فروش تخت بیمارستانی

تختخواب‌های بیمارستانی و خانگی به گونه ای طراحی شده اند که مکانی راحت و پایدار را برای بهبودی، بهبودی و مراقبت از بیماران فراهم کنند. این تخت ها معمولاً با قاب های قابل تنظیم ساخته شده است که قابلیت تطبیق موقعیت و همچنین تنظیم ارتفاع برای افزایش ایمنی و راحتی را ایجاد می کند، این تختخواب ها علاوه بر این برای انواع مختلفی از مراقبت های بهداشتی از منزل تا بیمارستان نیز مناسب است.

جدول محتوا

متمایز از تختخواب‌های سنتی با توجه به اینکه اجزای تنظیم و ایمنی بیشتری را ارائه می‌دهند، این تختخواب‌ها بهترین راه حل برای مراقبت‌های پزشکی چه در یک مرکز درمانی و چه حتی در خانه برای بیماری های کوتاه مدت یا طولانی مدت و جراحات هستند.

ما از مارک‌های برتر این صنعت طیف گسترده‌ای از تخت‌های بیمارستانی را برای فروش ارائه می‌دهیم، این بدان معنی است که مطمئناً یک تخت بیمارستانی برای پاسخگویی به نیازهای خاص شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب ما از تختخواب پزشکی، امروز با ما تماس بگیرید.

آرایش لازم در بیمارستان، پلی کلینیک و کلینیک نیاز به یک رویکرد پیچیده، کامل و متفکر دارد. مبلمان از این نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تخت بیمارستان موضوعی است که باید شرایط کارایی بالایی را در مورد ارگونومی، عملی، راحتی و راحتی داشته باشد.


ویژگی ها و الزامات

یک تخت بیمارستان یک مبلمان مخصوص بخش بیمارستان است که به طور خاص برای اطمینان از حداکثر راحتی بیماران طراحی شده است. هدف اصلی آن بستری در بیمارستان است. لازم است در بیمارستانی با شرایط راحت در یک مرکز درمانی، بیمارانی که نیاز به معالجه دارند، فراهم کنند. تختخواب بیمارستانی استفاده شده کاملاً در خدمت این هدف است.

ویژگی‌های کلی تخت بیمارستانی شامل موارد زیر است:

اندام تحتانی و قابلیت تنظیم بخش سر (ترجیحا در طول کل بستر)؛
قابل دسترسی دستی قابل تنظیم،
دکمه های الکترونیکی برای عملکرد تخت توسط بیماران.

مبلمان باید از مواد بادوام و مقاوم در برابر سایش باشد. قاب از فلز بهتر است. اثاثه یا لوازم داخلی باید در برابر نفوذ محیطی تهاجمی (از جمله اشعه ماوراء بنفش، ضد عفونی کننده‌ها و داروها) مقاوم باشند.

طبقه بندی و انواع تخت بیمارستان

تولید کنندگان عوامل مختلفی را برای طبقه بندی تخت‌های بیمارستانی در منزل مشخص می کنند. نوع اول نوع درایو است. در بازار می توانید مدل های زیر را با موارد زیر پیدا کنید:

   درایو برقی؛
   درایو مکانیکی

گزینه اول کاربردش‌تر و راحت‌تر به حساب می آید. این مدل از طریق ریموت کنترل می شود. به عبارت دیگر، بیماران می‌توانند خود جای مبلمان را تغییر دهند. پیشخوان ها با درایوهای مکانیکی به صورت دستی تنظیم می شوند.

معیار طبقه بندی دیگر تعداد بخش ها را نشان می‌دهد. بستگی به تعداد مراحل موقعیتهای آناتومیکی بیمار دارد. انواع تخت‌های زیر وجود دارد:

با ۱ بخش بیشتر اوقات، این یک بخش متحرک برای سر است. این کار باعث می شود تا شانه‌ها و سرها بالا برود تا وعده‌های غذایی راحت داشته باشند. همچنین به حداقل رساندن درد در ناحیه گردن رحم اطمینان می دهد.
با ۲ بخش این تغییر امکان تغییر موقعیت برای پاها و سر را می دهد. این برای بیماران دارای اندام تحتانی آسیب دیده از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
با ۳ و ۴ بخش. این مدل ها امکان تغییر وضعیت لگن را دارند.

هنگام تجهیز بیمارستان یا کلینیک مدرن، توصیه می‌کنیم با گزینه های ۳ و ۴ بخش خود را بر روی گزینه تمرکز کنید. تختخواب های دنج راحت ترین شرایط را برای هر بیمار در مرکز پزشکی شما فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.