تاریخچه مجتمع تولیدی خدماتی شرکت سازه فضا سازان افلاک

رزومه شرکت

شرکت سازه فضا سازان افلاک  فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با برند اسپیس سازان آغاز کرد. و با تکیه بر کارآفرینی و اشتغال و نظر به رفع نیاز بازار به سازه های نمایشگاهی پا به عرصه تولید نهاد .

شرکت سازه فضا سازان افلاک  با انجام پروژه های مختلف در بیشتر شهرهای میهن عزیزمان و همچنین پروژه های برون مرزی توانست به قطب اصلی ساخت و ارائه سازه های اسپیس فریم در کشور تبدیل شود.

اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی جدید می توان غرفه و سازه های نمایشگاهی متنوعی را ایجاد نمود. معنی لغوی اسپیس فریم که واژه ای انگلیسی می‌باشد به معنی سازه فضایی می‌باشد. این نام به خاطر ساختار مولکولی فضایی اسپیس فریم می‌باشد.برای پاسخ به سئوال اسپیس فریم چیست  را مطالعه نمایید.

جهت اجرای سازه اسپیس فریم چه به صورت موقت یا ثابت برای اتصال بین سازه ها از ملزومات و تجهیزاتی استفاده می شود که بست اسپیس فریم  نامیده می شود بست یا گیره اسپیس فریم  از ورق ۳ میلیمتری آبکاری شده با پیچ و مهره مقاوم شده است .

انواع اسپیس فریم

لوله های مورد استفاده در تولید اسیپس فریم با ضخامت لوله ۹۰ ، ۱ ، ۱٫۲۵ ، ۱٫۵۰ در سازه فضا سازان افلاک می باشد لازم به ذکر است در تولیدات از لوله ۱۶*۱ استفاده میشود با همان رکاب جهت مقاومت بالا و وزن مناسب جهت سهولت حمل و نصب

اسپیس فریم با سطح مقطع ۱۵*۱۵

اسپیس فریم با سطح مقطع ۳۰*۳۰

اسپیس فریم سفارشی با سطح مقطع ۱۰*۱۰

اسپیس فریم با سطح مقطع سفارشی

دانلود رزومه شرکت