قاب بنر چیست و چه مزایایی دارد؟

قاب بنر که تحت عنوان اسپیس بنر نیز شناخته می شود به سازه ای اطلاق می گردد که از آن برای نصب و محافظت از بنر استفاده می شود. این سازه با داشتن فریمی خاص می تواند برای نصب بنر تبلیغاتی و نمایشگاهی استفاده گردد. قیمت قاب بنر زیاد نیست. به همین دلیل در زمینه تبلیغات کاربرد زیادی خواهد داشت. علاوه بر این قاب اسپیس کاربرد های دیگری نیز خواهد داشت که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

جدول محتوا

کاربرد اسپیس بنر

امروزه با افزایش کسب و کارها، کاربرد اسپیس بنر نیز افزایش یافته است. یکی از کاربرد های قاب اسپیس بنر ساخت قاب بنر تبلیغاتی می باشد. لذا ساخت قاب و تابلو تبلیغاتی و… به وسیله اسپیس فریم امکان پذیر می باشد. اسپیس بنر امکان ساخت انواع قاب های کاربردی را در محیط های سرپوشیده و باز فراهم می سازد. علاوه بر این امکان ساخت قاب در کمترین زمان ممکن وجود خواهد داشت. نصب سریع و زیبایی منحصر به فرد نیز از دیگر خصوصیات بارز اسپیس فریم می‌ باشد که محبوبیت آن را دو چندان کرده است.

برای افزایش ایستایی قاب بنر می ‌توان از اسپیس فریم کرو یا همان اسپیس قوس‌ دار استفاده نمود. اسپیس قوس‌ دار یا منحنی دارای ابعاد گوناگونی می ‌باشد که ایستایی این سازه را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد. غیر از ساخت قاب و تابلو بنر می توان در نمایشگاه های عکس نیز از اسپیس فریم استفاده کرد. در این صورت برای ساخت تابلو عکس و پوستر، می توان از اسپیس فریم استفاده نمود. به وسیله قاب اسپیس بنر امکان به نمایش گذاشتن عکس و پوستر فراهم خواهد شد. قاب بنر تبلیغاتی می تواند محیط مناسبی را برای نصب بنر مهیا سازد و چهارچوب مستحکمی برای بنر باشد. علاوه بر این امکان اجاره و فروش قاب بنر در تهران و کرج وجود خواهد داشت.

اجاره قاب اسپیس فریم

علاوه بر خرید قاب اسپیس فریم، با اجاره قاب بنر نیز امکان استفاده از آن فراهم خواهد شد. چنانچه بودجه شما برای خرید قاب بنر کافی نمی باشد، با استفاده از اجاره قاب می توانید هزینه های خود را به میزان بسیار زیادی کاهش دهید. امروزه درست کردن یک غرفه سریع در نمایشگاه، به یکی از مشکلات بزرگ تبدیل شده است. علاوه بر این ساخت غرفه می تواند موجب صرف زمان و هزینه زیادی شود. با این حال با استفاده از طراحی و ساخت انواع قاب بنر اسپیس فریم مشکل تا حدود زیادی حل شده است. افراد زیادی می توانند با خیال راحت و با سرعت بیشتری برای ساخت غرفه های خود از مزایای قاب بنر نمایشگاهی استفاده کنند.

در حال حاضر مزایای استفاده از قاب‌ اسپیس فریم بسیار زیاد می باشد. این وسیله کاربردی علاوه بر داشتن وزن سبک و کیفیت بسیار بالا می‌تواند نسبت به ابزار های دیگر سریع تر نصب شود. به علاوه این امکان را فراهم می‌کند تا با خیال راحت و بدون مشکل بتوانید، بخش ‌های مختلف غرفه خود را ایجاد کنید. با این تفاسیر می توانید از قاب اسپیس بنر به منظور برپایی سریع غرفه ‌های خود در نمایشگاه ‌های مختلف استفاده نمایید.

مزایای استفاده از قاب اسپیس فریم چیست؟

در بسیاری از موارد دیده شده است که به دلیل زمان کم نمایشگاه ‌های موجود در ایران یا خارج از کشور، افراد زیادی نیازمند استفاده سریع و بهینه از زمان خواهند بود. به همین دلیل برای صرفه جویی در وقت نمی‌توانند با سرعت بسیار زیادی از داربست یا تجهیزات مشابه آن برای غرفه های نمایشگاهی استفاده کنند. در این شرایط قاب ‌بنر اسپیس فریم به کمک آنها خواهد آمد. این روش مدرن سبب می شود تا با استفاده از انواع اشکال هندسی قاب ‌بنر بتوانید یک محیط کاملا حرفه ای و جذاب را ایجاد کنید و به واسطه آن سرعت کار خود را نیز افزایش دهید.

با این تفاسیر سرعت فعالیت های شما به منظور برپایی غرفه افزایش پیدا می کند. علاوه بر این با توجه به حمل و نقل سریع و آسان نیز هزینه های شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. قاب بنر اسپیس فریم ابزاری است که به شما اجازه می‌دهد تا با خیال راحت و به دور از استرس، محیط کاری خود را ایجاد کنید. بنابراین علاوه بر مزیت سرعت بالا در نصب قاب بنر، حالت ‌های چند ضلعی و متنوع اسپیس فریم موجب می شود زیبایی محیط نیز افزایش پیدا کند. امروزه غرفه داران حرفه ‌ای دوست دارند در محیط خوب، امن و مناسب خدمات خود را به بازدیدکنندگان ارائه نمایند.

این افراد باید قاب بنر اسپیس فریم را خریداری یا اجاره نمایند و از این روش جدید به منظور تسهیل کار خود استفاده کنند. نکته ای که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است که استفاده از بنر های نمایشگاهی بر روی داربست ‌ها بسیار سخت خواهد بود. چرا که به منظور اتصال و نصب بنر باید بخشی از آن تخریب شود. به همین دلیل به منظور تسهیل نصب بنر می توانید از قاب های بنر اسپیس فریم استفاده کنید. همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، استفاده از قاب بنر های نمایشگاهی علاوه بر مزیت های مختلفی که به همراه خواهد داشت،  به تزیین و زیبایی غرفه شما نیز کمک خواهد کرد.

انواع قاب اسپیس فریم

قاب بنر انواع مختلفی خواهد داشت. با توجه به تمام موارد ذکر شده می توان گفت که  قاب بنر اسپیس فریم ابزار خوبی محسوب خواهد شد که در دسته بندی های متنوع زیر قرار می گیرد:

امروزه با افزایش کسب و کارها، میزان استفاده از تبلیغات نیز به طرز چشمگیری افزایش یافته است. این در حالی است که استفاده از اسپیس فریم ها در زمینه نصب بنر و تبلیغات می تواند تاثیر مثبتی در زمینه رشد کسب و کار شما داشته باشد‌‌. در حال حاضر قیمت قاب های بنر مناسب می باشند و شاید یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از آنها همین موضوع باشد.

دلایل استفاده از قاب بنر اسپیس فریم چیست؟

روش ‌های بسیار زیادی برای برپایی یک غرفه نمایشگاهی خوب وجود دارد. به عنوان مثال به واسطه استفاده از روش ‌های قدیمی می ‌توانید یک محیط کامل و مناسب را آماده کنید. اما قاب بنر نمایشگاهی به دلیل داشتن ظاهر بسیار خاص و مزیت های گوناگون، این اجازه را به معماران مختلف می دهد تا با خیال آسوده و به راحتی بتوانند بخش ‌های مورد نظر خود را طراحی نمایند. به همین دلیل به واسطه این مزیت می توانند موجب رشد و افزایش بازدهی در محیط کسب و کار شوند.

عدم وجود زمان و فضای مناسب سبب شده است تا استفاده از قاب بنر اسپیس فریم افزایش پیدا کند. قاب بنر اسپیس فریم به دلیل داشتن زیبایی و نصب سریع می تواند به خوبی مورد استفاده قرار گیرد. همین ویژگی به شما این امکان را می دهد تا با تقسیم بار ایجاد شده بر روی کل سازه بتوانید، امنیت را افزایش دهید. با استفاده از سازه مهندسی قاب بنر اسپیس فریم به خوبی می توانید محیط زیبا و مناسبی را برای خود و افراد مختلف ایجاد کنید.

مزایا استفاده از قاب بنر اسپیس فریم

 1. پیش از این به مزایای قاب بنر اسپیس فریم اشاره کردیم. با این حال می توانیم در یک جمع بندی کلی مزیت های آن را در چند دسته مختلف تقسیم بندی نماییم. قاب های بنر ویژگی های فوق العاده ای خواهند داشت که شامل موارد زیر می باشند:

  • تسهیل راه اندازی غرفه ‌های مختلف در ابعاد و اندازه ‌های دلخواه
  • حمل و نقل بسیار ساده و کم هزینه
  • توانایی خلق سازه های خاص در بخش ‌های مختلف غرفه و نمایشگاه
  • تضمین امنیت بسیار بالا به دلیل تقسیم بار بر روی کل سازه
  • امکان استفاده و نصب سریع در شرایط آب و هوایی مختلف
  وجود امکانات مختلفی مانند امکان استفاده از روش‌ های نورپردازی

کاربری‌های مختلف قاب بنر اسپیس فریم در بخش‌های دیگر

علاوه بر استفاده از قاب بنر اسپیس فریم در طراحی و ساخت غرفه ‌های تبلیغاتی و نمایشگاهی، می توان به کاربرد های دیگر این ابزار مدرن نیز اشاره نمود. به عنوان نمونه می توان گفت که در حال حاضر از این ابزار در طراحی بخش ‌های مختلف معماری‌ نیز استفاده می شود. در محیط ‌های بزرگ نیز به راحتی می توان از این ابزار استفاده کرد. واقعیت این است که اسپیس فریم ها از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. به همین دلیل در مقابل انواع شرایط آب و هوایی مقاوم خواهند بود. به علاوه نصب و پیاده سازی ساده‌ اسپیس فریم ها سبب شده است تا به عنوان یک روش بسیار نوین در زمینه احداث انواع تالار های سرپوشیده نیز بتوان از آنها استفاده نمود.

با استفاده از اسپیس فریم در باغ یا فضای آزاد به راحتی می توانید در فصل های سرد سال نیز مراسمات خود را برگزار نمایید. استفاده از قاب بنر اسپیس فریم به دلیل نصب ساده و داشتن محیط‌ های مختلف می‌تواند بسیار کاربردی باشد. از اسپیس فریم ها به منظور نورپردازی محیط نیز می توان استفاده کرد. اگر در کنار هزینه بسیار کم پیاده سازی و نصب اسپیس فریم، کیفیت بالای آن را نیز در نظر بگیرید، می‌توانید به این نتیجه برسید که چرا این ابزار این همه پرطرفدار و کاربردی می باشد.


امروزه امکان فروش قاب بنر یا اجاره آن در شهر هایی مانند تهران و کرج نیز وجود دارد. با این وجود خرید قاب بنر اسپیس فریم این امکان را به شما می‌دهد تا با صرف هزینه ‌های کمتری به خوبی بتوانید نیازهای خود را رفع کنید. علاوه بر این با خرید قاب بنر اسپیس فریم با خیال راحت می توانید از مزیت های بی نظیر آن استفاده کنید. در حال حاضر امکان طراحی اشکال مختلف هندسی با خرید و استفاده از قاب بنر اسپیس فریم وجود خواهد داشت.

قیمت قاب بنر اسپیس فریم چگونه مشخص می‌شود؟

روش‌ها و دلایل مختلفی وجود دارند که می‌توانند سبب تعیین قیمت قاب بنر اسپیس فریم شوند. این ابزار که به صورت اسکلت بندی در یک محیط استفاده می‌شود، می‌تواند سبب راحتی کار شما در تهیه یک غرفه مجلل شود. وجود شرایطی مانند امکان استفاده از اندازه و ابعاد مورد نظر شما و همچنین نوع استفاده از اسپیس فریم باعث می‌شود تا قیمت قاب بنر از طریق فروش اسپیس فریم مشخص شود. البته باید در نظر داشته باشید که هزینه خرید، اجاره و نصب اسپیس فریم نسبت به سایر روش‌ ها بسیار کمتر است و راه اندازی آن بسیار ساده ‌تر خواهد بود.

فضا اسپیس سازان با طراحی و ساخت بهترین قاب بنر اسپیس فریم در بازار می‌تواند، به راحتی نیاز های شما عزیزان را در زمینه ساخت انواع غرفه ‌های دائمی یا موقت برآورده نماید. فضا اسپیس سازان با استفاده از جدیدترین و باکیفیت ترین ابزارهای موجود سعی کرده است اسپیس فریم های مناسبی را عرضه نماید. امروزه مجموعه بی نظیر فضا اسپیس سازان با تولید انبوه قاب بنر اسپیس فریم سعی کرده است تمام نیاز کاربران را در نظر بگیرد و به همان میزان خدمات و محصولات مناسبی را ارائه کند. فعالیت های فضا اسپیس سازان در تولید اسپیس فریم، باعث رشد و آشنایی افراد بسیاری با این نوع صنعت شده است. در یک جمع بندی کلی می توان گفت که اگر استفاده آسان و ظاهر بسیار زیبای اسپیس فریم ها را در کنار ایمنی و هزینه کم آن قرار دهید، متوجه می شوید که این ابزار بهترین روش برای ساخت بنر نمایشگاهی و قاب بنر غرفه نمایشگاهی خواهد بود.

نحوه نصب و جمع بندی

اسپیس فریم ها به وسیله بست اسپیس به یکدیگر متصل شده و سپس نصب می گردند. با این حال نحوه استفاده از قاب بنر دیواری کمی متفاوت خواهد بود. این تجهیزات کاربردی با استفاده از همین ویژگی ها می توانند اشکال و سازه های محکم و زیبایی را خلق کنند. اسپیس فریم ها با وجود قابلیت هندسی که دارند قادر به ساخت انواع غرفه نمایشگاهی نیز می باشند. اسپیس فریم ها به واسطه شکل و ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می کنند و همین امر باعث استحکام آنها می گردد. از اسپیس فریم ها برای ساخت انواع فضاها از قبیل سالن، غرفه و تابلو بنر استفاده می شود. در پایان می توان گفت که از اسپیس فریم ها برای ساخت استیج نیز می توان استفاده کرد. امیدواریم توانسته باشیم پاسخ مناسبی به سوال اسپیس فریم چیست بدهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.