غرفه سازی

غرفه سازی در نمایشگاه ها یکی از روشهای بازاریابی بسیار موثر و مهم می‌باشد. حتی در عصر حاضر که باتوجه به گسترش ابزارهای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ که به نظر می‌رسد فاصله‌ها نزدیک شده و دیگر نیازی به دیدار حضوری نیست. اسپیس سازان با دارا بودن سالیان تجربه در زمینه غرفه سازی و انجام ساخت غرفه در نمایشگاه‌های مختلف قادر به غرفه سازی با متریال اسپیس فریم برای غرفه داران محترم می‌باشد.

غرفه سازی نمایشگاهی در فضای باز

جدول محتوا

ساخت غرفه نمایشگاهی در شرکت اسپیس سازان به صورت تخصصی انجام می‌گردد. ارائه غرفه به دو حالت اجاره و فروش در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران و شهرستان ها از طریق شرکت اسپیس سازان توسط متریال اسپیس فریم قابل انجام می‌باشد. ساخت غرفه در حال حاضر از دق‌دقه‌های مدیران جهت حضور در نمایشگاه‌ها مختلف قرار دارد که اسپیس سازان قادر می‌باشد ساخت غرفه را با ارزان‌ترین هزینه و به شکل زیبایی به انجام رساند. غرفه با اسپیس فریم دارای طرفداران زیاد می‌باشد. از عوامل این که اسپیس فریم را در بین دیگر سازه های نمایشگاهی پر کاربرد نموده قیمت ارزان اسپیس فریم و زیبایی اسپیس فریم جهت ساخت غرفه نمایشگاهی می‌باشد. با ساختن غرفه های نمایشگاهی با سازه های اسپیس فریم می‌تواند نیاز شما را در ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی برطرف نماید.

 
غرفه سازی چیست و چه کاربردهایی دارد؟​

غرفه سازی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

حضور در بازارهای رقابتی و تبلیغات، بخشی از روش‌های تبادل اطلاعات و آشنایی با دستاوردهای روز دنیا در زمینه علم و فناوری است که توسط حضور در نمایشگاه‌ها و تبلیغات نمایشگاهی امکان پذیر خواهد بود. بر همین اساس، ساخت غرفه سازی نمایشگاهی یکی از روش‌های استفاده از امکانات پیشبرنده نمایشگاه محسوب می‌شود. اما ساخت غرفه نمایشگاه تنها یکی از کاربردهای غرفه است؛ در ادامه به بررسی سایر کاربردها، مزایا و انواع غرفه سازی خواهیم پرداخت.

اجاره غرفه نمایشگاهی

بهترین سازه برای ساخت غرفه و سالن

یکی از سازه‌های فیزیکی پر کاربرد و قابل استفاده در فضاهای باز و فضاهای بسته که عموما به صورت موقت و در اشکال مختلف برپا می‌شود را اسپیس می گویند. این سازه با اهداف از پیش تعیین شده به جهت برگزاری مراسمی خاص، ارائه محصولات و خدمات در نمایشگاه ها، برپایی سالن‌های اجتماعات موقت، ایجاد فضای سرپوشیده به منظور پارکینگ و ایجاد سایه بان در محیط‌های باز و دیگر اهداف مورد استفاده قرار می گیرد. غرفه می‌تواند به صورت ساده و تنها با هدف ایجاد فضایی سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرد و همچنین می‌تواند. با استفاده از مواد خام متفاوت و مدرن با ایجاد غرفه هایی زیبا و شکیل، حضور در محیط‌های رقابتی را با جلوه بهتری میسر کند.

اگر در ساخت غرفه نمایشگاهی  از ایده‌ای خلاقانه استفاده شود و غرفه سازی نمایشگاه در اجرای طرح غرفه از مواد خام مناسب و تکنیک‌های سازه‌ای به درستی استفاده کند، نتیجه ی امر چیزی خواهد بود که دستیابی به بسیاری از اهداف مورد نظر را با سرعت بیشتری ممکن خواهد کرد.

اصولا ساختن غرفه به صورت موقت انجام می‌شود و جایگزین مناسبی برای سازه‌های دائمی و پیچیده ی مهندسی ساخت می گردد. عمر کوتاه غرفه ها، هیچگاه دلیلی بر ساده بودن غرفه ساز نمی‌شود و همانند بسیاری از امور فنی، این امور هم به کیفیت، مهارت، تجربه، تکنیک و خلاقیت بسیار بالایی نیاز دارند.

فروش غرفه نمایشگاهی توسط شرکت اسپیس سازان​

غرفه سازی چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی حضور فیزیکی در مکان هایی به غیر از مکان‌های ثابت و مشخص، توسط غرفه‌های بنا شده امکان پذیر می شود. حضور در نمایشگاه‌های تجاری برای معرفی تجارت خود به دیگران و جذب مخاطب داخلی و خارجی، برپایی مراسمات بزرگ که نیاز به سوله و سالن در مکان های سرپوشیده دارد، غرفه‌های نمایشگاهی در فضای باز و به صورت سرپوشیده که دو مورد اخیر نیازمند مقاومت بالایی در برابر باد و باران هستند، ایجاد سن و استیج با استفاده از تجهیزات غرفه و همچنین ایجاد پارکینگ سرپوشیده به صورت موقت و دائمی، همگی نیازمند تجهیزات غرفه اسپیس با امکانات متفاوت و تجهیزات خاص خود است.

انواع غرفه سازی کدامند؟

به منظور غرفه  سازها می توان از سازه هایی متناسب با نوع کار و بر اساس هدف برپایی غرفه استفاده نمود.

سازه‌های اسپیس فریم: سازه هایی فلزی هستند که از بافت فلزی به هم وصل شده مفتولی شکل، درست شده اند و توسط بست‌های مخصوصی  ( بست پروانه ای ) این سازه به هم متصل می‌شود و پس از اتصال برای پوشش این سازه فلزی از چادر، بنر و برزنت استفاده می گردد. این نوع سازه، قدمت بسیار بالایی در عرصه غرفه سازی نمایشگاهی داشته و به دلیل سادگی در حمل و نصب و برپایی غرفه توسط اسپیس فریم، این سازه همچنان طرفداران بسیاری در غرفه سازی نمایشگاهی دارد. همچنین غرفه‌های اسپیس فریم دارای استقامت بالایی هستند و با ایمنی مناسب، در هر نوع شرایط آب و هوایی قابلیت برپایی دارند.

اجاره و فروش غرفه نمایشگاهی باکیفیت و مدرن​

سازه‌های مدولار: سازه‌های مدولار تشکیل شده از قطعات استاندارد و پیش ساخته، دارای تنوع و زیبایی بسیار بالایی بوده و می توان به دفعات این سازه را مونتاژ کرده و سپس جمع آوری نمود. این نوع سازه مقاومت کمی در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی دارد و به همین دلیل بیشتر در فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. سازه‌های مدولار برای غرفه سازی ارزان قیمت و اجرا در مدت زمانی کم برای مناسبات نمایشگاهی و اجرایی کاملا کاربردی هستند. جنس دیواره‌های غرفه مدولار، ساخته شده از پروفیل آلومینیوم و پرکننده هایی از جنس ام دی اف ۶ میلی متر است. این نوع غرفه سازی دارای انعطاف پذیری بالا و با قابلیت سفارشی سازی بر حسب نیاز کاربر، می تواند مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

مزایای غرفه سازی

از مهمترین مزایای غرفه سازی می توان به این موارد اشاره نمود: انعطاف پذیری، قابلیت برپایی و جمع آوری بر حسب نیاز، قابلیت جابجایی و حمل آسان، سرعت بالا در برپایی تجهیزات مورد نیاز، قابلیت شخصی سازی غرفه بر اساس نوع استفاده و زیبایی بصری بسیار بالا در صورت استفاده از امکانات غرفه آرایی. علاوه بر این موارد می توان هزینه برپایی کمتر و صرفه اقتصادی سازه‌های مختلف غرفه سازی نسبت به سازه‌های دائمی را یکی از مزایای مهم ساخت غرفه در نظر گرفت.

غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

یکی از اساسی‌ترین و با اهمیت‌ترین پیش نیازها برای ارائه محصولات و خدمات در نمایشگاه‌های مرتبط، غرفه سازی نمایشگاهی است. در اختیار داشتن تجهیزات نمایشگاهی برای برپایی موفق و نتیجه بخش نمایشگاه، منوط به رعایت نکاتی در خصوص زیباترین و کامل‌ترین تجهیزات نمایشگاهی است و این تجهیزات در نمای غرفه‌های نمایشگاهی ظاهر می گردد. بازدیدکنندگانی که به نمایشگاه مراجعه می کنند، در اولین نگاه غرفه‌ها را می بینند که هر کدام بر اساس هدف خود به امکاناتی مجهز شده است. کانترهای اطلاع رسانی و معرفی خدمات و محصولات، ویترین هایی برای ارائه محصولات و متناسب با نوع ارائه محصولات، بخش هایی برای نصب پوستر و تبلیغات معرفی کننده صاحبان غرفه، اتاق هایی برای مذاکره و گفتگو و نمای اصلی غرفه نمایشگاه که اگر در نگاه بازدیدکننده زیبا و کامل باشد، به طور کلی خواهد توانست اعتماد آنان را جلب نماید و بازدید از غرفه را یکی از اهداف کاری خود قرار دهند.

نکاتی که در انتخاب غرفه ساز نمایشگاه می بایست مدنظر قرار گیرد در مجموع بیانگر کیفیت مواد اولیه و تخصص غرفه ساز، زمان اجرای ساختن غرفه نمایشگاهی، کادر اجرایی مجهز و با تجربه، نظارت بر کیفیت اجرا، تجهیزات کارگاهی کامل و حرفه‌ای و همچنین استفاده از طرح‌های به‌روز و مقاوم برای غرفه سازی نمایشگاهی است.

اجاره و فروش غرفه نمایشگاهی باکیفیت و مدرن​

قیمت غرفه سازی در چه محدوده ای قرار دارد و به چه عواملی وابسته است؟

یکی از موارد مهم در قیمت غرفه سازی، میزان استفاده از مواد اولیه در تجهیزات مورد نظر و بر اساس متر مربع است؛ علاوه بر آن، تجهیزات اضافه و امکاناتی که مشتمل بر کف سازی غرفه، کلیه امور مربوط به غرفه آرایی، نوع سازه‌ای که برای برپایی غرفه استفاده می‌شود ( سازه های اسپیس فریم یا مدولار) و… نیز در قیمت غرفه سازی دخالت دارند. طبیعتا هرچه میزان استفاده از تجهیزات و امکانات بیشتر باشد، قیمت غرفه بیشتر خواهد شد. گروه صنعتی اسپیس سازان  https://www.spacesazan.com/ با دارا بودن اسپیس فریم هایی در ابعاد مختلف، آماده تامین غرفه‌های اسپیس فریم (که یکی از پر کاربردترین نوع غرفه سازی به حساب می آید) و… است.

انواع سازه‌های موقت توسط تجهیزات غرفه سازی اسپیس فریم و مدولار و با کمترین هزینه می تواند به راحتی بسیاری از اهداف تجاری، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شما را مرتفع نماید. غرفه سازی اسپیس فریم با قیمت اقتصادی خود، همواره جزء اولین انتخاب‌های مشتریان این سازه‌های فلزی است. اگر مقاومت و استحکام غرفه‌های برپا شده برای شما حائز اهمیت است و تنها به دنبال غرفه سازی ارزان قیمت نیستید، بهتر است از غرفه سازانی که از مواد اولیه با کیفیت در ساخت تجهیزات خود استفاده می کنند، کمک بگیرید.

غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی

اسپیس سازان با طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه در خصوص غرفه سازی نمایشگاهی در خدمت شماست اسپیس سازان با تجربه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی طراحی جدید و پیشرفته غرفه نمایشگاهی با بکار گیری از قوائد معماری تجاری و انجام کامل غرفه‌های نمایشگاهی برای استفاده سه ساله به دلیل حذف هزینه‌های گزاف هر سال و ساخت و بهره گیری فرم و رنگ سازمانی شرکت‌ها برای هر چه دیده شدن غرفه نمایشگاهی.

ظاهر و طراحی غرفه نمایشگاهی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه‌ی جذب مخاطبان در نمایشگاه‌ها می‌باشد و می‌تواند نقش بسزایی را در معرّفی برند شما بر عهده داشته باشد. همچنین، اجاره غرفه‌ی نمایشگاهی و قیمت غرفه نمایشگاهی از دیگر مسائلی است که همواره ذهن مخاطبان و صاحبان کسب و کارها را به خود مشغول کرده است و سوالات بسیاری را در ذهن آن‌ها ایجاد می کند. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این سازه‌ها به شما عزیزان ارائه نماییم.

خدمات برند سازی

 • انجام مشاوره و برنامه‌ریزی در جهت ساخت و بوجود آوردن برند با بهره‌گیری از مهندسین و متخصصان شناخته شده در هر زمینه.

انبارداری و نگهداری غرفه

 • اسپیس سازان با اولین اجرای غرفه تجهیزات مشتریان را در سوله‌های استاندارد به مدت ۵ سال حفظ کرده و هر سال در هر نمایشگاه غرفه را تحویل شما خواهد داد واین مزیتی تاثیر گذار در عرصه فعالان غرفه نمایشگاهی است.
 • با اشراف بر اینکه در این زمان که بحث رقابت و اطلاعات مطرح است. کسب موفقیت در انتقال سریع اطلاعات در کمترین زمان ممکن مهیا می‌گردد اسپیس سازان، طراحی و ساخت غرفه شما را در مسیر رسیدن به هدف بالا ممکن می‌سازد. و در طراحی و ساخت غرفه ما همیشه معماری و زیبایی غرفه در خدمت ارائه هر چه بهتر محصولات شما خواهد بود. چراکه معماری در طراحی غرفه نمایشگاهی می‌بایست بطور کامل صورت پذیرد
فروش و اجاره غرفه نمایشگاهی توسط شرکت اسپیس سازان​

ایجاد غرفه نمایشگاهی نیاز به تجربه و علم طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی را دارد که اسپیس سازان با پشتوانه تجربه موفق خود در ساخت و ایجاد غرفه نمایشگاهی توسط سازه نمایشگاهی اسپیس فریم می‌تواند کمک شایانی به غرفه داران جهت اجاره غرفه نماید.

برای ساخت غرفه نمایشگاهی کار آمد شما می‌توانید با طراحی آسان غرفه و استفاده از سازه‌های ساخت غرفه یک غرفه منحصر به فرد را در کمترین زمان برای حضور در نمایشگاه‌ها ایجاد نمایید. سیستم اسپیس فریم می‌تواند سازه‌ای ایده‌ال برای ساخت غرفه باشد‌.

جذابیت غرفه نمایشگاهی

از اولین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی خوب میتوان به جذابیت غرفه برای جلب نظر بازدید کنندگان نمایشگاه اشاره نمود. در نمایشگاه‌های برگزار شده در داخل و خارج از کشور این تجربه را بدست آوردم که با توجه به تعداد بالای غرفه‌های موجود در هر نمایشگاه اعم از تخصصی و غیر تخصصی آن غرفه‌هایی دارای بازدید کننده بیشتری هستند که دارای دیزاین و طراحی چشمگیری باشند. این مهم از آنجایی تحقق پیدا می‌کند که اکثر بازدید کنندگان از نمایشگاه به دلیل نداشتن وقت زیاد خواستار آن هستند که بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین غرفه‌های حاضر در نمایشگاه را پیدا نمایند. غرفه‌هایی که دارای دیزاین و طراحی خوبی باشند این اطمینان را در ذهن بازدید کننده ایجاد می‌کند که این غرفه از لحاظ تخصص دارای سطح بالیی می‌باشد و می‌تواند خدماتی با سطح کیفیت بالا را ارئه نماید.

چیدمان غرفه نمایشگاهی

دومین خصوصیت یک غرفه نمایشگاهی چیدمان غرفه نمایشگاهی می‌باشد. در یک غرفه نمایشگاهی با توجه به مسیر بازدید کنندگان از غرفه و متراژ غرفه نمایشگاهی و همچنین خدمات قابل ارائه در غرفه چیدمان غرفه نمایشگاهی باید انجام پذیرد. در یک چیدمان خوب باید خدمات قابل ارائه توسط غرفه دار در دسترس بازدید کننده قرار گیرد.

غرفه نمایشگاهی چیست؟

غرفه نمایشگاهی سازه‌ای است که به وفور در نمایشگاه‌های مختلف به چشم می‌خورد و برند‌های معتبر تمامی تلاش خود را برای بهتر کردن دیزاین غرفه نمایشگاهی انجام می‌دهند و سعی دارند تا از بهترین ایده‌ طراحی غرفه نمایشگاهی برای ساخت غرفه‌ی خود استفاده نماند تا بهترین و بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان خود بگذارند و به همین دلیل است که از بهترین آبجکت غرفه نمایشگاهی برای ساخت غرفه‌ی خود استفاده می‌نمایند. با این حال، این سازه‌ها باید دارای ویژگی‌هایی باشند و مواردی همچون قیمت غرفه تبلیغاتی و ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

ارزان از اهمیّت بالایی در این زمینه برخوردار هستند و شما می‌توانید با خرید غرفه نمایشگاهی اهداف تجاری خود را در مسیری مشخّص دنبال نمایید. همچنین، مواردی دیگری نیز همچون کف سازی غرفه نمایشگاهی نیز نقش بسیار پر رنگی را در جذب مخاطبان بر عهده دارند و نباید در انجام و پیاده‌سازی آن‌ها کوتاهی کرد. در واقع، ویژگی‌های این سازه‌ها جزو مواردی مهمّی هستند که باید با دقّت خاصّی پیاده‌سازی شوند و هر کدام از آن‌ها از اهمیّت یکسانی برخوردار هستند و نمی‌توان یکی از این ویژگی‌ها را بر دیگری ارجح دانست.

غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟​

در ساخت غرفه نمایشگاهی و دیزاین غرفه نمایشگاهی باید به چه نکاتی توجّه شود؟

ساخت و طرّاحی غرفه نمایشگاهی یکی از مواردی می‌باشد که از اهمیّت بالایی در زیبایی و جذّاب بودن غرفه‌ی شما برای بازدیدکنندگان برخوردار است. در ساخت و طرّاحی این سازه‌ها باید نکات بسیاری در نظر گرفته شوند تا کیفیّت حاصل بتواند رضایت خریداران غرفه‌ها و بازدیدکنندگان را جلب نماید. در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از این نکات را به شما عزیزان توضیح دهیم.

غرفه اسپیس فریم فضای باز

ساخت غرفه نمایشگاهی اسپیس فرمی توسط اسپیس در فضای باز امکان پذیر می‌باشد. با اسپیس فریم می‌توان در فضای باز غرفه نمایشگاهی اسپیس فریمی ساخت. با اسپیس فریم تولیدی اسپیس سازان می‌توان غرفه‌های نمایشگاهی اسپیسی مسقف را ساخت و سطح سقف غرفه را توسط چادر و دیگر پوشش دهندها که توانایی جلوگیری از نفوذ آب را داشته باشند پوشش داد.

غرفه‌های نمایشگاهی فضای باز باید از استحکام کافی در برابر باد و باران را دارا باشند. غرفه نمایشگاهی ساخته شده از اسپیس فریم گزینه های زیبایی و استحکام را دارا می‌باشد.

کف سازی غرفه

کف سازی غرفه

از کف سازی میتوان برای زیبایی و متمایز بودن غرفه نمایشگاهی بهره گرفت.کف سازی موقت غرفه نمایشگاهی در کمترین زمان قابل اجرا میباشد.

فروش کف پوش زیبا و باکیفیت جهت محافظت و زیباسازی کف هر محوطه­ای انجام میپذیرد. کف هر محوطه­ای با آن دید وسیعی که پیش روی بیننده قرار میدهد در همان نگاه اول به او میگوید با چه جایی سروکار دارد، گویی کارت ویزیت آن محل است. با توجه به برخوردی که نگاه بینندگان در همان لحظه ورود با کف دارند تصورات آنها ساخته میشود.

میتوان از سیستم کف سازی نمایشگاهی برای مجزا کردن سطح غرفه نمایشگاهی از کف یکنواخت نمایشگاه استفاده نمود. اسپیس سازان کف سازی غرفه را توسط سازه اسپیس فریم انجام میدهد.اسپیس فریم در کف سازی این امکان را فراهم میسازد که ارتفاع غرفه به اندازه دلخواه غرفه دار در بیاید و غرفه نمایشگاهی را توسط کف سازی انجام شده در بین سایر غرفه های نمایشگاهی به صورت خاص درآورد.

نوع دوم کف پوش صنعتی است که مبحث جدایی را میطلبد.

تنوع در فروش کف پوش ارزان

 • فروش کف پوش برای محوطه­های بیرونی و روباز نمایشگاهها از انواعی است که بسیار کاربرد دارد. درنظر بگیرید؛ محوطه بدون کفپوپشی باشد که آنها را از آسیبهای وارده حفظ نماید، امنیت جانی مسئله­ای است بسیار مهمتر از زیبایی، لذا گذشته از جلوه­ای که به این محوطه می­دهد برای حفظ سلامتی افراد هم وجود کف پوش ضروری است. این مسئله بیشتر زمانی ارزش خود را نشان میدهد که شما نمایشگاهی دایر میکنید که کودکان نیز به آنجا تردد خواهند کرد؛ نمایشگاه­هایی مانند نمایشگاه صنایع غذایی و سوغات، لباس کودکان، مادر و کودک و… .
 • نکته قابل توجه در هنگام تامین و مراجعه به مراکز فروش کف پوش نمایشگاهی توجه به ویژگیهایی است که باید در کف پوشها دیده شود؛
 • کف پوش قابل حمل و و قابل شست­وشو باشد.
 • در برابر سرما و گرما مقاوم است.
 • در برابر ضربات استحکام خوبی نشان میدهد
 •  نصب آن در عین حال راحت میباشد.
 • در کنار این مزایای اگر قطعه­ای خراب شود قابل تعویض است.

هنگام خرید کف پوش نمایشگاه و یا پرداخت قیمت اجاره کف پوش تنها یک انتخاب هوشمندانه هزینه شما را یک سرمایه­گذاری خواهد کرد؛ کفی که در طراحی غرفه شما تکمیل کننده زیبایی و تاثیرگذاری غرفه باشد حقیقتا یک سرمایه­گذاری هوشمندانه است.

قیمت اجاره کف پوش در مقایسه با مزایای استفاده از  آن واقعا به چشم می­آید؟

* نکته قابل ذکر دیگر درباره فروش کف پوش نمایشگاهی به محوطه نمایشگاه­هایی که در محوطه باز برگزار میشوند باز میگردد  با آن حجم رفت و آمد، عجله و سرعت و وجود افراد با سنین مختلف که ممکن است هر لحظه باهم برخورد کنند و  تعادل خود را از دست بدهند  مربوط می­شود. واقعا میتوان از نمای کف نمایشگاه و امنیت بازدیدکنندگان چشم­پوشی کرد؟

طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی

اجاره و فروش کف پوش باکیفیت و مدرن

آگهی­های اجاره چمن مصنوعی را قطعا بارها و بارها دیده­اید چه در صفحه نیازمندیهای روزنامه­ها و چه در میان صفحات وب.

 • چمن مصنوعی نوعی دیگر از کف پوشها میباشد که از پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته میشود؛ بدین ترتیب جزو گروه پلاستکی طبقه­بندی شده و قسمت عمده­ای از آگهی­های اجاره کف پوش با اگهی اجاره چمن مصنوعی پر میشود. نمیدانیم چند درصد از شما خوانندگان محترم با چمن مصنوعی آشنایی دارید به همین دلیل خالی از لطف نمبینیم  توضیحاتی درباره آن بدهیم.
 • این نوع چمن نسبت به چمن طبیعی با دوام است و استقامت بیشتری دارد.
 • رنگ آن مشابه چمن طبیعی بوده و توانسته است جای چمن طبیعی را در استادیومهای ورزشی و یا محوطه بیرونی نمایشگاهها بگیرد. قطعا نمایشگاه­هایی را دیده­اید که چگونه از وجود این نوع کف پوش بهره­مند میشوند. طراحی فضای سبز در نمایشگاهها خود از بهترین تبلیغات برای جذب بازدیدکنندگان میباشد؛ زیبایی همیشه جذاب است.
 • در کنار زیباسازی تامین امنیت فضای محیط هم دلخواه همه هست.
 • چمن مصنوعی با نصب آسانی که دارد با  استقامت در آب و هوای نامساعد کمک کرده است اماکن زیادی مانند  نمایشگاههای بین المللی که به فضای سبز خود جهت جلب نظر بازدیدکنندگان  اهمیت میدهند و یا نمایشگاههایی که در هوای آزاد برگزار میشوند به سراغ استفاده از این کف پوش بروند.
 • عدم وجود مشکلاتی چون نیاز به نظافت و مبارزه با آفات و همچنین کاشت مجدد و نیاز به چمنزنی خود از عواملی هستند که فروش کف پوش از این نوع را زیاد کرده است.
 • یادمان نرود کاهش مصرف آب برای نگهداری فضای سبز که با نصب چمن مصنوعی کاهش مییابد، هم خود مزیت بزرگ دیگری محسوب میشود.
مزایای غرفه سازی چیست؟​

قبل از اجاره چمن مصنوعی و یا خرید آن باتوجه به کیفیت ساخت و مواد اولیه و مکانی که شما در ان استفاده خواهید نمود با متخصصین این کار مشورت کرده و سپس تصمیم خود را بگیرید.

 • کف پوش پلاستیکی دیگری که امروزه سبب رونق فروش کف پوش شده است؛ نوع پی­وی سی این محصول است که از ترکیبات وینیلی ساخته میشود. این محصول توانسته است با ویژگیهای خاصی که دارد مکانهای بسیاری را به تسلط خود دراورد و رقبا را از میان به در کند.
 • شما اگر توجه کنید؛ امروزه فضاهای اداری و بهداشتی و تجاری که نیاز است تمیز نگه داشته شوند همگی به کف پوشی احتیاج دارند که در مقابل شست­وشو مقاوم باشد و این نیاز سبب تولد کف پوش پی­وی­سی شده است. فروشگاهها و نمایشگاهها و هرجایی که رفت وآمد زیاد است و رعایت بهداشت ضروری، لاجرم مشتری این محصول هستند.

آگهی­ها را بنگرید؛ در کنار فروش کف پوش با عناوینی همچون اجاره کف پوش نمایشگاهی هم روبرو میشوید. این نشان میدهد تامین این کالا انقدر مهم است که اگر نتوانستید هزینه خرید پرداخت کنید با اجاره کردن آن هم، نیاز کوتاه مدت خود را رفع نمایید.

 • فروش محصول پی­وی­سی برای هر مکانی که باشد با ویژگی­هایی چون مقاومت بالایی که دارد در درجه اول راهگشا میباشد. نمایشگاهی را درنطر بگیرید که با یک کف پوش یکدست و زیبا توانسته است محیط زیبا و شیکی را برای مشتریان خود بسازد.

از سویی دیگر محیط نمایشگاهی را درنظر بگیرید که غرفه­های آن با کفی کثیف و ناهماهنگ، در مقابل چشمان بازدیدکنندگان باشند. چگونه در چنین محیطی که مردم چشمانشان در همان لحظه ورود  کف وسیع نازیبایی را میبیند تاثیر نامطلوبی از فضا نگیرند. فضا و حال و  هوای آن همیشه برروی دید انسان تاثیر دارد، همانطور که لباس افراد در اولین ملاقات شما را تحت تاثیر قرار میدهد.

 • ضدآب بودن این محصول آن را وارد هر مکانی کرده است که نظافت در ان بسیار مهم است حالا علاوه بر استحکام و مقاومت در برابر تردد زیاد، مقاومت در مقابل رطوبت هم اضافه میشود.
 • حالت ارتجاعی و زیبایی ظاهری و تنوع طرحها، آن را برای دیزاین و طراحی هر مکانی که بیننده­ها را باید با تصاویر زیبا غلفلگیر کند، باید طراحی هوشمندانه و جذاب باشد و بینندگان را تحت تاثیر قرار دهد به کمک فروش این محصولات آمده است تا فروش کف پوش فروشگاه و فروش کف پوش نمایشگاهی و فروش کف پوش غرفه همیشه محبوب باشند. کدام غرفه­ای بدون داشتن کف تمیز و شیکی میتواند شما را مشتاق ایستادن و تماشا کردن نگه دارد. اگر به خرید نمیتوانید فکر کنید به اجاره کف پوش غرفه بیندیشید.
 • گزینه­ای وجود دارد که فروش این نوع محصول را رونق داده است و آن قیمت مناسب در مقابل پارکت و لمینت است. هزینه همیشه مهم است.
 • نمیتوانیم بدون پرداختن به دوتا از مهمترین اهدافی که سبب شد کف پوشها مسیر خود را باز کنند سراغ انواع بعدی برویم. تاکنون به محیط پر تردد بدون کفوش رفته­اید؟ قطعا چنین تجربه­ای را دارید. آیا زمین سرد آن را در فصل زمستان لمس کرده­اید؟ یا صدای پاها و یا کفشهای عابران را شنیده­اید؟ این دو موضوع یعنی وجود کف پوشی که عایق صوتی  و عایق حرارتی باشد به محبوبیت این محصول منجر شده است. کف پوشهای وینیلی عایق خوبی هستند.
 • و در اخر باید گفت نصب این نوع کف پوش راحت است.
غرفه سازی چیست؟​

فروش و اجاره موکت دست دوم

در میان سه گزینه مخمل و فرش و موکت، موکت کف پوش محبوب خاصی است که قیمت مناسبتری نسبت به بقیه داشته و تنها استفاده از آن به خانه­ها محدود نمیشود. فروش کف پوش موکت به علت استفاده گسترده از آن برای محیطهای مختلف سبب شده بازار آن رونق خاصی یابد بگونه­ای که اجاره موکت روز به روز پر رونق­تر میشود به گونه­ای که جستجو برای اجاره موکت ارزان و اجاره موکت دست دوم برای نمایشگاه­ها بیشتر شده است.

 • موکتها تنوع رنگ و مدل گسترده­ای دارند؛ به­گونه­ای که با اجاره موکت برای غرفه خود در نمایشگاه میتوانید محیط هماهنگی را ایجاد کنید.
 • باتوجه به اینکه قیمت اجاره موکت کم است در شرایط اقتصادی کنونی کاملا به­صرفه میباشد.
 • موکت دست دوم تمیز و شیک میتواند همیشه گزینه مناسبی برای دکوارسیون شما باشد.
 • این تنوع رنگ که این محصول دارد کمک میکند در طراحی فضای دلخواه همان­قدر که میخواهید خوش سلیقه باشید. شما با اجاره موکت مشکی و یا اجاره موکت قرمز گویی یک تابلو با پس زمینه رنگی در اختیار دارید و تنها باید در آن نقاشی کنید.

بهترین فروش کف پوش باکیفیت و زیبا

فروش کف پوش باکیفیت و متنوع زمانی عالی است  که نقش خود را  در هر چیدمانی فوق العاده بازی کند. دقت کرده­اید چه قدر به نقاط تلاقی وسایل محوطه با کف توجه میکنید و زیبایی وسایل چه قدر برای جلوه­گری به هماهنگی با کف پوش وابسته هستند؛ این یکی از  راز مهم بودن استفاده از انواع کف پوش است.

سخن از فروش کف پوش و یا اجاره کف پوش نمایشگاهی بدون آشنایی کامل با این محصول و انواع آن نمیتوانند کمک کند راز پرفروش بودن آن را خوب بیان کنیم، لذا در این قسمت لازم دیدیم درباره آن توضیحاتی را خدمتتان عرض کنیم.

به رویه و یا پوششی که برای پوشاندن کف یک محوطه به کار  میرود کف پوش میگویند. این محوطه میتواند یک ساختمان باشد و یا یک محیط باز که این کاربرد متنوع سبب  به­وجود آمدن انواع متفاوت  آن شده است  که به طبع سبب تنوع در قیمت فروش کف پوش میشود.

نصب غرفه نمایشگاهی

اگر فروش کف پوش را بخواهیم به­صورت تخصصی­تری بررسی کنیم باید به تقسیم­بندی آن بپردازیم؛ فروش کف پوش در دو حوزه قابل بررسی است حوزه اولی که با اجاره کف پوش و یا فروش آن بیشتر درگیر هست کف پوش ساختمانها و محوطه­ها است. گذشته از کف پوشهایی سنگی چون مرمر و گرانیت، کف پوشهایی که ما بیشتر مدنظر داریم از جنس لاستیک و پلاستیک، پی­وی­سی، مخمل، موکت و فرش است.

بهترین فروش کف پوش باکیفیت و زیبا

فروش کف پوش باکیفیت و متنوع زمانی عالی است  که نقش خود را  در هر چیدمانی فوق العاده بازی کند. دقت کرده­اید چه قدر به نقاط تلاقی وسایل محوطه با کف توجه میکنید و زیبایی وسایل چه قدر برای جلوه­گری به هماهنگی با کف پوش وابسته هستند؛ این یکی از  راز مهم بودن استفاده از انواع کف پوش است.

سخن از فروش کف پوش و یا اجاره کف پوش نمایشگاهی بدون آشنایی کامل با این محصول و انواع آن نمیتوانند کمک کند راز پرفروش بودن آن را خوب بیان کنیم، لذا در این قسمت لازم دیدیم درباره آن توضیحاتی را خدمتتان عرض کنیم.

به رویه و یا پوششی که برای پوشاندن کف یک محوطه به کار  میرود کف پوش میگویند. این محوطه میتواند یک ساختمان باشد و یا یک محیط باز که این کاربرد متنوع سبب  به­وجود آمدن انواع متفاوت  آن شده است  که به طبع سبب تنوع در قیمت فروش کف پوش میشود.

اگر فروش کف پوش را بخواهیم به­صورت تخصصی­تری بررسی کنیم باید به تقسیم­بندی آن بپردازیم؛ فروش کف پوش در دو حوزه قابل بررسی است حوزه اولی که با اجاره کف پوش و یا فروش آن بیشتر درگیر هست کف پوش ساختمانها و محوطه­ها است. گذشته از کف پوشهایی سنگی چون مرمر و گرانیت، کف پوشهایی که ما بیشتر مدنظر داریم از جنس لاستیک و پلاستیک، پی­وی­سی، مخمل، موکت و فرش است.

غرفه اسپیس فریم فضای باز​

فروش غرفه نمایشگاهی توسط شرکت اسپیس سازان

یک غرفه نمایشگاهی که به صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد، حضور  شرکت شما را در نمایشگاه های داخلی یا خارج از کشور به یاد ماندنی خواهد کرد. توجه داشتن به طراحی غرفه نمایشگاهی برای افرادی که می خواهند در نمایشگاه های داخلی یا بین المللی متمایز باشند، بسیار ضروری است. از این رو، توصیه می شود، غرفه نمایشگاهی خود را از شرکت های معتبری که فروش غرفه نمایشگاهی را انجام می دهند خریداری نمایید. شرکت اسپیس سازان یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه غرفه سازی تخصصی نمایشگاهی و فروش غرفه نمایشگاهی است. طراحان و پیمان کاران ماهر این شرکت ساخت غرفه های مدرن نمایشگاهی را به صورت حرفه ای و در کوتاه ترین زمان انجام می دهند.

قیمت غرفه سازی نمایشگاهی

قیمت غرفه نمایشگاهی چگونه تعیین می ‌شود؟ هر کدام از شرکت های غرفه سازی نمایشگاه، بسته به نوع خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهند، قیمت‌ های متفاوتی برای غرفه نمایشگاهی به مشتریان اعلام می‌کنند. برخی از شرکت ها نیز، پکیج ‌هایی با قیمت ‌های مشخص برای غرفه های نمایشگاهی خود دارند. برای مشاهده قیمت فروش غرفه نمایشگاهی به سایت شرکت صنعتی اسپیس سازان مراجعه نمایید.

کاربرد غرفه نمایشگاهی بسیار زیاد است، این غرفه های زیبا و مدرن در نمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی، قیمت اسپیس فریم با توجه به موارد زیر تعیین می ‌شود:

متراژ غرفه نمایشگاهی

اولین موردی که بر قیمت غرفه نمایشگاهی تاثیر گذار است، متراژ  غرفه نمایشگاهی شما است. هر چه متراژ غرفه بیشتر باشد، نیاز به مصالح و کار طراحی بیشتری خواهد شد،‌ بنابراین قیمت غرفه نمایشگاهی نیز بیشتر خواهد شد.

تعداد ایده های طراحی غرفه نمایشگاهی

در صورتی که هزینه بیشتری پرداخت نمایید، بعضی از شرکت ‌های غرفه سازی نمایشگاه چندین طرح برای طراحی غرفه نمایشگاهی شما تحویل می ‌دهند که از بین آن ها می توانید، یک طرح را انتخاب کنید. استفاده از این روش شاید مقداری گران برای شما تمام شود، اما نتیجه کار مطابق با سلیقه شما خواهد بود. شرکت اسپیس سازان فروش غرقه نمایشگاهی خود را در طرح های مختلف انجام می دهد، همچنین، این شرکت غرفه نمایشگاهی مورد نظر شما را مطابق با سلیقه و نظر خودتان طراحی و تولید می کند.

غرفه نمایشگاهی
غرفه نمایشگاهی

جنس مواد به کار رفته در غرفه سازی

دیواره  ها و پوششی که برای‌ کف غرفه استفاده می شود، می ‌تواند از مواد متفاوتی تولید شود. بعضی از موادی که در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده می شوند، عبارت اند از:

 • نئوپان
 • ام دی  اف خام
 • المان ‌ها
 • اشکال تزئینی
 • پارکت و …

هر کدام از این محصولات، توسط رنگی که شما انتخاب کنید، رنگ آمیزی خواهند شد. همین طور نوع رنگ به کار رفته (اکریلیک، پلاستیکی و…) نیز بر قیمت غرفه  نمایشگاهی تاثیر گذار است.

فروش غرفه سازی نمایشگاهی

نورپردازی غرفه نمایشگاهی

 نورپردازی در طراحی غرفه نمایشگاهی بسیار اهمیت دارد. اگر یک نورپردازی به صورت حرفه‌ ای در غرفه نمایشگاهی انجام شود، باعث جلب توجه کردن غرفه نمایشگاهی شما خواهد شد. قیمت غرفه نمایشگاهی بستگی به نوع لوازم استفاده شده در نورپردازی غرفه نمایشگاهی دارد. بعضی از لوازم نورپردازی غرفه نمایشگاهی در زیر آورده شده است:

 • هالوژن
 • بک لایت
 • نور مخفی
 • ال ای  دی و …

تاثیر مبلمان در قیمت غرفه نمایشگاهی

علاوه بر دیوارها و نورپردازی غرفه نمایشگاهی طراحی فضای داخلی غرفه نیز بر قیمت تمام شده آن تاثیر گذار است. تعدادی از لوازمی که در طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی استفاده می شود موارد زیر است:

 • مبلمان
 • میز
 • یخچال
 • آبسردکن و …

در صورتی که تمایلی به استفاده از این سرویس ها نداشته باشید، قیمت غرفه نمایشگاهی شما کاهش خواهد یافت.

همان طور که گفته شد، هزینه غرفه نمایشگاهی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت غرفه های نمایشگاهی شرکت صنعتی اسپیس سازان به سایت این شرکت مراجعه نمایید. شرکت صنعتی اسپیس سازان به عنوان مهم ترین مرکز فروش غرفه نمایشگاهی، خرید، فروش، اجاره، غرفه نمایشگاهی در تهران و کرج و سایر شهرستان های کشور را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد. همچنین این شرکت اجاره غرفه نمایشگاهی و داربست غرفه نمایشگاهی را با قیمتی ارزان به مشتریان عرضه می کند. نصاب های با تجربه شرکت اسپیس سازان نصب غرفه نمایشگاهی را در کمترین زمان برای شما انجام می دهند.

غرفه نمایشگاهی

کاربرد غرفه نمایشگاهی

غرفه‌ نمایشگاهی یک سازه موقت است، به طوری که می توانید از این سازه ها در تمام مراسم ها، رویدادها یا همایش های خاص استفاده نمایید. روش کار به این صورت است که کارفرما پلان یا مواردی که مد نظرش می باشد را ارائه می دهد و پیمانکاران قطعات مورد نیاز غرفه را طراحی و تولید می کنند. پس از ساخت غرفه نمایشگاهی با هر بار نیاز، می توانید آن ها را دوباره سرهم کنید و استفاده نمایید. پس از تمام شدن کار، قطعات غرفه نمایشگاهی دوباره از هم جدا می شوند و به انبار ارسال می شوند. در صورتی که در فاصله زمانی های زیاد از غرفه های نمایشگاهی استفاده می کنید، اجاره غرفه نمایشگاهی برای شما با صرفه تر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.