اسپیس فریم چیست؟

سازه های اسپیس فریم (space frame) فرم های هندسی منظمی میباشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند و با تقسیم نیروی وارده توسط وزن سازه، در کنار استحکام غرفه ها از زیبایی خاصی بر خوردار می شوند. اسپیس فریم یا به عبارتی دیگر داربست نمایشگاهی جزو تجهیزات و سازه های نمایشگاهی محسوب میگردد. با ترکیب اسپیس فریم و داربست نمایشگاهی جدید می توان غرفه و سازه های نمایشگاهی متنوعی را ایجاد نمود. معنی لغوی اسپیس فریم که واژه ای انگلیسی میباشد به معنی سازه فضایی میباشد. این نام به خاطر ساختار مولکولی فضایی اسپیس فریم میباشد.برای پاسخ به سئوال اسپیس فریم چیست متن پایین را مطالعه نمایید.

جدول محتوا

اسپیس فریم با داشتن مزیت های فوق العاده توانسته است به یک جایگزین بسیار عالی در سال های اخیر در ساخت انواع مختلف از غرفه های نمایشگاهی باشد در ادامه سعی داریم اطلاعات مهمی در مورد فروش انواع مختلف از اسپیس فریم و البته اجاره ی این محصولات در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه بسیاری از غرفه های نمایشگاهی و تبلیغاتی از این نوع محصولات برای طراحی استفاده می کنند . وجود اسپیس فریم به ما فرصت می دهد تا بتوانیم به راحتی طرح های دلخواه را در دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی یا به عبارت دیگر در غرفه سازی در نظر بگیریم.

در نظر گرفتن برخی از نکات خاص در خرید و یا اجاره ی این محصولات می تواند  ر غرفه سازی هزینه های پرداخت شده برای این مورد را به طور ویژه تحت شعاع قرار دهد. به همین دلیل در ادامه سعی کرده ایم به مزیت و معایب اجاره و البته خرید این محصولات به طور کلی بپردازیم با ما همراه باشید.

اسپیس فریم : اسپیس تبلیغاتی

غرفه‌های تبلیغاتی در  سال‌های اخیر توجه بسیار زیادی را به سوی خود جلب کرده است به همین دلیل در سراسر جهان به طور ویژه شاهد برگزاری انواع مختلف از غرفه‌های تبلیغاتی‌ هستیم. بهره‌مندی از این نوع از غرفه های نمایشگاهی به ما فرصت می دهد تا بتوانیم به راحتی کسب و کار خود را معرفی کنیم و هم به مشتری های  بالقوه ی خود دسترسی داشته باشیم و هم به گونه ای ایده های مطلوب تری را از طریق فیدبک های انجام شده برای پیشرفت کسب و کار خود به دست آوریم.

اسپیس تبلیغاتی نیز به مراتب توانسته است در بازار جایگاه ویژه ای را به دست آورد زیرا این نوع از محصولات ابزارهای مهمی در اختیار معماران است که به آنها فرصت میدهد طرح های گوناگونی را برای ایجاد شیک ترین غرفه های نمایشگاهی و تبلیغاتی در نظر بگیرند.

لازم به ذکر است که اگر امروزه بسیاری از افراد به طور اختصاصی در زمینه غرفه سازی فعالیت دارد به گونه ای که می توانید هماهنگی های لازم برای دسترسی به یک غرفه ی تبلیغاتی برای کسب و کار خود در اولویت قرار دهید.

را مد نظر قرار داد. توجه کنید برخی از سودجویان در بازار با ارائه ی محصولات بی کیفیت اسپیس فریم قصد فریب خریداران را دارند بدون تردید محصولات کپی و یا تقلبی مزیت و کیفیت یاد شد را نخواهد داشت برای این منظور در خرید حتما تولیدی های معتبر را هدف قرار دهید تا از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن باشید. ا مفتخر آن هستیم در همه ی این سال ها توانسته ایم کیفیت عالی را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم. با اطمینان کامل می توانیم انواع مختلف از اسپیس فریم ها را سفارش داده و از کارای انها بهره مند باشید.

اسپیس فریم در معماری

اگر چه کاربرد اصلی استفاده از اسپیس فریم  در تهیه ی غرفه های نمایشگاهی است ولی در سال های اخیر شاهد استفاده از آنها برای طراحی مختلف توسط معماران هستیم . ایم محصولات به دلیل آنکه به طور دلخواه قابل افزایش و یا کاهش هستند و استفاده از آنها به ما فرصت می دهد تا بتوانیم به طرح های مختلفی دسترسی داشته باشیم می تواند در سال های آتی نیز جایگاه ویژه ای در معماری به دست آورند. اسپیس فریم ها طرح های مختلفی دارند و در صورتی که طرح خاصی مد نظر شما باشد می توانید با تولیدی در ارتباط بوده و سفارش خود را برای تهیه ی اسپیس فریم مورد نظر نهایی کنید.در نظر داشته باشید قبل از خرید و البته نهایی کردن سفارش خود نیز سعی کنید اطلاعات کاملی در مورد مشخصات آن به دست آورید. همکاران ما در بخش فروش در نظر دارند مشخصات کامل را قبل از فروش در اختیار شما قرار دهند به گونه ای که باید نوع اسپیس فریم سفارش داده شده باید با تجهیزات موجود هماهنگی و سازگاری کافی داشته باشد.  خدمات نصب انواع مختلف از اسپیس فریم نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر چه گزینه ی اجاره ی اسپیس فریم می تواند یگ تیده ی مطلوبی برای بسیاری از موارد در نظر گرفته شود ولی اگر غرفه ی نمایشگاهی یاد شده به مدت زمان طولانی قرار است مورد استفاده قرار گیرد در این صورت هزینه ای که برای اجاره این محصولات صرف می شود می تواند تقریبا با هزینه ی خرید آنها یکسان در نظر گرفته شود. ما با ارائه ی مرغوب ترین محصولات اسپیس در خدمت شما عزیزان هستیم همین اکنون می توانید با استفاده از شماره های موجود در صفحه ی اصلی وب سایتمان با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. گزینه ی سفارش آنلاین و تلفنی نیز برای شما فعال می باشد. اگر چه این نوع محصولات توسط فروشندگان و البته تولیدی های مختلف به فروش سازه اسپیس می رسد ولی حتما تولیدی های معتبر را هدف قرار دهید زیرا متاسفانه سودجویان بسیاری سعی در فروش محصولات نامرغوب خود دارند آنها با ارائه ی قیمت پایین تر از قیمت استاندارد موجود در بازار قصد فریب افراد را داشت و دارند. زمانی که محصولی به قیمت بسیار کمتر از قیمت استاندارد به فروش می رسد حتما به کیفیت آن مشکوک باشید.

اجاره اسپیس نمایشگاهی  در مقابل خرید این محصولات می تواند مزیت های ویژه ای داشته باشد از جمله :

اگر برای اولین بار قصد ساخت و طراحی غرفه ی نمایشگاهی را دارید پیشنهاد ما این است که اجاره ی این محصولات را می توانید در اولویت خود قرار دهید از سوی دیگر اگر به طور پیوسته در غرفه‌سازی فعالیت دارید برای اینکه به تنوع وسیعی از این محصولات دسترسی داشته باشید می توانید به راحتی با اجاره‌ی آنها در هر مرحله از غرفه‌ ســازی انواع مختلف آنها را انتخاب کنید

را انتخاب کنید. برای افرادی که هزینه ی کافی برای خرید انواع مختلف از اسپیس ها را ندارد نیز گزینه ی اجاره بسیار مطلوب تر خواهد بود. اجاره ی این محصولات نیازمند در نظر گرفتن برخی از شرایط می باشد به گونه ای که مه ی انواع ان به صورت تست شده به شما تحویل داده می شود و به صورت تست شده از شما دریافت می گردد و در صورت به وجود  آمدن هرگونه مشکل شما مسئول خواهید بود. برای این منظور اگر تجربه ی کافی در نصب و راه اندازی آنها را ندارید می توانید از خدمات نصب این محصولات نیز بهره مند باشید.

قیمت این محصولات با در نظر گرفتن انواع آنها و البته سایز و اندازه ی درخواستی می تواند متغیر باشد برای کسب اطلاعات کامل دراین زمینه می توانید به صفحه ی نخست وب سایتمان مراجعه کنید و البته همکاران ما در بخش فروش نیز توضیحات کامل در مورد قیمت به روز انواع اسپیس ها در اختیار شماقرار خواهند داد. انواع مختلف از این محصولات معمولا به همراه ابزارهای مورد نیاز برای نصب به فروش می رسد توصیه ما این است حتما ابزارهای لازم برای نصب را نیز در زمان سفارش اسپیس خریداری کنید  تا در مراحل بعدی نگران سازگاری این محصولات نباشید.

داربست به کار رفته در ساخت غرفه های نمایشگاهی وسیله ای است به صورت اسکلت مانند که به ما اجازه می دهد بتوانیم استیج و فضاهای مختلف در داخل غرفه های نمایشگاهی را طراحی کنیم. استفاده از اسپیس فریم به عنوان داربست نمایشگاهی می توان یک گزینه ی مطلوب باشد زیرا مقاومت بالایی دارد و البته انعطاف پذیری آنها نیز به مراتب بیشتر است. از سوی دیگر توجه کنید اگر این محصولات به طور مطلوب نصب نگردد می تواند به سارت های مالی و البته جانی جبران ناپذیری منجر گردد برای این منظور در سفارش و خرید انواع مختلف آنها اگر تجربه ی کافی در نصب و راه اندازی را ندارید حتما درخواست بهره‌مندی از خدمات نصب را داشته باشید. هزینه ای که برای این منظور صرف خواهد شد بسیار مقرون به صرفه است ولی در عوض مطمئن خواهید بود که مقاومت کافی فراهم است. دیگر زمان آن رسیده است با استفاده از انواع مختلف از غرفه های تبلیغاتی و نمایشگاهی گام مهمی در راستای پیشرفت کسب و کار خود بردارید. اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت انواع مختلف از داربست نمایشگاهی را می توانید در صفحه ی اصلی وب سایتمان به دست آورید و حتی به صورت تلفنی ثبت سفارش خود را نهایی کنید.

اسپیس فریم هابه وسیله بست اسپیس به یکدیگر متصل و نصب می گردند و شکل و سازه محکم و زیبایی را خلق مکنند و به واسطه شکل و ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می سازند و این امر باعث استحکام اسپیس فریم ها می گردد و برای ساخت انواع فضا ها از قبیل سالن ،غرفه ،تابلو بنر و غیره مناسب میباشد.امیدواریم توانسته باشیم پاسخ مناسبی به اسپیس فریم چیست خدمتتان داده باشیم.

اسپیس با قابلیت هندسی که دارا میباشد قادر به ساخت انواع غرفه نمایشگاهی میباشد. از اسپیس فریم میتوان استیج نیز ساخت.

اسپیس فریم اجاره ای در هر متراژی موجود میباشدبرای کسب اطلاع از ابعاد اسپیس فریم به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

طاق رومی

طراحی و اجرای طاق رومی

یکی دیگر از کاربردهای سازه اسپیس فریم، طراحی و اجرای طاق رومی در مراسمات نامزدی و عروسی میباشد. ساخت سازه های تالار توسط اسپیس در کمترین زمان.

برای فروش و اجاره طاق رومی و قیمت طاق رومی لطفا با شماره ۶۵۴۱۳۶۷۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

طاق نصرت

طاق نصرت یا همان طاق پیروزی

طاق نصرت یا همان طاق پیروزی میباشد. که جلوه ای از نماد پیروزی میباشد. در قدیم به تاق نصرت خوازه‌بستن نیز میگفتند که در زمان پیروزی از آن استفاده میگردید تا لشگر پیروز از زیر آن عبور کند این ساز میتواند به حالتهای مختلفی بسته شود. طاق نصرت دارای انواع جنسی اعم از موار زیر باشد:

با به کارگیری اسپیس فریم میتوان طاق نصرت های زیبایی را ایجاد نمود.طاق نصرت یک سازه نمادین میباشد. از طاق نصرت میتوان در مراسم های مختلف استفاده نمود. یکی از موارد استفاده از طاق نصرت در مراسم مناسبت های جشن میباشد که در این مراسم طاق نصرت به منزله ورودی به محل محسوب میگردد و روی طاق نصرت به صورتهای مختلفی تزیین و مزین میگردد و طاق نصرت جلوه ای زیبا پیدا میکند.

در صنایع اسپیس سازان انواع طاق نصرت به حالتهای فروش و اجاره موجود میباشد.

در کشور ما طاق نصرت در ایام شعبانیه در شهر های مختلف بسیار دیده میشود.

با توجه به مطالب فوق امیدوارم به سوال اسپیس فریم چیست جواب خوبی داده باشم.

لطفا جهت مشاوره یا سفارش سازه اسپیس فریم با شماره تلفن ۶۵۴۱۳۶۷۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره، خرید و فروش اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.

Print
WhatsApp
Telegram