فروش و اجاره چادر نمایشگاهی

فروش چادر نمایشگاهی با کیفیت بالا و توانایی پایداری در برابر عوامل جوی و محیطی همانند باران تگرگ، باد های شدید و مقاومت در برابر دریافت نور خورشید صورت می گیرد. چادر نمایشگاهی نسبت به دیگر انواع چادر جنس مناسب و عمر طولانی تری دارد و از هر آنچه که در زیر آن قرار دارد همانند سازه ها و سایر امکانات و وسایل حفاظت می نماید. اجاره چادر نمایشگاهی از لحاظ صرفه جویی در هزینه ها و قیمت بسیار مقرون به صرفه است. نه تنها با اجاره چادر نمایشگاهی می شود به سهولت و در کمترین زمان ممکن سازه مان را جمع آوری و سریع بپوشانیم بلکه سبکی وزن چادر نمایشگاهی این امکان را فراهم می کند تا به آسانی آن را به مکان های مختلف انتقال دهیم.

جدول محتوا

چادر نمایشگاهی در انواع و اقسام مختلفی برای فروش و اجاره وجود دارد ولی مزیت مشترک همه ی آنها، داشتن بهترین کیفیت و دارا بودن خواص ضد آب بودن است.

از انواع چادرهای نمایشگاهی که دارای کیفیت بالایی دارند می توان به چادر لمینت، دو رو کره ای و یک رو ترانزیتی اشاره کرد.

بیشترین کاربرد چادر نمایشگاهی در سالن نمایشگاهی، اسکان بیمارستان صحرائی در شرایط بحرانی، مراسمات افتتاحیه، پروژه همایشی، احداث کارگاه، کارخانه و انبار، پارکینگ های مسقف، نمایشگاه های فرهنگی و ورزشی، گلخانه ها و غیره است.

یکی از هزینه های عمده در برگزاری نمایشگاه ها، هزینه چادر نمایشگاهی است. هزینه چادر نمایشگاهی بسیار مهم است، در درجه اول انتخاب خرید یا اجاره چادر نمایشگاهی و بعد نوع چادر نمایشگاهی، سپس در نظر گرفتن اصول زیبایی چادر نمایشگاهی و هماهنگی آن با سازه و در نهایت متناسب بودن تعداد غرفه ها و چیدمان چادر نمایشگاهی با نیاز نمایشگاه در حال برگزاری.

اجاره چادر نمایشگاهی ارزان  و متناسب با فضای نمایشگاه، کاری است که نیاز به تجربه و تخصص خاص مهندسی و هنری دارد. از آنجا که چادر نمایشگاهی انواع مختلفی دارد، انتخاب یک چادر نمایشگاهی درست، کاری است که ما در آن شما را یاری خواهیم کرد.

چادر ترانزیتی از جنس پارچه ای است با استحکام که به صورت یک رو و دو رو تولید میشود. در نوع یک رو، یک طرفش از پارچه و طرف دیگر از نوعی جنس چرم مصنوعی می باشد.

این نوع پارچه استقامت بالایی دارد طوری که سبب شده تا کاربرد آن تنها منحصر به چادر ترانزیتی نباشد و در صنایع ماشین سازی ترانزیتی و پوشش ماشین هایی مثل نیسان مورد استفاده قرار گیرد. در نوع چادر ترانزیتی دو رو که دو طرف آن از جنس چرم مصنوعی است پس کیفیت بالاتری نسبت به نوع اول دارد به همین خاطر در صنایع مختلف بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در بازار کنونی ایران سه جنس چادر ترانزیتی ایرانی، چادر ترانزیتی کره ای و چادر ترانزیتی چینی وجود دارد. این نوع چادر ضدآب بوده و موارد مصرف زیادی دارد، از آنجایی که برای پوشش کانتینر و کامیون استفاده می‌شود به آن چادر کانتینری گفته می‌شود. از مزایای چادر کانتینری نرمی و انعطاف‌پذیری بسیار زیاد و استحکام در برابر بارش شدید باران و اشعه‌های نور خورشید است.

از چادر ترانزیتی در چادر کامیون و تولیدات برزنتی شامل چادر اسکلتی، چادر های پوشاننده رو بار و … استفاده می شود.

فروش چادر داربست:

داربست به اتصالات فلزی موقت گفته می شود که عموما در ساخت ساختمان یا نمای بیرونی به کار گرفته می شوند، اما این اتصالات کاربرد های فوق العاده دیگری نیز دارند که می توان به چادر داربست نیز اشاره کرد.

چادر داربست به این گونه است که در ابتدا داربست های فلزی به شکل مورد نظر چیده و متصل می گردند و سپس چادر روی داربست کشیده می شود. چادر داربست می تواند به اشکال مختلفی وجود داشته باشد و همینطور می توان جنس چادر آن را با توجه به نیاز و شرایط محیطی تعیین کرد.

فروش چادر اسپیس فریم :

برای نصب و بر پایی چادر اسپیس فریم نیاز به یک متخصص در این زمینه داریم و این کار باید توسط نصاب ماهر به درستی و دقت انجام شود. اجرای فرآیند برپایی چادر اسپیس فریم به نظر راحت می آید ولی این کار مستلزم مهارت های خاصی است.

چگونگی نصب چادر اسپیس فریم از امور تخصصی در طراحی، فروش و اجاره چادر نمایشگاهی می باشد، چون محاسبه میانگین فشار روی نقاط مختلف سازه و محاسبه دقیق وزن و مقاومت هر نقطه در چادر نمایشگاهی برای شکل گیری یک سازه ایمن و بدون ریسک بسیار مهم است.

برای اجرای چادر اسپیس فریم از بست های اسپیس فریم استفاده می شود که به راحتی به هم متصل می شوند تا یک سازه ی مستحکم و چشم نواز را ایجاد کنند، نصب چادر نمایشگاهی و  اسپیس فریم به اشکال متفاوتی صورت می گیرد. انتخاب بهترین روش برای نصب اسپیس فریم نیاز به بررسی جزئیات دارد.

استفاده از چادر از گذشته تا به امروز:

یکی از قدیمی ترین شکل از چادر که به شکل مخروط بود  و با داشتن سوراخ دود در بالای آن مورد استفاده قبیله بومیان آمریکایی و کانادایی های بومی ساکنان دشت از زمان های بود و از ۱۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح قدمتش تخمین زده میشود.

اندازه چادرها متغیراست، ممکن است فقط به اندازه کافی بزرگ برای خوابیدن یک نفر باشد، تا چادر های بزرگ نمایشگاهی که قادر به نشستن هزاران نفر است.

از چادرها حداقل تا اوایل عصر آهن استفاده میشد. بیشتر چادر ها در طول تاریخ از طرح های ساده ای برخوردار بودند. چادرها بطور سنتی توسط اقوام عشایر در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته اند، مانند بومیان آمریکایی، عشایر مغول، ترک و تبتی ها .

ارتش در سراسر جهان مدت هاست که از چادرها به عنوان بخشی از زندگی کاری خود استفاده می کنند.

چادر به دلیل قابلیت حمل و تأثیر کم در محیط، اقتصادی و کاربردی است، از چادرها اغلب در مواقع اضطراری بشر دوستانه مانند جنگ، زلزله و آتش سوزی استفاده می شود .اما گاهی اوقات، این پناهگاه های موقت تبدیل به یک خانه دائمی یا نیمه دائمی می شوند، به ویژه برای آوارگان ساکن در اردوگاه های پناهندگی یا شهرهای کوچک و ساکن که نمی توانند به خانه قبلی خود بازگردند و برای آنها خانه جایگزینی فراهم نیست و گاهی برای اجرای نمایشگاه ها که از چادر نمایشگاهی استفاده می شود.

جنس چادر:

پارچه چادر ممکن است از بسیاری از مواد از جمله پنبه، نایلون، نمد و پلی‌استر ساخته شود. پنبه آب را جذب می‌کند، بنابراین در صورت خیس شدن بسیار سنگین می‌شود، اما تورم آن باعث می‌شود تا پنبه مرطوب نسبت به پنبه خشک ضد آب باشد، برای تقویت مقاومت در آب چادرهای پنبه ای اغلب با پارافین پوشش داده می‌شوند (چادر نمایشگاهی ضد آب است).

 

نایلون و پلی استر بسیار سبک تر از پنبه هستند و آب زیادی جذب نمی کنند و با پوشش های مناسب می توانند بسیار ضد آب باشند، اما به دلیل مواد شیمیایی بر اثر اشعه ماوراء بنفش، به مرور زمان خراب می شوند (چادر نمایشگاهی در برابر نور آفتاب مقاوم است).

متداول ترین روش برای ضد آب کردن چادر، اشباع سیلیکون یا پوشش پلی اورتان است.

ضریب فشار آب منفذی چادر:

مقاومت در برابر باران به عنوان ضریب فشار آب منفذی در میلی متر اندازه گیری و بیان می شود. این نشان دهنده فشار آب مورد نیاز برای نفوذ به پارچه است در باران شدید یا باد شدید فشار بیشتری نسبت به باران سبک دارد.

پارچه ای با ضریب فشار آب منفذی ۱۰۰۰ میلی متر یا کمتر به عنوان مقاوم در برابر دوش در نظر گرفته می شود که ۱۵۰۰ میلی متر معمولاً برای کمپینگ های تابستانی مناسب است.

چادرهایی که برای استفاده در طول سال هستند به طور کلی حداقل ۲۰۰۰ میلی متر دارند. چادر های اعزامی و چادر نمایشگاهی که برای شرایط شدید در نظر گرفته شده اند، معمولاً ۳۰۰۰ میلیمتر درجه بندی می شوند.

ظرفیت هر چادر:

بسیاری از تولید کنندگان چادر ظرفیت عباراتی مانند “۳ اسکله” یا “۲ نفر” را نشان می دهند. این اعداد نشان می دهد که سازنده ها فکر می کنند چه تعداد از افراد می توانند از چادر استفاده کنند، این اعداد معمولا جای وسایل شخصی مانند چمدان، تشک بادی و … را حساب نمی کنند و برای افرادی که از قد متوسط برخور دارند در نظر گرفته می شود، اگرچه تولید کنندگان مختلف دارای استانداردهای متفاوتی برای نیاز به فضا دارند و استاندارد پذیرفته شده ای وجود ندارد.

بعضی برند ها شامل چادر نمایشگاهی هستند که از آن ها به عنوان یک ساختمان موقت استفاده می شود. چادر نمایشگاهی مدت هاست که برای نمایش ها، نمایشگاه ها، ضیافت ها، عروسی های بزرگ، رویداد های احیای چادر مذهبی یا اخیراً سرگرمی های شرکتی مورد استفاده قرار می گیرند. چادر نمایشگاهی توسط متخصصان واجد شرایط نصب و نگهداری می کنند.

مشخصات یک چادر نمایشگاهی

چادر نمایشگاهی از بزرگترین چادر های استفاده شده است، یک چادر نمایشگاهی معمولاً می تواند تا هزاران نفر را در خود جای دهد.

 امروزه چادر نمایشگاهی از برخی الیاف مصنوعی (پلی استر یا وینیل استر) ساخته شده اند.

فروش و اجاره چادر

اسپیس سازان با دارا بودن قسمت تولید چادر ارائه دهنده انواع چادر ضد آب برزنتی جهت پوشش سازه های دائم و موقت به صورت اجاره و فروش می‌باشد.

چادر نمایشگاهی در انواع مختلفی می‌باشد که با توجه به شرایط استفاده از سازه اسپیس تمامی چادر های عرضه شده توسط این شرکت ضد آب می‌باشد.

در ذیل به معرفی چادر های برزنتی ضد آب جهت فروش و اجاره به مشتریان میپردازیم. انواع چادر برزنتی ضد آب موجود می‌باشد. اجاره چادر در ابعاد و اندازه های مختلف امکان پذیر می‌باشد. اجاره چادر همراه با اسکلت اسپیس قابل انجام می‌باشد. واحد تولید چادر اسپیس سازان دارای دستگاه های پیشرفته دوخت و پرس چادر می‌باشد. اجاره چادر جهت مسقف کردن فضا توسط چادر جهت احداث سالن چادری برای انواع کاربرد مراسم جشن, افتتاحیه, همایش, عروسی, تکیه و تمامی مراسمی که احتیاج به فضای مسقف با چادر را داشته باشند کاربرد دارد.

چادر های اجاره ای در اسپییس سازان به صورت کاملا ضد آب می‌باشند. فروش چادر به صورت متر مربع لحاظ می‌گردد. چادر هیئت جهت فروش و اجاره موجود می‌باشد. چادر هیئت جهت برپایی و احداث هیئت کاربرد دارد. هیئت های مذهبی می‌توانند چادر مورد نیاز خود را به صورت فروش چادر و یا اجاره چادر از اسپیس سازان تهیه نمایند. اجاره چادر مراسم در اسپیس سازان همراه با اسکلت قابل انجام می‌باشد. اجاره چادر برزنت در تهران و کرج و تمامی شهر های کشور توسط اسپیس سازان قابل اجرا می‌باشد. چادردارای کاربرد های متفاوتی می‌باشد از چادر ترانزیتی بابت پوشش سقف و فضاهایی که در معرض تابش نور خورشید و بارندگی باشند استفاده می‌گردد.

 ۱ – چادر لمینت:چادر لمینت بیشتر در مکان هایی استفاده میگردد که به مقاومت کمی نیاز باشد قیمت این چادر نسبتا ارزان می‌باشد

 ۲ – چادر یک رو ترانزیتی : چادر ترازیتی دارای دو مدل گرم بالا و گرم پایین تولید میگردد که دارای استحکام بالایی میباشد و جهت سقف سالن و ماشین‌های سنگین کاربرد دارد

 ۳ – چادر دو رو کره ای

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.