فروش بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم توسط اسپیس سازان

اسپیس فریم ها توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر متصل میگردند. بست سازه اسپیس فریم یا به عبارتی دیگر اتصالات اسپیس طوری طراحی و تولید میگردد که از آن بتوان به راحتی جهت نصب اسپیس و اتصال اسپیس ها به یکدیگر استفاده نمود. فروش قفل اسپیس یا همان اتصالات به همراه پیچ و مهره صورت میگردد. شماره و نمره پیچ برای قفل ۶ *۴۰ تمام رزوه آلنی میباشد. از دلایل اصلی استفاده از پیچ آلن خور در نصب گیره مقاوت پیچ آلنی در خوردگی میباشد.برای بستن قفل شما باید از آلن نمره ۵ استفاده نمایید. شما برای خرید و فروش و همچنین اطلاع از قیمت بست اسپیس میتوانید هم به صورت آنلاین و یا تماس با اسپیس سازان اقدام به خرید اتصالات اسپیس یا همان قفل اسپیس نمایید.

جدول محتوا

خرید و فروش بست سازه و اتصالات اسپیس به صورت عمده و خرد انجام میگردد. برای محاسبه تعداد اتصال مورد نیاز برای پروژه خود شما میتوانید تعداد شاخه های مورد نیاز نصب را در عدد ۳ ضرب نمایید. با اانجام این عملیات ریاضی تعداد قفل های مورد نیاز برای پروژه خود را میتوانید به دست آورید. از این طریق به راحتی میتوانید قیمت ادوات نصب را محاسبه نمایید.

بست اسپیس
اتصالات اسپیس

بست اسپیس از ورق هایی با ضخامت ۳ میل تولید میگردند که این ضخامت ورق موجب سختی بالای بست اسپیس فریم میگردد. بست اسپیس توسط پیچ آلن ۶ و مهره ۶ به یکدیگر متصل میگردند.برای جلوگیری از زنگ ضدگی قفل ها باید آنها به روش گالولنیزه آبکاری شوند. آبکاری گیره باعث میگردد که طول عمر قفل سازه داربست بالا رفته و از پوسیدگی آن جلوگیری گردد. اسپیس فریم در هر نقطه اتصال حداقل به دو عدد بست اسپیس یا همان قفل اسپیس نیاز دارد.برای بستن پیچ اسپیس باید از آچار اسپیس استفاده نموداگر میخواهید در هنگاه نصب به راحتی این کار را انجام دهید حتما از آچار اسپیس مخصوص استفاده نمایید.

درصورت اجاره اسپیس فریم مشتریان دیگر احتیاجی به خرید بست اسپیس فریم یا گیره اسپیس ندارند. بست اسپیس یا گیره اسپیس موجب وصل کردن و اتصال  اسپیس فریم ها به یکدیگر میگردد. بست های اسپیس تولیدی ما دارای کنیک بوده و همین دلیل باعث بسته شدن قفل آسان میگردد. کنیک طراحی شده در قفل باعث میگردد در هنگام نصب مهره به صورت ثابت قرار گیرد . کنیک در سرعت نصب و استحکام قفل در زمان اتصال تاثیر بسزایی دارد.قیمت گیره اسپیس فریم به صورت جفتی میباشد.

انواع بست و اتصالات اسپیس فریم :

اتصالات اسپیس فریم در حال حاضر یک نوع (پروانه ای ) می‌باشد. البته  چند سال پیش یک نوع دیگر قفل هم تولید میگردید که به قفل گوی معروف بود. قفل گوی به دلیل نحوه ی سخت استفاده از آن در حال حاضر تولید نمیشود و نصاب ها تمایلی به استفاده از آن ندارند. یکی دیگر از دلایل منسوخ شدن استفاده از گیره گوی قیمت تولید بالای آن بود. نام دیگر بست اسپیس ,اتصال و یا قفل اسپیس فریم می‌باشد. نام اتصال اسپیس به این منظور در مورد بست سازه استفاده میگردد چون که اتصال اسپیس ,باعث متصل شدن اسپیس فریم ها به یکدیگر می‌گردد.

اتصالات استاندارد اسپیس فریم:

شما برای اتصال اسپیس فریم حتما باید از اتصالات استاندارد اسپیس استفاده نمایید. برای خرید گیره سازه میتوانید با قسمت فروش شرکت در تماس باشید. دلیل این توصیه این می‌باشد که در صورت استفاده نکردن از اتصالات استاندارد امکان وارد شدن خسارات جانی و مالی به شما و کسانی که از سازه استفاده می‌کنند وجود دارد.نوع ورق به کار رفته برای ساخت قفل یکی از موارد بسیار مهم برای این سازه میباشد. از دیگر موارد گیره استاندارد نوع خم سازه گیره میباشد. خم قفل باید به صورتی باشد که در زمان فشار گیره سازه حالت خود را از دست ندهد. مشتریان محترم اسپیس سازان با خیالی آسوده می‌توانند در کنار خرید اسپیس از این مجموعه از اتصالات درجه یک تولیدی اسپیس سازان استفاده نمایند.قفل های تولیدی در این مجموعه دارای استحکام و استاندارد های لازم میباشند.

کاربردهای اتصالات اسپیس فریم:

۱ – اتصال اسپیس فریم ها در جهت های مختلف به یکدیگر.

۲ – استفاده از اتصالات اسپیس جهت اتصال چادر به سازه اسپیس فریم.

۳ – نصب ام دی اف و نئوپان به اسپیس فریم و دیوار توسط اتصالات اسپیس فریم.

۴ – نصب کابل و هولدر چراغ به اسپیس  و دیوار توسط اتصالات اسپیس فریم.

۵ – نصب اسپیس به دیوار

قیمت اتصال بست پروانه ای

با پیچ و مهره
تومان 15000
  •  

قیمت اتصال بست پروانه ای

بدون پیچ و مهره
تومان 12500
  •  

قیمت اتصال بست پروانه ای

پیچ و مهره
تومان 2500
  •  

قیمت بست اسپیس

قیمت بست اسپیس فریم را شما میتوانید در کادر بالا مشاهده نمایید. تمامی قیمت های اقلام و ادوات نصب در سایت شرکت به روز مییاشد.

حال در این مطلب میخواهیم به عوامل تاثیر گذار در قیمت قفل اسپیس بپردازیم :

  1.  نوع ورق به کار رفته در ساخت قفل اسپیس از معیارهای تعیین کننده بهای گیره میباشد.
  2.  ابعاد بست تاثیر مستقیم در قیمت آن دارد.
  3.  وزن قفل از عوامل مهم تعیین کننده قیمت قفل میباشد.
  4. نوع پوشش به کار رفته و نوع آبکاری روی قیمت قفل پروانه ای موثر است.
قیمت بست اسپیس
قیمت بست اسپیس
قیمت بست اسپیس

چگونگی نصب اتصالات

برای اتصال اسپیس فریم  باید از افراد مجرب و کاردان بهره برد. شما میتوانید برای تهیه ادوات نصب با قسمت فروش بست سازه اسپیس در تماس باشید و از قیمت قفل مطلع شوید. نصاب ها تخصص لازم برای نصب اتصالات و محل قرار گیری بست اسپیس فریم را به خوبی می دانند. نصاب ها همچنین با ساختارهای اسپیس فریم آشنایی کامل داشته و دانش و تجربه کافی برای بهترین محل اتصالات برای یک سازه محکم را به خوبی می دانند.

نصب اتصالات اسپیس فریم برای این افراد کار راحتی است و زمان کوتاهی لازم است تا آنها را به یکدیگر متصل نمایند. این اتصالات دارای ضخامت بالایی بوده و استحکام مناسبی را برای سازه فراهم می کند.

قفل اسپیس چیست ؟

واژه اسپیس Space به معنی و مفهوم فضا یا فضایی است و اسپیس فریم ها به یک ساختار فضایی شباهت دارند و اجزای مختلف آن با متصل شدن به هم، انتقال دهنده نیروهای محوری می باشند. سازه های اسپیس فریم شامل یک سری واحد های از پیش ساخته شده می باشد که قسمت های مجزای آن به وسیله انواع اتصال دهنده ها به هم وصل می شود. همان طور که پیش تر گفته شده اسپیس فریم ها با استفاده از بست اسپیس فریم یا به عبارت دیگر اتصالات سازه اسپیس به یکدیگر متصل میگردند. بست سازه ها به گونه ای طراحی میشوند که بتوان از آنها به راحتی برای نصب اسپیس استفاده نمود.

برای دیدن انواع فعالیتهای شرکت به صفحه اینستاگرام اسپیس سازان مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 5]