قیمت اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم بستگی به بهای مواد اولیه و متریال استفاده شده در هر شاخه دارد. برای با خبر شدن از آخرین قیمت اسپیس فریم با شرکت اسپیس سازان تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت این شرکت می توانید، لیست قیمت اسپیس فریم را مشاهده کنید. قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی نسبت به سازه های دیگر بسیار ارزان تر است به همین دلیل در میان غرفه سازان مورد استقبال قرار گرفته است. برای صرفه جویی در هزینه های خود می توانید، از اسپیس کارکرده استفاده کنید. قیمت اسپیس دست دوم به مراتب از اسپیس نو مناسب تر است. یکی از زمینه های فعالیت شرکت اسپیس سازان خرید و فروش اسپیس کارکرده با قیمتی ارزان است.

جدول محتوا

بهای ارزان اسپیس فریم این سازه را جزو انتخاب اول مشتریان اللخصوص غرفه سازان قرار داده. برای ساخت غرفه ارزان از سازههای فرم می‌توان بهره برد. زمانیکه برای ساخت سازه از مواد ارزان استفاده گردد قیمت اسپیس‌ ارزان می‌شود. در کارخانه اسپیس‌سازان از مواد اولیه ی دارای کیفیت بالا استفاده می‌گردد در نتیجه محصولات تولیدی این شرکت دارای ضمانت کیفیت می‌باشد.این سازه از نظر کارآیی برای استفاده در سوله سازی و غرفه سازی به عنوان اسکلت مورد تایید میباشد.

اسپیس‌سازان با دارا بودن کارخانه تولیدی سازه نمایشگاهی آن را با قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار میدهد. اسپیس فرم های تولیدی اسپیس‌سازان داری کیفیت بالا و استحکام زیادی میباشند.

لیست قیمت انواع اسپیس فریم شرکت اسپیس سازان

برای محاسبه قیمت خرید اسپیس از لیست قیمت اسپیس فریم که در زیر آورده شده است استفاده نمایید. برای اطلاع دقیق از قیمت های روز سازه های اسپیس می توانید با واحد فروش شرکت اسپیس سازان تماس بگیرید.

 ردیف نوع اسپیس فریم قیمت اسپیس متریال مدل
 ۱ اسپیس فریم معمولی طرح  zقیمت 235000تومان لوله ۱۶*۱ مسوار ۵ z
 ۲ اسپیس فریم معمولی طرح زیگزالقیمت 235000تومان لوله ۱۶*۱ مسوار ۵ zik
 ۳ اسپیس فریم پر رکابقیمت 250000تومان لوله ۱۶*۱ مسوار ۵ zp
 ۴ اسپیس فریم لوله ایقیمت 280000تومان لوله ۱۶*۱ خاموت ۱۶*۹۰ L
 ۵ اسپیس فریم کروقیمت 265000تومان لوله ۱۶*۱ مسوار ۵ L
۶ اسپیس فریم ۳۰*۳۰ با ما تماس بگیرید  

خرید اسپیس نمایشگاهی :

اگر قصد خرید اسپیس نمایشگاهی را دارید، به سایت شرکت اسپیس سازان مراجعه کنید. این شرکت اسپیس های نمایشگاهی خود را با کمترین قیمت و کیفیت عالی در سطح کشور عرضه می دارد. قیمت فروش اسپیس فریم در تهران و کرج به دلیل کمتر بودن هزینه های حمل و نقل، مناسب تر از سایر استان ها است.

به دلیل ارزان بودن قیمت اسپیس نسبت به سازه های دیگر، اسپیس فریم انتخاب اول بسیاری از غرفه سازان نمایشگاهی است. برای ساخت غرفه ارزان می توانید، از سازه های فرم استفاده کنید. زمانی که برای ساخت سازه اسپیس از مواد اولیه ارزان استفاده شود، قیمت اسپیس نیز کمتر خواهد بود. در کارخانه اسپیس ‌سازان از مواد اولیه ی با کیفیت و مرغوب استفاده می شود و محصولات تولیدی این شرکت دارای ضمانت کیفیت می ‌باشند. سازه اسپیس فریم استانداردهای لازم برای ایجاد اسکلت در سوله سازی و غرفه سازی را دارد و به طور گسترده در غرفه سازی و سوله سازی های موقت استفاده می شود.

قیمت اسپیس

باتوجه به قیمت اسپیس تبلیغاتی میتوان به این نوع سازه تبلیغاتی به عنوان برترین سازه تبلیغات توجه داشت.

از آنجایی که شرکت اسپیس سازان دارای کارخانه تولید اسپیس نمایشگاهی می باشد، محصولات خود را با قیمت بسیار ارزان و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اجاره اسپیس فریم با کارشناسان ما در شرکت اسپیس سازان تماس بگیرید.

خرید اسپیس تبلیغاتی

مشتریان خرید اسپیس تبلیغاتی برای دریافت آخرین نرخ محصولات تولیدی شرکت از جمله قیمت اسپیس تبلیغاتی می‌توانند، استعلام قیمت محصولات را از قسمت فروش شرکت دریافت نمایند. قیمت اسپیس نمایشگاهی تولید شده در شرکت صنعتی اسپیس ‌سازان با توجه به تولید انبوه با قیمتی بسیار ارزان عرضه می شود. شرکت اسپیس سازان بزرگترین شرکت تولید کننده انواع اسپیس در سطح کشور است. این شرکت اسپیس های تولیدی خود را  با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می دارد. با توجه به قیمت پایین اسپیس تبلیغاتی می توان این نوع سازه را برترین سازه تبلیغات به شمار آورد.

سوالات زیادی در مورد قیمت اسپیس و عوامل موثر بر هزینه تمام شده آن مطرح می شود. در زیر به برخی از این سوالات پاسخ خواهیم داد.

۱ – دلایل نوسان قیمت فروش اسپیس نمایشگاهی چیست؟

پاسخ: نوسانات قیمت آهن یکی از عوامل تعیین کننده قیمت اسپیس تبلیغاتی است. همچنین نوسانات قیمت مواد آبکاری نیز بر قیمت تمام شده اسپیس تاثیر گذار می باشد.

۲ – عوامل موثر در هزینه تولید اسپیس های تبلیغاتی و نمایشگاهی چیست؟

پاسخ:

 الف. نوع آهن استفاده شده در ساخت اسپیس یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سازه اسپیس است.

 ب.نوع موادی که برای آبکاری استفاده می شود، نیز در هزینه اسپیس نمایشگاهی موثر است.

ج. نوع جوشی که برای سازه ها استفاده شده است، در هزینه تمام شده سازه و هزینه تولید محصول موثر است.

عوامل تعیین کننده هزینه تولید اسپیس

از آنجایی که قیمت فروش آهن با نرخ جهانی تعیین می شود و قیمت ثابتی ندارد، نوسانات قیمت آن در قیمت اسپیس نمایشگاهی و تبلیغاتی تاثیر زیادی دارد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت اسپیس به ترتیب زیر می باشند:

 • قیمت مفتول مسوار
 • هزینه سیم جوش
 • هزینه گاز co2

عوامل فوق تعیین کننده هزینه تولید اسپیس فریم می باشند.

قیمت هر متر اسپیس فریم چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت هر متر اسپیس فریم ابتدا باید بدانید از چه نوع سازه ای می خواهید، استفاده کنید. همان طور که گفته شد، معیار های زیادی بر قیمت اسپیس فریم تاثیر گذار است. اگر می خواهید، هزینه تمام شده سازه هایی که می خواهید بخرید را محاسبه نمایید، ابتدا باید مشخصات فنی محصول را بدانید تا بتوانید، انتخاب درستی داشته باشید. قیمت تمام شده سازه های اسپیس فریم بستگی به مواد اولیه برای ساخت آن دارد.

اسپیس فریم چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپیس فریم‌ ها از شکل ‌های هندسی تشکیل شده اند که به طور منظم در کنار هم قرار گرفته‌ اند. این سازه‌ های منظم بار وارد شده بر بدنه‌ ی خود را بر روی قطعات سازه تقسیم می‌کنند و علاوه بر زیبایی بی نظیری که به غرفه های نمایشگاهی می دهند، بسیار مقاوم و مستحکم هستند. سازه های اسپیس برای غرفه سازی نمایشگاه ها استفاده فراوانی دارند، از این رو اصطلاحا به این محصول داربست نمایشگاهی نیز گفته می شود. اسپیس فریم ها بسیار سبک هستند و نصب بسیار آسانی دارند.

 این سازه ها برای ایجاد غرفه در نمایشگاه‌ ها استفاده می شوند. اسپیس فریم‌ ها یا داربست نمایشگاهی به علت نوع قرار گرفتن قطعه‌ های تشکیل دهنده‌ خود به سازه‌ های فضایی شهرت یافته اند. برای اطلاع بیشتر در مورد این سازه های زیبا و قیمت داربست اسپیس به صفحه اسپیس فریم چیست مراجعه نمایید.

سازه اسپیس

سازه ‌های اسپیس دارای ساختار های متفاوتی هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • ساختار‌ مدولار
 • ساختار‌ گره‌ای
 • سیستم ‌های از پیش ساخته شده
 • سیستم های جوش خورده (هزینه جوشکاری بالا می باشد)

اگر بخواهیم، اشکال به وجود آورنده‌ی سازه اسپیس را تصور نماییم، مثلث‌ هایی خواهیم دید که این مثلث ها ساختار ساده و بسیار پایداری را ایجاد می‌کنند. استفاده از این سازه های زیبا و سبک دارای مزایای فراوانی می باشد. در ادامه مطالب در مورد مزایای استفاده از اسپیس فریم ‌ها خواهیم گفت با ما همراه باشید.

مزایای خرید اسپیس فریم دست دوم

خرید اسپیس فریم دست دوم علاوه بر مزایای استفاده از سازه اسپیس، دارای قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به اسپیس فریم نو است. اسپیس دست دوم علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها همان کاربرد و کیفیت اسپیس نو را دارد. قیمت اسپیس کارکرده به مراتب از اسپیس نو خیلی کمتر است. با خرید سازه های کارکرده می توانید، هزینه های خود را مدیریت کنید.

برخی از مزایای اسپیس فریم ‌ها به ترتیب زیر است:

با استفاده از اسپیس فریم ها می توانید، غرفه‌ های نمایشگاهی بسیار جذاب و زیبا ایجاد نمایید.

اسپیس فریم ها در ساخت استیج و سن‌ ها برای اجرای برنامه ‌های مختلف در اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه ها دارای تنوع کاری بسیار زیادی هستند.

به کمک اسپیس فریم ها می توانید، غرفه ‌هایی زیبا بسازید که ارزان تر از اجاره کردن یک مکان می باشد.

شما می توانید با عبور دادن لوله و سیم و کابل از میان سازه‌ ها نهایت استفاده را از فضای خالی بین اسپیس فریم‌ ها داشته باشید.

 • این سازه ها دارای نصب بسیار آسان و سریع می باشند.

اسپیس فریم ها به دلیل وزن پایین و آماده بودن دارای حمل و نقل بسیار آسان هستند.

 • از این سازه ها می توانید، در هر شرایط آب و هوایی و در مکان‌ های مختلف استفاده نمایید.
 • این سازه‌ ها به دلیل استحکام زیاد و داشتن وزن سبک، بسیار محکم و ایمن هستند.

با نورپردازی در میان فضاهای خالی اسپیس فریم ها می توانید، زیبایی آن را چند برابر کنید.

سازه های اسپیس فریم دارای تنوع بسیار زیادی هستند و برای ساخت غرفه هایی با اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت اسپیس فریم کرو (منحنی):

تفاوت قیمت هر متر اسپیس فریم دست دوم در چیست؟

قیمت اسپیس فریم دست دوم بسیار به صرفه تر از اسپیس نو است، با این حال تمامی کاربردهای اسپیس نو را نیز دارا می باشد. برای اطلاع از قیمت اسپیس دست دوم و خرید آن به مراکز فروش اسپیس فریم‌ ها مراجعه نمایید و با خرید اسپیس‌ فریم دست دوم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش اسپیس دست دوم شرکت صنعتی اسپیس سازان است. معمولا تفاوت قیمت هر متر اسپیس دسته دوم بستگی به کیفیت و سلامت جنس آن دارد.

قیمت اسپیس فریم کرو (منحنی)

قیمت هر شاخه اسپیس بستگی به طول آن دارد. برای محاسبه قیمت اسپیس طول شاخه را در فی واحد ضرب نمایید. به عنوان مثال اگر یک شاخه اسپیس با طول 3 متر داشته باشید و قیمت هر متر 1700000 ریال باشد، قیمت آن به صورت زیر محاسبه خواهد شد:

 • اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، طول شاخه است که در اینجا 3 متر است.

دومین نکته قیمت هر متر اسپیس فریم می باشد که در اینجا 2.350.000 ریال است.

 • با ضرب کردن 3 در 2.350.000 قیمت نهایی یک شاخه لوله 3 متری به دست خواهد آمد.

برای دیدن قیمت اسپیس فریم های مختلف از جمله قیمت اجاره پارتیشن، قیمت اتاق ایزوله، قیمت ساخت بیمارستان صحرایی و دیدن نمونه کارهای بیشتر در زمینه خدمات قابل ارائه در شرکت اسپیس سازان به پیچ اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید. رضایت مشتریان شرکت اسپیس سازان راز موفقیت این شرکت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.