قیمت و امکانات ارائه شده جهت ثبت سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اسپیس فریم دست دوم یکی از پرفروش ترین و پرتقاضاترین انواع سازه‌های نمایشگاهی امروزی میباشد. با توجه به تنوع این سازه افراد می توانند مناسب ترین گزینه نیاز خود را تهیه و خریداری نمایند.

اسپیس فریم کارکرده فرصت بسیار مطلوبی برای مشتریان است. آنها می توانند با خرید این محصول از پرداخت هزینه های بالا امتناع نمایند. و با مقدار بودجه کمی که در دست دارند از قابلیت‌ها و ویژگی‌های دست دوم این سازه بهره مند شوند. هیچ تفاوتی بین ویژگی ها و قابلیت های اسپیس فریم نو و کارکرده ندارد.

اسپیس فریم دست دوم
اسپیس فریم دست دوم

کیفیت اسپیس کارکرده

البته در هنگام خرید این نوع سازه مشتریان باید دقت داشته و کیفیت را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. چرا که در برخی مواقع بعضی از قطعات سازه نیاز به تعمیر دارد. که هزینه های تعمیر این بخش ها به اندازه هزینه خرید اسپیس های نو و تازه می باشد. در این صورت هیچ سودی را برای افراد به دنبال نخواهد داشت.

اسپیس های دست دوم دارای کاربرد بسیاری بوده و خریدار اسپیس می تواند با ورود به اسپیس سازان پیش روی با بهترین ویژگی ها این سازه را تهیه و نیاز خود را برطرف سازند. درهنگام خرید اسپیس کارکرده حتما کیفیت آن را در نظر داشته باشید.

فروش اسپیس فریم دست دوم

فروش اسپیس دست دوم در روزهای اخیر بسیار افزایش یافته است. این موضوع به دلیل راه اندازی نمایشگاه ها و نیاز به غرفه سازی در حال حاضر می باشد.

 کاربرد بسیار این سازه در ایام مختلف سال باعث محبوبیتش گردیده. غرفه سازی و تبلیغ محصولات همه را پوشش میدهد.

از این رو با خرید و تهیه اسپیس های دست دوم می توانند. برای همیشه خیال خود را از داشتن این سازه راحت سازند.

شرکت ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش اسپیس فریم دست دوم میباشد. شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن در این زمینه فعالیت داشته باشد. کیفیت و کارایی سازه های عرضه شده در وب سایت ما از عوامل اصلی کسب رضایت مشتریان می باشد.

قیمت اسپیس فریم دست دوم خرداد ماه 1402

 از مهمترین موضوعاتی که در فروش اسپیس فریم دسته دوم برای مشتریان و خریداران از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. قیمت اسپیس فریم دسته دوم و هزینه سازه‌های کارکرده میباشد. می توان گفت رضایت مشتریان در اسپیس سازان در اولویت قرار دارد. اسپیس سازان با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه محصولات خود را به فروش می رساند.

قیمت اسپیس فریم دست دوم یا اسپیس کارکرده از 270.000 هزارتومان، کارکرده در حد نو به قیمت 310.000 هزار تومان می باشد.(نرخ خرداد 1402) 

در نظر داشته باشید برای محاسبه نرخ قیمت این نوع سازه ها بایستی عوامل تاثیرگذار را مورد بررسی قرار داد. از جمله این موارد قطعات سالم و خراب سازه، استحکام بالای آن و ابعاد و طرح اسپیس فریم را می توان نام برد.

کاربران می توانند قبل از نهایی کردن انتخاب خود ابتدا نیاز خود را برآورد نمایند. و مناسب ترین سبک و سایز این سازه را در اولویت سفارش خود قرار دهند. که از این طریق می توانند با هزینه های بسیار معقول و ارزان صاحب اسپیس دست دوم با کیفیت مناسب باشند.

برای اطلاع از قیمت و نمونه کارهای شرکت عضو کانال تلگرام اسپیس سازان شوید.

ارائه خدمات اسپیس فریم دسته دوم در استانها و شهرهای ذیل می‌باشد:

شیراز، خرم آباد، اصفهان، قم، رشت، سنندج، شهرکرد، اهواز، سیستان بلوچستان، مشهد، سمنان، قزوین، تبریز، اردبیل، اراک، هرمزگان، ساری، زنجان، بوشهر، یزد، کرمان همدان

کرمانشاه، گرگان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.