فروش بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم توسط اسپیس سازان

برای اتصال اسپیس فریم ها به یکدیگر از بست اسپیس استفاده می شود. این بست ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که به راحتی قطعه های اسپیس فریم را به هم متصل می کنند و سازه های زیبا و مستحکمی را به وجود می آورند. کار کردن با بست اسپیس بسیار آسان است و نیاز به ابزارهای پیشرفته ای ندارد. شرکت اسپیس سازان به عنوان بزرگترین مرکز فروش بست اسپیس، فروش اتصالات اسپیس فریم یا قفل اسپیس را همراه با پیچ و مهره عرضه می کند.

هنگام خرید بست اسپیس توجه داشته باشید، شماره پیچ برای قفل ۶ *۴۰ تمام رزوه آلنی می باشد. به دلیل مقاومت زیاد پیچ آلنی در مقابل خوردگی، در نصب گیره از این پیچ استفاده می شود. برای بستن قفل بست اسپیس، آلن شماره 5 مورد استفاده قرار می گیرد.

جدول محتوا

نحوه خرید بست اسپیس از شرکت اسپیس سازان

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده بست اسپیس در کشور شرکت صنعتی اسپیس سازان است. این شرکت با داشتن کارخانه تولید اسپیس و اتصالات مربوط به آن و حذف واسطه ها بست اسپیس را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند. قیمت فروش بست اسپیس فریم در تهران و کرج به دلیل کم تر بودن هزینه های مربوط به حمل و نقل مناسب تر از شهرستان ها است.

برای خرید بست اسپیس کافی است با شرکت اسپیس سازان تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت این شرکت می توانید، اطلاعاتی در مورد قیمت بست اسپیس فریم و نحوه خرید آن کسب نمایید. در شرکت صنعتی اسپیس سازان خرید و فروش بست اسپیس و اتصالات مربوط به آن به صورت عمده و خرد انجام می شود.

واژه اسپیس Space به معنای فضا یا فضایی است و اسپیس فریم ها به یک ساختار فضایی شباهت دارند. اجزای مختلف اسپیس فریم ها با متصل شدن به هم، انتقال دهنده نیروهای محوری می باشند. سازه های اسپیس فریم شامل واحد های از پیش ساخته شده هستند که قسمت های مجزای آن به وسیله انواع اتصال دهنده ها به هم وصل می شود. همان طور که پیش تر گفته شد، اسپیس فریم ها با استفاده از بست اسپیس به یکدیگر وصل می شوند. بست سازه ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می توانید از آن ها برای نصب اسپیس فریم استفاده نمایید.

مشخصات بست اسپیس و اتصالات اسپیس فریم

ورق بست اسپیس از با ضخامت ۳ میلیمتر ساخته شده است. این ضخامت باعث سختی بالای بست اسپیس فریم می شود. برای اتصال بست اسپیس از پیچ آلن ۶ و مهره ۶ استفاده می شود، برای جلوگیری از زنگ زدن قفل ها آن ها را به روش گالوانیزه آبکاری می کنند. آبکاری گیره باعث افزایش طول عمر قفل داربست اسپیس می شود و از پوسیدگی آن جلوگیری می کند. برای اتصال اسپیس فریم ها در هر نقطه به 2 عدد بست اسپیس نیاز دارید. برای بستن پیچ اسپیس حتما از آچار اسپیس استفاده کنید، زیرا استفاده از آچار مخصوص نصب اسپیس را راحت تر خواهد کرد.

برای محاسبه تعداد اتصال مورد نیاز برای پروژه خود می توانید، تعداد شاخه های مورد نیاز جهت نصب را در عدد ۳ ضرب نمایید. با انجام این کار تعداد قفل های مورد نیاز برای پروژه به دست می آید. با این روش به راحتی می توانید، قیمت ادوات نصب را محاسبه نمایید.

ویژگی منحصر به فرد اتصالات شرکت اسپیس سازان

در صورتی که اسپیس فریم را از شرکت اسپیس سازان اجاره نمایید، نیاز به خرید بست اسپیس فریم یا گیره اسپیس نخواهید داشت. بست اسپیس یا گیره اسپیس موجب اتصال اسپیس فریم ها به یکدیگر می شود. بست های اسپیس تولیدی شرکت اسپیس سازان دارای کنیک است که باعث بسته شدن آسان قفل می شود. کنیک طراحی شده در قفل فرایند نصب را آسان کرده است، طوری که هنگام نصب، مهره به صورت ثابت قرار می گیرد. کنیک بست باعث سرعت نصب و استحکام قفل هنگام نصب اسپیس می شود. در زمان چک کردن قیمت ها دقت داشته باشید که قیمت گیره اسپیس فریم به صورت جفتی می باشد.

انواع بست و اتصالات اسپیس فریم

اتصالاتی که تا چند سال قبل برای وصل کردن اسپیس فریم ها استفاده می شد، از نوع قفل گوی بود، اما در حال حاضر اتصالات اسپیس فریم تنها به صورت پروانه ای تولید می شوند. استفاده از قفل گوی برای اتصال سازه های اسپیس فریم چندان راحت نبود به همین دلیل در حاضر این نوع قفل برای اتصالات اسپیس تولید نمی شود و دیگر هیچ نصابی تمایل استفاده از آن را ندارد. یکی دیگر از دلایل منسوخ شدن استفاده از گیره گوی قیمت تولید بسیار بالای آن بود.

بست اسپیس با نام های دیگری مانند اتصال اسپیس فریم یا قفل اسپیس فریم نیز شناخته می شود. به این دلیل به بست اسپیس اتصال اسپیس می گویند که این اتصال، اسپیس فریم ها را به هم وصل می کند و سازه های زیبا و فوق العاده ای را ایجاد می کند. هزینه بست اسپیس نمایشگاهی ارزان تر از اتصالات دیگر است. شرکت صنعتی اسپیس سازان بست اسپیس تبلیغاتی خود را با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان عرضه می کند.

قیمت اتصال بست پروانه ای

با پیچ و مهره
تومان 15000
 •  

قیمت اتصال بست پروانه ای

بدون پیچ و مهره
تومان 12500
 •  

قیمت اتصال بست پروانه ای

پیچ و مهره
تومان 2500
 •  

اتصالات استاندارد اسپیس فریم

برای وصل کردن اسپیس فریم ها به یکدیگر باید از اتصالات استاندارد استفاده نمایید، تا یک سازه مقاوم و مستحکم داشته باشید. برای خرید گیره سازه با قسمت فروش شرکت اسپیس سازان تماس بگیرید. در صورتی که از اتصالات غیر استاندارد برای اتصال اسپیس فریم ها استفاده شود، خسارات جانی و مالی زیادی را در پی خواهد داشت.

 نکته ای که باید در مورد اتصالات اسپیس فریم در نظر داشته باشید، نوع ورق به کار رفته برای ساخت قفل می باشد. در صورتی که این ورق دارای استانداردهای لازم نباشد، سازه هایی که با این قفل ها ساخته می شوند، دارای مقاومت و ایمنی لازم نخواهند بود و مورد تایید کارشناسان قرار نخواهند گرفت. مورد دیگری که در مورد قفل سازه باید به آن توجه نمایید، نوع خم سازه گیره است، خم قفل باید به صورتی باشد که در زمان فشار گیره سازه حالت خود را از دست ندهد.

چگونگی نصب اتصالات

برای اتصال اسپیس فریم  باید از افراد مجرب و کاردان بهره برد. شما میتوانید برای تهیه ادوات نصب با قسمت فروش بست سازه اسپیس در تماس باشید و از قیمت قفل مطلع شوید. نصاب ها تخصص لازم برای نصب اتصالات و محل قرار گیری بست اسپیس فریم را به خوبی می دانند. نصاب ها همچنین با ساختارهای اسپیس فریم آشنایی کامل داشته و دانش و تجربه کافی برای بهترین محل اتصالات برای یک سازه محکم را به خوبی می دانند.

نصب اتصالات اسپیس فریم برای این افراد کار راحتی است و زمان کوتاهی لازم است تا آنها را به یکدیگر متصل نمایند. این اتصالات دارای ضخامت بالایی بوده و استحکام مناسبی را برای سازه فراهم می کند.

محصولات تولید شده توسط شرکت صنعتی اسپیس سازان دارای بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم برای ساخت سازه های اسپیس می باشند. این شرکت مفتخر است که محصولات درجه یک را با پایین ترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. شما می توانید با خیالی راحت اسپیس فریم و اتصالات آن را از شرکت اسپیس سازان با قیمتی مناسب تهیه کنید. قفل های تولیدی در این مجموعه دارای استحکام و استاندارد های لازم برای اتصال اسپیس فریم می باشند.

کاربردهای اتصالات اسپیس فریم

در زیر به برخی از مهم ترین کاربردهای بست اسپیس فریم اشاره خواهیم کرد:

 • به کمک اتصالات اسپیس می توانید، اسپیس فریم ها را در جهات مختلف به یکدیگر متصل نمایید.
 • توسط این اتصالات می توانید، چادر را به سازه اسپیس فریم وصل کنید.
 • با اتصالات اسپیس فریم می توانید، ام دی اف و نئوپان را به اسپیس فریم متصل کنید.
 • به کمک بست اسپیس می توانید، کابل و هولدر چراغ را به اسپیس فریم و دیوار وصل نمایید.
 • با بست اسپیس می توانید، اسپیس فریم را بر روی دیوار نصب نمایید.

قیمت اتصال بست پروانه ای

برای خرید پیچ و مهره اسپیس فریم و اتصالات مربوط به نصب اسپیس به سایت شرکت اسپیس سازان مراجعه نمایید.

قیمت اتصالات اسپیس به ترتیب زیر می باشد:

 • قیمت اتصال بست پروانه ای با پیچ و مهره 15000 تومان
 • قیمت اتصال بست پروانه ای بدون پیچ و مهره 12500 تومان

قیمت بست اسپیس

برای کسب اطلاع از هزینه بست اسپیس فریم به سایت شرکت اسپیس سازان مراجعه نمایید. کلیه قیمت های اقلام و ادوات نصب موجود در سایت ما به روز می باشند.

عوامل موثر در قیمت قفل اسپیس

عواملی زیادی بر قیمت تمام شده قفل اسپیس تاثیر می گذارند، در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 • نوع ورقی که برای ساخت قفل مورد استفاده قرار گرفته است، بر قیمت آن موثر است.
 • ابعاد بست اسپیس یکی از عوامل موثر در قیمت آن است.
 • وزن قفل اسپیس روی قیمت آن اثر گذار است.
 • نوع پوشش استفاده شده و نوع آبکاری قفل اسپیس روی قیمت آن موثر است.

چگونگی نصب اتصالات

برای اتصال اسپیس فریم باید از افراد متخصص و مجرب استفاده نمایید. در صورتی که فرایند نصب به درستی انجام نشود، سازه ای که ساخته می شود دارای استانداردهای لازم نخواهد بود و خطرات مالی و جانی زیادی در بر خواهند داشت. نصاب های ما در شرکت اسپیس سازان با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه نصب اسپیس فریم آماده نصب سازه های شما در سراسر کشور می باشند. این نصاب ها تخصص لازم برای نصب اتصالات و بست داربست اسپیس فریم را دارند و محل قرار گیری بست اسپیس را به خوبی می دانند. همچنین نصاب های با تجربه شرکت ما با ساختارهای اسپیس فریم آشنایی کامل دارند و دانش و تجربه کافی برای یافتن بهترین محل اتصال یک سازه محکم را دارند.

عوامل موثر در قیمت قفل اسپیس

عواملی زیادی بر قیمت تمام شده قفل اسپیس تاثیر می گذارند، در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 • نوع ورقی که برای ساخت قفل مورد استفاده قرار گرفته است، بر قیمت آن موثر است.
 • ابعاد بست اسپیس یکی از عوامل موثر در قیمت آن است.
 • وزن قفل اسپیس روی قیمت آن اثر گذار است.
 • نوع پوشش استفاده شده و نوع آبکاری قفل اسپیس روی قیمت آن موثر است.

با توجه به تجربه بسیار زیاد این افراد، نصب اتصالات اسپیس فریم برایشان کار بسیار راحتی است و در زمان بسیار کوتاهی فرایند نصب اسپیس را برای شما انجام می دهند. برای مشاهده فعالیت های مختلف شرکت صنعتی اسپیس سازان به صفحه اینستاگرام ما مراجعه نمایید، رمز موفقیت شرکت اسپیس سازان رضایت مشتریان آن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.