اهمیت طراحی و ساخت بیلبورد

آیا می دانید ساخت بیلبورد در سال‌های اخیر به چه دلیلی افزایش یافته است؟ آیا می‌دانید بیلبورد چیست و در چه زمینه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ آیا اطلاعاتی از جنس و مشخصات طراحی این سازه دارید؟ آیا می‌دانید کیفیت تولید و ساخت بیلبورد چه تاثیری در کارایی و طول عمر آن خواهد داشت.

جدول محتوا

بیلبورد تابلویی می‌باشد که با داشتن فضای بسیار کافی و نسبتا بزرگ برای نصب آگهی‌های متنوع در اختیار دولت، عرضه کنندگان کالا و صنعتگران قرار داده می‌شود. در حالت کلی اگر بخواهیم بیلبورد را تعریف کنیم می‌توان گفت به هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی بر آن وجود داشته باشد بیلبورد گفته می‌شود. در سال‌های اخیر با توجه به افزایش تقاضا و نیاز به استفاده از انواع بیلبوردها در زمینه‌های مختلف شاهد افزایش ساخت بیلبورد می‌باشیم که با بهره‌مندی از نورپردازی و مواد اولیه درجه یک و مرغوب سعی بر آن دارند در ساخت و تولید این سازه به بهترین شکل ممکن عمل کنند. بیلبورد بر روی پایه‌های بلندی قرار داده شده تا از فواصل بسیار دور نیز قابل دید و مشاهده باشد. با توجه به ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار این سازه، بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارهای خدماتی به منظور معرفی محصولات و امکانات خود با در اولویت قرار دادن انواع بیلبورد‌ها در داخل و خارج شهر سعی بر تبلیغ داشته و می‌توان گفت این سازه بهترین و موثر ترین راه برای تبلیغ به شمار می‌رود. در ساخت انواع بیلبوردها اجزای تشکیل دهنده این سازه یکسان بوده و تنها در نحوه طراحی و کیفیت تولید تفاوت‌هایی را دارا می‌باشند از جمله اجزای تشکیل دهنده بیلبوردها می‌توان به فونداسیون، پایه، صفحه نمایش آگهی، سیستم نورپردازی، راهروها و نردبان‌های تعویض رویه، کلیپس و سپری، رویه تابلو، آگهی و بخش فرابیلبورد و حجم اشاره نمود.

شرکت های بسیاری در زمینه تولید و ساخت بیلبورد به فعالیت مشغول می باشند که با توجه به تنوع درخواست و نیاز کاربران و مخاطبان به تهیه و استفاده از این محصول سعی بر آن دارند انواع مختلف این سازه را تولید و عرضه کنند. بیلبورد ها ابزارهای بسیار قدرتمند برای تبلیغات شناخته می شوند که از سالیان دور و دراز توانسته اند نقش بسیار مهمی را در کانون تبلیغاتی ایفا کرده است از جمله انواع بیلبورد به لحاظ کارکرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–          بیلبوردهای بزرگ شهری و جاده ای

–          لایت باکس

–          لمپست

–          استرابورد

–          بیلبوردهای دیواری

–          بنابورد یا بیلبوردهای داربستی

–          قاب بنر با اسپیس فریم

–          بدنه اتوبوس ها و خودروهای تبلیغاتی

–          تبلیغات محیطی در ایستگاه های مترو، فروشگاه ها ، اتوبوس و کیوسک های روزنامه

شرکت های سازنده و تولیدی انواع بیلبوردها بر اساس سفارش و تقاضای مشتریان کلیه ملزومات از لحاظ ابعاد، وزن، نوع مواد مورد استفاده، تعداد و نوع مفاصل و نکات بسیار دیگر را رعایت نموده و با بهره مندی از به روز ترین دستگاه ها در ساخت بیلبورد به بهترین نحو عمل می کنند. اصلی ترین و مهمترین نیروی مخرب در بیلبوردها نیروی باد شناخته می شود چرا که این سازه ها اغلب در برابر بادهایی با سرعت بسیار بالا واقع می شوند از این رو باید از مقاومت قابل توجهی برخوردار شوند. بر اساس نظریه ها این سازه بایستی در مقابل بادهایی با سرعت ۱۱۰ کیلومتر مقاومت داشته باشند که در برخی مواقع این عدد بر اساس منطقه ای متغیر بوده و به دلیل داشتن وزن کم نیاز به طرح لرزه ای در آن وجود ندارد. از این رو در ساخت بیلبورد مهندسین تمامی موارد و نکات از لحاظ استاندارد را اعمال نموده تا با توجه به منطقه ای که در آن از این سازه بهره مند خواهند شد کارایی بسیار مناسبی را به دنبال داشته باشد.

کیفیت ساخت بیلبورد

کیفیت ساخت بیلبورد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد با توجه به این که از این سازه در فضای آزاد و در مقابل شرایط اقلیمی‌ مختلف مورد استفاده قرار می‌دهند برای داشتن کارکرد و طول عمر بسیار بایستی از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه در تولید و طراحی آن بهره مند شوند. سازه‌های بیلبورد به عنوان یکی از استراکچرهای فلزی شناخته شده که اغلب از فولاد و به شکل خرپا طراحی و تولید می‌شوند. مهندسین سازنده این سازه علاوه بر بهره مند شدن از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه باید سعی بر آن داشته باشند که ساخت و نصب صحیح آن بسیار محتاطانه عمل کنند چرا که در برخی از مواقع از انواع بیلبورد بر روی پل‌های عابر پیاده نیز استفاده و نصب می‌شود که برای ایمنی بودن و مواجه نشدن با هیچ گونه مشکل جانی و مالی دقت در ساخت و طراحی اجزای مختلف تشکیل دهنده بیلبورد بسیار اهمیت دارد.

ساخت بیلبورد با توجه به تنوع اجزای تشکیل دهنده آن امری بسیار سخت و پیچیده ای می‌باشد که با دقت و تجربه کاری مهندسین می‌تواند با طی کردن مراحل و پروسه دقیق به راحتی و بدون مواجه شدن با مشکلی تولید و طراحی شود در ساخت بیلبورد عموما از دو بخش ستون و دکل و قیمت‌های مسطح بالایی استفاده می‌کنند که جنس پایه‌های نگهدارنده این سازه به صورت منوپل یا خرپایی می‌باشد و به منظور اتصالات سازه با پایه اغلب از پیچ و مهره بهره مند می‌شوند. فروش بیلبوردها با توجه به کیفیت تولید و کارایی و کاربرد بسیاری که داراست روز به روز در حال افزایش می‌باشد.

کیفیت ساخت بیلبورد

کیفیت ساخت بیلبورد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد با توجه به این که از این سازه در فضای آزاد و در مقابل شرایط اقلیمی‌ مختلف مورد استفاده قرار می‌دهند برای داشتن کارکرد و طول عمر بسیار بایستی از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه در تولید و طراحی آن بهره مند شوند. سازه‌های بیلبورد به عنوان یکی از استراکچرهای فلزی شناخته شده که اغلب از فولاد و به شکل خرپا طراحی و تولید می‌شوند. مهندسین سازنده این سازه علاوه بر بهره مند شدن از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه باید سعی بر آن داشته باشند که ساخت و نصب صحیح آن بسیار محتاطانه عمل کنند چرا که در برخی از مواقع از انواع بیلبورد بر روی پل‌های عابر پیاده نیز استفاده و نصب می‌شود که برای ایمنی بودن و مواجه نشدن با هیچ گونه مشکل جانی و مالی دقت در ساخت و طراحی اجزای مختلف تشکیل دهنده بیلبورد بسیار اهمیت دارد. ساخت بیلبورد با توجه به تنوع اجزای تشکیل دهنده آن امری بسیار سخت و پیچیده ای می‌باشد که با دقت و تجربه کاری مهندسین می‌تواند با طی کردن مراحل و پروسه دقیق به راحتی و بدون مواجه شدن با مشکلی تولید و طراحی شود در ساخت بیلبورد عموما از دو بخش ستون و دکل و قیمت‌های مسطح بالایی استفاده می‌کنند که جنس پایه‌های نگهدارنده این سازه به صورت منوپل یا خرپایی می‌باشد و به منظور اتصالات سازه با پایه اغلب از پیچ و مهره بهره مند می‌شوند. فروش بیلبوردها با توجه به کیفیت تولید و کارایی و کاربرد بسیاری که داراست روز به روز در حال افزایش می‌باشد.

ساخت بیلبورد تبلیغاتی

بیلبورد تبلیغاتی چیست؟ این سازه چه تاثیری در فروش محصولات و خدمات دارد؟ از جمله رایج ترین سوالاتی می‌باشد که برای اغلب کاربران که به دنبال بهترین روش برای معرفی کسب و کار و محصولات خود می‌باشد، پیس می‌آید. که در این خصوص می‌توان گفت ساخت بیلبورد به منظور مهمترین بخش‌های صنعت تبلیغاتی روز به روز در حال افزایش می‌باشد با توجه به اینکه رسانه‌های تبلیغاتی برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات خود در دید مخاطبین از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد و در فروش محصولات و خدمات خود نقش قابل توجهی دارد از این رو باید مناسب ترین و بهترین روش را برای تبلیغات انتخاب نمایید. که در حال حاضر شاهد افزایش طرفداران ساخت بیلبورد و استفاده از این سازه در زمینه‌ها و محیط‌های مختلفی می‌باشیم با توجه به بالا رفتن سلیقه کاربران و انتظارات آنها از کیفیت این سازه شرکت‌های تولیدی برای ارائه بهترین و مورد پسند ترین نوع این سازه با یکدیگر به رقابت پرداخته اند که در این میان می‌توان گفت شرکت‌ها به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان انواع بیلبوردهای تبلیغاتی بوده که با سابقه درخشان چندین ساله خود توانسته است نظر و رضایت مشتریان و مخاطبان خود را به دست آورد.

فروش بیلبورد، ساخت بیلبورد

در عرصه تبلیغات محیطی کشورمان می‌توان گفت سازه‌های بسیاری به منظور تبلیغ تولید و عرضه می‌شود که بسیاری از آنها با استقبال بسیار گرمی‌مواجه هستند که در  بیلبوردهای تبلیغاتی به عنوان محبوب ترین و پرطرفدارترین  انواع سازه‌های تبلیغاتی شناخته می‌شوند و در اولویت بسیاری از صاحبان کار واقع شده است. کاربران و مخاطبانی که قصد تبلیغ محصولات و کسب و کار خود از طریق استفاده از انواع بیلبورد‌ها را دارند می‌توانند فروش بیلبورد را جایگزین اجاره آن کرده و از این طریق به صورت مقرون به صرفه و با پرداخت هزینه‌های بسیار مناسب و معقول گام بزرگی را در معرفی فعالیت و خدمات خود برداشته باشند. به این منظور پیشنهاد می‌کنیم با ورود به وب سایت پیش روی که یکی از معتبرترین و بهترین شرکت‌های ارائه دهنده انواع بیلبورد می‌باشیم با فروش این سازه با بهترین شرایط و امکانات از ویژگی‌های این سازه بهره مند شوید.

چگونگی فروش بیلبورد

بیلبورد ها یک رسانه هستند که می توانند پیام خود را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کنند. قیمت بیلبورد برای بیشتر شرکت های تبلیغاتی رسانه ای اثربخش است و برای خدمات و محصولات شرکت ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل اگر شما مالک یا سازنده بیلبوردهای خیابانی هستید، می‌توانید از طریق اجاره و فروش بیلبورد سود زیادی دریافت کنید. برای فروش بیلبورد بهتر است به چند نکته توجه کنید تا در کمترین زمان محصول خود را با بیشترین سود بفروشید.

نکاتی برای فروش بیلبورد:

1انتخاب مکان صحیح :

اگر هنوز تابلوی خود را نصب نکردید و مجوز های مربوط را نگرفته اید؛ بهتر است تابلو را در مناطقی شلوغ نصب کنید. سعی کنید بیلبورد را اگر در بزرگراه ها نصب می کنید تا حد امکان نزدیک به بزرگراه و در قسمت راست نمای راننده قرار داشته باشد. بیشتر رانندگان تمایل دارند که در ترافیک ها بیشتر سمت راست را نگاه کنند از این رو ساخت بیلبورد شما بیشتر دیده می شود. همچنین فروش بیلبورد در تهران و مناطق پر ازدحام برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. از این رو به موقعیت مکانی بیلبورد توجه ویژه ای داشته باشید. برای فروش بیلبورد در شهرستان ها نیازهای منطقه ای را در آن شهر یا روستا در نظر بگیرید و در بخش آگهی خود برای ساکنان آن تخفیفات ویژه ای بگذارید تا بتوانید افراد را جذب کنید.

 
2تبلیغات:

شما می توانید از بیلبورد خودتان برای فروش استفاده کنید. آگهی فروش بیلبورد را طوری طراحی کنید که اطلاعات تماس شما کامل روی آن قرار گرفته باشد و افراد را به خریدن بیلبورد شما جذب کند. بسیاری از سازمان ها و شرکت های محلی می تواند برای شما آگهی فروش بیلبورد بسازند و بیلبورد شما را در شرکت خودشان تبلیغ کنند. همچنین شما می توانید با بررسی مشاغل و سازمان هایی که در اطرافتان قرار دارد معامله ای سودمند داشته باشید. به طور مثال اگر در نزدیکی بیلبورد شما فروشگاه و رستورانی قرار دارد می توانید با آنها درباره ی اجاره یا فروش بیلبورد صحبت کنید. یکی دیگر از راه های موثر در فروش بیلبورد، لیست کردن آن در سایت های اینترنتی است. اگر به دنبال آن هستید که سریع تر بیلبورد را بفروشید؛ در سایت هایی که بیشترین بازدید و محبوبیت را دارند و معمولا در سرچ گوگل جزو اولین ها هستند، تبلیغ کنید. اگر شما در طراحی بیلبورد مهارت دارید و می توانید جهت اجاره بیلبورد برای متقضیان این امر ارائه دهید، حتما در کنار خدمات خود ذکر کنید. این عمل باعث می شود مشتری های بیشتری جذب کنید و آنها از خریدشان راضی تر باشند.

 
3کارهای اداری:

قبل از انجام دادن کارهای اداری فروش بیلبورد بهتر است، همه ی پیشنهادات را بررسی کنید و بهترین خریدار را برای بیلبورد انتخاب کنید. برای تنظیم قرارداد اگر سابقه ی خرید این سازه را نداشته اید؛ بهتر است یک وکیل بگیرید. حتما مشتریان را با نحوه سرویس دهی آشنا کنید. به طور مثال اگر شما بیلبورد دیجیتالی دارید از نیازهای فنی مشتری آگاه شوید و مزیت های این نوع تبلیغ را نسبت به بیلبورد های سنتی به او توضیح دهید. اگر شما جزو شرکت های سازنده بیلبورد هستید بهتر است تخفیفاتی برای مشتریانی که زیاد بیلبورد از شما میخرند لحاظ کنید تا دوباره از شما بیلبورد تهیه کند. همچنین اگر میخواهید بیلبورد را با شرایط خاص به فروش بگذارید، دقت کنید که شما و سایر طرفین قرارداد را امضا کنید.

اسپسی سازان بزرگترین تولید کننده اسپیس فریم های نمایشگاهی و عرضه بیلبورد های تبلیغاتی در ایران آماده ارائه خدمات به تمامی ارگانها و نهادها دولتی و خصوصی میباشد .

جهت خرید و فروش هر گونه سازه اسپیس فریم با راه های ارتباطی زیر در ارتبط باشید.

قیمت ساخت بیلبورد

با توجه به تمامی ‌توضیحاتی که در خصوص تولید و ساخت بیلبورد و انواع مختلف این سازه در بخش‌های قبلی ذکر کردیم می‌توان به اهمیت استفاده از آن در زمینه‌های مختلف پی برد حال در این میان از مهمترین موضوعات دیگر که برای کاربران و مشتریان بسیار اهمیت زیادی دارد می‌توان به قیمت ساخت بیلبورد  اشاره کرد. قیمت و نرخ مشخص شده برای فروش این سازه‌ها به عوامل متعددی از جمله نوع مواد استفاده شده در تولید، مرغوب بودن جنس متریال‌های به کار رفته، نوع اتصالات و جوشکاری و تجربه کاری مهندسین بستگی دارد. کاربران و مخاطبانی که به دنبال اجاره یا خرید مقرون به صرفه انواع بیلبوردهای تبلیغاتی هستند می‌توانند به صورت اینترنتی و آنلاین از وب سایت رسمی‌شرکت ما اقدام نموده و اطلاعاتی از آخرین نرخ بیلبوردها به دست آورند. شرکت تولیدی ما با در اولویت قرار دادن کسب رضایت مشتریان خود سعی بر آن دارند بهترین شرایط با مبلغ بسیار مناسبی را برای فروش و اجاره سازه‌های خود در نظر گرفته است که مخاطبان می‌توانند با برقراری ارتباط با همکاران پشتیبانی ما اطلاعاتی بسیار مفید در این زمینه به دست آورده و در صورت مورد تایید بودن شرایط ارائه شده در جهت اجاره و خرید بیلبورد مد نظر خود اقدامات لازم را انجام دهند.

شرکت های بزرگ و سرشناس هم برخی از مواقع برای محصولات جدید و همچنین ذهنیت بالا در مخاطب از قیمت بیلبورد استفاده می کنند. علاوه بر شرکت ها، رستوران ها، آژانس معاملات املاک، لوازم پزشکی، خدمات خانگی و… برای فروش و قیمت بیشتر و معرفی محصولات خود از بیلبورد استفاده می‌کنند. یکی از موارد مهم  قیمت بیلبورد است. عوامل مختلفی در  قیمت بیلبورد تاثیر گذار است که در ادامه بررسی می کنیم.

عوامل تاثیر گذار در قیمت بیلبورد:

1مکان :

یکی از فاکتور‌های مهم که در قیمت بیلبورد تاثیر می‌گذارد موقعیت بیلبورد است. مکان یابی صحیح علاوه بر اینکه باعث می‌شود آگهی شما بیشتر به چشم بیاید؛ باعث می‌شود در کمترین زمان بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید. بیلبوردهایی که در بزرگراه های کم ترافیک هستند، قیمت پایین تری نسبت به بزرگراه های پر ازدحام شلوغ دارند. بنابراین قیمت بیلبورد در تهران که شهر پرجمعیت و پرتردد است، نسبت به قیمت بیلبورد در شهرستان ها بیشتر است. در برخی از نقاط ممکن است تابلوی شما قطع شود که امر طبیعی است چرا که بیشتر بیلبورد‌ها در جاده‌ها، میادین و… نصب می‌شوند. بهتر است قبل از انتخاب بیلبورد چندین نقطه و محل را بررسی کنید و مناطقی را پیدا کنید که قطعی تابلو در آنجا کمتر باشد.

 
2اندازه :

ارتفاع ستون، طول و ارتفاع صفحه ی برد می توانند در قیمت بیلبورد تاثیر گذار باشد. معمولا طول صفحه ای بیلبورد ۱۰ متر و ارتفاع صفحه برد ۴ یا ۵ می باشد.  البته در ابعاد ۵ در ۳ ، ۹ در ۷ و… بیلبورد تولید می شود که بیشتر سایز صفحه ی برد روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

3جنس قطعات :

بیلبورد قطعات بسیار متنوع و مختلفی دارد. صفحه ی نمایش بیلبورد و لامپ های آن یکی اجزای مهم است که در نمایش آگهی شما نقش دارد از این رو از بیلبورد هایی که پروژکتورهای مناسبی ندارند، استفاده نکنید. کلیپس و سپری از قسمت های مهم بیلبورد است که از چروک شدن بنر جلوگیری می کند.

4طراحی :

عامل بسیار مهم برای آگهی شما طراحی آن است. شما می توانید با یک طراحی خوب بدون آنکه کلمه ای را بنویسید مخاطب را جذب کنید. طراحی بیلبورد شما در شهرهای بزرگ که رقابت شدید تر است اهمیت خود را بیشتر نشان می دهد به همین خاطر توصیه می کنم از یک گرافیست یا طراح بیلبورد برای نمایش تبلیغات خود استفاده کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشید و به طور حتم هر چه طراحی منحصر به فرد تر باشد قیمت بیلبورد هم بیشتر خواهد شد. بنابراین فردی که با ترکیب رنگ ها آشنایی ندارد و نمیداند چگونه هارمانی مناسبی بین رنگ ها برقرار کند نمی تواند بنر خوبی داشته باشد.  نکته ی دیگر که در طراحی بیلبورد باید دقت کنید این است که برند خود را در گوگل قرار دهید. چرا که بیشتر مردم هنگام دیدن بیلبورد بیشتر به نام و برند محصول توجه می کنند و معمولا به آدرس اینستاگرام یا شماره ی شما توجهی نمی کنند. زیبایی در سادگی است.

فروش انواع بیلبورد تبلیغاتی شرکت اسپیس سازان

گروه تولیدی اسپیس سازان ارائه دهنده خدمات فروش بیلبورد های تبلیغاتی.

جزء بهترین و سرشناس ترین شرکت های تولید و ساخت بیلبورد در کشور می باشد، جهت خرید بیلبورد با کیفیت وقیمت مناسب بهتر است به شرکت های معتبر و شاخص در این زمینه مراجعه و از خرید خود مطمئن شوید.

جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۲۸۱۲۶۸۵۶ تماس حاصل فرمائید و یا به وب سایت www.spacesazan.com مراجعه نمائید و جهت مشاهده پروژه های اسپیس سازان به پیج اینستاگرام اسپیس سازان ما مراجعه نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.