چگونگی فروش بیلبورد

بیلبورد ها یک رسانه هستند که می توانند پیام خود را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کنند. قیمت بیلبورد برای بیشتر شرکت های تبلیغاتی رسانه ای اثربخش است و برای خدمات و محصولات شرکت ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل اگر شما مالک یا سازنده بیلبوردهای خیابانی هستید، می‌توانید از طریق اجاره و فروش بیلبورد سود زیادی دریافت کنید. برای فروش بیلبورد بهتر است به چند نکته توجه کنید تا در کمترین زمان محصول خود را با بیشترین سود بفروشید.

جدول محتوا

نکاتی برای فروش بیلبورد:

1انتخاب مکان صحیح :

اگر هنوز تابلوی خود را نصب نکردید و مجوز های مربوط را نگرفته اید؛ بهتر است تابلو را در مناطقی شلوغ نصب کنید. سعی کنید بیلبورد را اگر در بزرگراه ها نصب می کنید تا حد امکان نزدیک به بزرگراه و در قسمت راست نمای راننده قرار داشته باشد. بیشتر رانندگان تمایل دارند که در ترافیک ها بیشتر سمت راست را نگاه کنند از این رو ساخت بیلبورد شما بیشتر دیده می شود. همچنین فروش بیلبورد در تهران و مناطق پر ازدحام برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. از این رو به موقعیت مکانی بیلبورد توجه ویژه ای داشته باشید. برای فروش بیلبورد در شهرستان ها نیازهای منطقه ای را در آن شهر یا روستا در نظر بگیرید و در بخش آگهی خود برای ساکنان آن تخفیفات ویژه ای بگذارید تا بتوانید افراد را جذب کنید.

2تبلیغات:

شما می توانید از بیلبورد خودتان برای فروش استفاده کنید. آگهی فروش بیلبورد را طوری طراحی کنید که اطلاعات تماس شما کامل روی آن قرار گرفته باشد و افراد را به خریدن بیلبورد شما جذب کند. بسیاری از سازمان ها و شرکت های محلی می تواند برای شما آگهی فروش بیلبورد بسازند و بیلبورد شما را در شرکت خودشان تبلیغ کنند. همچنین شما می توانید با بررسی مشاغل و سازمان هایی که در اطرافتان قرار دارد معامله ای سودمند داشته باشید. به طور مثال اگر در نزدیکی بیلبورد شما فروشگاه و رستورانی قرار دارد می توانید با آنها درباره ی اجاره یا فروش بیلبورد صحبت کنید. یکی دیگر از راه های موثر در فروش بیلبورد، لیست کردن آن در سایت های اینترنتی است. اگر به دنبال آن هستید که سریع تر بیلبورد را بفروشید؛ در سایت هایی که بیشترین بازدید و محبوبیت را دارند و معمولا در سرچ گوگل جزو اولین ها هستند، تبلیغ کنید. اگر شما در طراحی بیلبورد مهارت دارید و می توانید جهت اجاره بیلبورد برای متقضیان این امر ارائه دهید، حتما در کنار خدمات خود ذکر کنید. این عمل باعث می شود مشتری های بیشتری جذب کنید و آنها از خریدشان راضی تر باشند.

3کارهای اداری:

قبل از انجام دادن کارهای اداری فروش بیلبورد بهتر است، همه ی پیشنهادات را بررسی کنید و بهترین خریدار را برای بیلبورد انتخاب کنید. برای تنظیم قرارداد اگر سابقه ی خرید این سازه را نداشته اید؛ بهتر است یک وکیل بگیرید. حتما مشتریان را با نحوه سرویس دهی آشنا کنید. به طور مثال اگر شما بیلبورد دیجیتالی دارید از نیازهای فنی مشتری آگاه شوید و مزیت های این نوع تبلیغ را نسبت به بیلبورد های سنتی به او توضیح دهید. اگر شما جزو شرکت های سازنده بیلبورد هستید بهتر است تخفیفاتی برای مشتریانی که زیاد بیلبورد از شما میخرند لحاظ کنید تا دوباره از شما بیلبورد تهیه کند. همچنین اگر میخواهید بیلبورد را با شرایط خاص به فروش بگذارید، دقت کنید که شما و سایر طرفین قرارداد را امضا کنید.

فروش بیلبورد

اسپسی سازان بزرگترین تولید کننده اسپیس فریم های نمایشگاهی و عرضه بیلبورد های تبلیغاتی در ایران آماده ارائه خدمات به تمامی ارگانها و نهادها دولتی و خصوصی میباشد .

جهت خرید و فروش یا اجاره هر گونه سازه اسپیس فریم با راه های ارتباطی زیر در ارتبط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.