سن و استیج

فروش و اجاره سن و استیج

توسط اسپیس فریم نمایشگاهی میتوان سن و استیج‌های متفاوت در اندازه‌های مختلف را در سالن‌های سرپوشیده و باز ساخت. سن و استیج در مکان‌های مختلف قابل اجرا می‌باشد.

سن و استیج قابلیت اجرا در ارتفاع متفاوت را دارا می‌باشند. استیج را می‌توان در فضای باز به صورت مسقف توسط چادر ضد آب ساخت. استیج در ارتفاع‌های مختلف قابل اجرا می‌باشد. سن و استیج اسپیسی قابلیت نصب سریع را دارد. سطح سن و استیج را توسط چوب و موکت می‌توان پوشش داد.

توسط اسپیس فریم نمایشگاهی می‌توان سن و استیج‌های متفاوت را در طرح و هر اندازه‌ای را در سالن‌های سرپوشیده و فضای باز به وجود آورد. استیج قابلیت اجرا در ارتفاع متفاوت را دارا می‌باشند. سن و استیج را می‌توان در فضای باز به صورت مسقف توسط چادر ضد آب مسقف نمود. از اسپیس فریم می‌توان استیج را در سالن‌ها و فضاهای باز و غیر مسقف بوجود آورد.

جدول محتوا

سن و استیج یک فضای تعیین شده برای نمایش آثار مختلف است که در مراسم‌هایی مثل افتتاحیه،جشن‌ها از استیج استفاده می‌کنند که باعث ایجاد فضایی زیبا و جذاب در مراسمات مختلف می‌شود کاربران بعد از نصب استیج می‌توانند به راحتی آن را متناسب با مراسم خاصی که قرار است برگزار شود تزیین کنند باید اشاره کرد  کاربرد استیج‌ها متفاوت است از جمله استفاده آن می‌توان برای تئاتر و هنر‌های نمایشی و همچنین برای کاربرد در غرفه‌های نمایشگاهی نام برد این فضا یک نقطه کانونی برای مخاطبان است تا بتوانند به واسطه همان سکو اجرایی اطلاعاتی را کسب کنند.

باید اشاره کرد که کاربری استیج‌ها متفاوت است به طوری که می‌توان از آنها برای جایگاه تماشاچیان، جایگاه اهداء جوایز و غرفه سازی استفاده نمود همان طور که اشاره شد تنوع در استیج‌ها بسیار است که در ادامه به طور کلی توضیح داده خواهد شد از جمله استیج‌هایی با سازه‌های اسپیس فریم که از تجهیزات لازم برای ساخت استیج محسوب می‌شود. امروزه تولید کنندگان انواع استیج‌ها که گاهی به صورت آماده و یا دست دوم  در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که در این بین مشتریان هم می‌توانند اقدام به خرید یا اجاره سازه‌ها داشته باشند کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت‌های مرتبط با تولید این سازه‌ها مراجعه کنند و با مطالعه اطلاعاتی پیرامون آنها  اقدام به خرید کنند.

سن و استیج اسپیس فریم چیست

سازه‌های اسپیس فریم فرم‌های هندسی منظمی هستند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و از زیبایی خاصی نیز برخوردارند. اسپیس فریم یا همان داربست‌های نمایشگاهی از جمله تجهیزات کاربردی در سازه‌های نمایشگاهی به حساب می‌آیند که می‌توان به کمک آنها غرفه‌های نمایشگاهی ایجاد کرد باید اشاره کرد که اسپیس فریم‌ها به وسیله بست اسپیس به همدیگر وصل می‌شوند و سازه محکمی را خلق می‌کنند اسپیس‌ها با قابلیت هندسی که دارند می‌توان با آنها انواع غرفه‌های نمایشگاهی و نیز استیج ساخت یکی از ویژگی‌های بارز اسپیس فریم این است که نصب آسان و استحکام بالایی دارد به افرادی که به دلیل موقعیت کاری مدام از غرفه‌های نمایشگاهی استفاده می‌کنند توصیه می‌شود اسپیس فریم را خریداری کنند چرا که بسیار مقرون به صرفه‌تر است و قابلیت شکل پذیری بالایی نیز دارد.

ساخت استیج

خصوصیات و ویژگی‌های اسپیس فریم

سن و استیج قابلیت اجرا در ارتفاع‌های مختلف را دارند به طوری که حتی می‌توان در فضای باز به صورت سقف دار این فضا را به وجود آورد برای ساخت استیج بیشتر از اسپیس فریم استفاده می‌شود زیرا توان تحمل وزن بالا را دارد و همچنین در هر سالنی چه سر پوشیده و چه سر باز اسپیس فریم برای استیج قابل اجراست

که می‌توان در ارتفاع گوناگونی آن را نصب کرد باید اشاره کرد که استیج اسپیس فریم این قابلیت را نیز دارد که در کف سازی محیط استیج نیز از اسپیس فریم می‌توان استفاده کرد که می‌توان روی آن را با نئوپان پوشاند تا بتوانند روی آن را فرش کنند کاربرد استیج با اسپیس فریم متفاوت است از جمله می‌توان در مراسمات خیریه،جشن‌ها و غرفه‌های نمایشگاهی اشاره کرد.

خرید، فروش و اجاره سن و استیج

به طور معمول استیج‌ها دارای ابعاد یک در دو و در ارتفاع‌های مختلف ارائه می‌شوند امروزه کاربرد استیج بسیار زیاد می‌باشد به طوری که هر ساله شاهد برگزاری نمایشگاه‌های مختلفی هستیم که استیج‌های مختلف از الزامات اصلی غرفه‌های نمایشگاهی محسوب می‌شود باید اشاره کرد که نصب استیج نیاز به تخصص دارد چون تمام قطعات باید به طور کامل و مرتب به هم وصل شود که اگر در موقع نصب دقت کافی نباشد و بی دقتی صورت گیرد ممکن است وسط افتتاحیه یک غرفه کامل فرو بریزد که هم خطراتی دارد و هم ایجاد هزینه می‌کند به همین دلیل بیشتر افراد سعی می‌کنند اقدام به خریداری و یا اجاره استیج داشته باشند که امروزه شاهد هستیم که در صنعت تولیدی ما خرید و فروش و اجاره استیج برای کاربران وجود دارد.

سن استیج

برای فروش و اجاره استیج کافی است تا کاربران استیج مورد نیاز خودشان را انتخاب کنند و خرید خودشان را با در نظر گرفتن مزیت‌های استیج مورد نظرشان نهایی کنند

لازم به ذکر است اسیج‌ها انواع مختلف دارند استیج‌هایی که در کنسرت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند یا برای غرفه‌های نمایشگاهی کاملا با هم متفاوت هستند در این بین استیج‌های کارکرده و دست دوم هم در بازار موجود می‌باشد که فروش آنها در بازار مقرون به صرفه‌تر است البته نه به این معنا که کیفیت خوبی نداشته باشند بلکه کیفیت آنها هم مرغوب و خوب است با این تفاوت که به نسبت استیج‌های نو این استیج‌ها کار کرده هستند البته خریداران باید توجه داشته باشند که علاوه بر قیمت به کیفیت استیج‌ها نیز توجه کنند و به مراکز تولید استیج‌های قابل اطمینان مراجعه کنند استیج‌های کارکرده مزیت و معایبی دارند که معایب آنها ممکن است عدم مقاومت و مزیت آنها کم هزینه بودن آنها است.

بیان چند نکته در رابطه با فروش و اجاره استیج

در هنگام فروش و اجاره استیج باید به این نکته توجه نمود که جنس استیج‌ها از فلز آهن هستند و می‌توانند وزن آنها نیز متغیر است در هنگام فروش استیج ظاهر و طرح استفاده شده در ساخت استیج تاثیر زیادی در جلب نظر مشتریان دارد. نکته دیگر اینکه در هنگام فروش و اجاره استیج توجه به موادی که در ساخت استیج مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار اهمیت دارد چون نوع ساخت مقاومت آنها را نشان می‌دهد جنس آلومینیومی بودن استیج‌ها مقاومت آنها را در مقابل آب و آتش بالا می‌برد.

مشتریان در هنگام اجاره و فروش استیج باید به ابعاد و اشکال آن توجه کنند چون متراژهای آنها با هم تفاوت دارد. در رابطه با قیمت استیج‌ها نیز همان طور که اشاره شد قیمت‌ها متنوع است اما غالبا به مشتری‌ها توصیه می‌شود برای صرفه جویی در هزینه‌ها بهتر است اقدام به اجاره استیج آماده نمایند.

آنچه لازم است در مورد استیج هلندی بدانیم

استیج‌ها دارای مدل‌ها و کیفیت‌های مختلفی هستند و توانایی و مزیت‌های گوناگونی دارند که کاربران در هنگام خرید باید به تمام نکات توجه کنند یکی از این انواع استیج آماده یا هلندی می‌باشد که مزایای بسیار زیادی دارد و مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد استیج‌های هلندی به دلیل تحمل وزن‌های بالا و نصب سریع که یکی از مزایای مهم این محصول می‌باشد بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد به طوری که مشتریان بیشتر تمایل به نصب استیج هلندی در غرفه‌های خود دارند لازم به ذکر است که تمامی استیج‌های هلندی از ارتفاع ۲۰ الی ۱۴۰ سانتی متر قابل نصب و بهره برداری هستند که وجود این مزیت در استیج هلندی باعث شده است که این محصول  نسبت به محصولات مشابه متفاوت باشد. نصب این محصول نیاز به ابزار خاصی ندارد و حتی با چند نیروی کار ساده در هر متراژی که باشد می‌توان نصب نمود امروزه به دلیل نوسانات در بازار و قیمت بالای استیج‌های هلندی ممکن است کاربران نتوانند خرید داشته باشند به همین دلیل تولید کنندگان امکان اجاره استیج‌های هلندی را برای کاربران فراهم نموده‌اند که کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت‌های مرتبط اقدام به خرید و یا اجاره داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]