میز کانتر

میز کانتر یک وسیله چند منظوره و عالی تبلیغاتی جهت استفاده در غرفه های نمایشگاهی، ادارات دولتی و خصوصی، دفاتر پیشخوان دولت، مطب ها، بانک ها و …  به شمار می آید. این نوع میز معمولا برای ارائه اطلاعات لازم در رابطه با کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ساختار اصلی این نوع میز که میز پذیرش نام دارد فلز می باشد.

جدول محتوا

شناخت و بررسی مزایای میز کانتر

استفاده از میز کانتر دارای مزایا و قابلیت های بسیاری برای کاربران است. جالب است بدانید که این نوع میز از تفاوت ها و برتری هایی نسبت به میزهای معمولی برخوردار می باشد. به طوری که یکی از مزایای آن قابل حمل بودن و سبک بودن آن می باشد که به راحتی قابل جابجا کردن است. همچنین میز کانتر نمایشگاهی یا پیشخوان معمولا دارای یکسری قفسه ها جهت قرار دادن نمونه محصولات و بروشورها می باشد. از اینرو می توانید بروشورهای لازم و برگه های تبلیغاتی را در این قفسه ها نگهداری نمایید و در مواقع نیاز از آن ها استفاده نمایید.

از دیگر مزایای استفاده از میز کانتر می توان به جنس آن اشاره نمود. در واقع این نوع میز از رویه های ام دی اف همراه با طرح های چاپی پی وی سی ساخته شده است. از اینرو این میز قادر است تا وزن ۳۰ کیلوگرم را به خوبی تحمل نماید. از طرفی به دلیل طراحی خاصی که دارد دارای قابلیت جمع شوندگی می باشد. همچنین یکی از روش های تبلیغاتی کم هزینه جهت معرفی محصولات  به شمار می آید. قابلیت نصب چاپ نیز از دیگر مزایای مهم و قابل توجه این نوع میز می باشد.

آشنایی با کاربردهای میز کانتر

بهتر است بدانید که این نوع میز امروزه به دلایل  و هدف های مختلفی مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. این میز در سالن ها، فرودگاه ها، غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه ها و … بسیار پرکاربرد و قابل استفاده است. این نوع پیشخوان در سالن ها و غرفه های نمایشگاهی بهترین وسیله و مکان جهت پاسخگویی به سوالات مخاطبین می باشد. همچنین در سخنرانی ها و کنفرانس ها از آن به عنوان استند LCD و لپ تاپ مورد استفاده کاربران و افراد قرار می گیرد. در حالت کلی  از میز کانتر در مکان هایی که به کانتر پیشخوان نیاز دارند استفاده می شود.  برای مثال از این نوع میز معمولا به عنوان کانتر بانکی، کانتر نگهبانی، کانتر پذیرش، کانتر منشی و کانتر پرستاری استفاده می شود.

آشنایی با انواع مختلف میز کانتر

همانطور که می دانید میز کانتر دارای انواع مختلفی می باشد که جهت تبلیغات و ارائه محصولات مورد استفاده افراد و شرکت های مختلفی قرار می گیرد. از اینرو از نظر اندازه و ظرفیت به دو نوع میز تک نفره و دو نفره تقسیم بندی شده است. همچنین علاوه بر این تقسیم بندی دارای انواع مختلفی همچون میز کانتر نمایشگاهی، مگنتی، ساعتی، ریلی، سمپلینگ و تاجدار می باشد که به صورت مختصر با برخی از آن ها آشنا خواهیم شد.

میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی یا پیشخوان یکی از وسایل ضروری در انواع نمایشگاه ها و محیط های فروشگاهی به شمار می آید. استفاده از این میز پیشخوان یکی از جذاب ترین و بهترین راه های تبلیغاتی در نمایشگاه های مختلف محسوب می شود.  این نوع میز از قابلیت تا شدن برخوردار بوده و به راحتی می توان آن را جمع و نصب نمود. از اینرو می توان به راحتی آن را در فضای مورد دلخواه خود قرار داد. در واقع بعد از اینکه سازه را در کمترین زمان سرهم کردین به راحتی می توانید طرح چاپی خود را به وسیله مگنت بر روی آن نصب کنید.

 

میز کانتر سمپلینگ

 این نوع میز یک وسیله پرکاربرد و قابل استفاده در قسمت های مختلف برای تبلیغات و خدمات به شمار می آید که از کارآیی های خاصی برخوردار می باشد. بد نیست بدانید که  منظور از سمپلینگ عرضه رایگان یک محصول و ترغیب مشتریان  و کاربران به امتحان کردن آن است.

 به جرات می توان گفت میز کانتر سمپلینگ یکی از بهترین انواع میزها جهت تبلیغات نمایشگاهی و  فروشگاهی است. از جمله قابلیت ها و ویژگی های قابل توجه این نوع میز تحمل وزن بالای آن است. به گونه ای که قادر است تا وزن  ۱۰۰  کیلوگرم را به خوبی تحمل کند. در ضمن این نوع میز علاوه بر سه وجه میز دارای یک قسمت در بالای آن می باشد که جهت تبلیغات شرکت در نظر گرفته می شود.

همچنین از دیگر مزیت های این نوع میز کانتر  قابلیت استفاده چند باره از آن است که به نوعی از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. دارا بودن قفسه جهت قرار دادن لوازم، قابلیت درج انواع تبلیغ بر روی آن، حمل و نقل آسان و راحت از دیگر مزایای این نوع میز پرکاربرد به شمار می آید.

لازم به ذکر است که میز کانتر سمپلینگ از نظر جنس صفحه رویه دارای دو نوع می باشد. نوع اول که میز کانتر ام دی اف بوده و جنس صفحه رویه آن از جنس ام دی اف می باشد، که از مقاومت بالایی بهره می برد.  همچنین نوع دیگر این مدل میز، میز کانتر pvc بوده که از ظاهر بسیار زیبا برخوردار است. همچنین کیفیت این نوع میز  نسبت به نوع ام دی اف بالا بوده و به همین دلیل قیمت آن نیز به نسبت بیشتر می باشد.

 

میز کانتر تاجدار

این نوع میز کانتر عضوی جدا نشدنی در زمینه ارائه محصولات و تبلیغات به شمار می آید. به جرات می توان گفت این مدل میز بهترین وسیله جهت جلب نظر مخاطبین و مشتریان  می باشد. چرا که به دلیل داشتن تاج بالا به راحتی می توانید لوگو و نشان  شرکت خود را در معرض دید همگان قرار دهید. از اینرو با استفاده از خلاقیت و کمی دقت به راحتی می توانید نظر مخاطبان را در کمترین زمان ممکن به خود جلب نمایید. بنابراین لوگوی شرکت شما اولین چیزی است که به چشم مخاطبین و مشتریان می آید.

امروزه از میز کانتر تاجدار که به میز سمپلینگ نیز معروف است در مکان های شلوغ و پرترددی همچون نمایشگاه ها، غرفه ها، سالن های مختلف جهت تبلیغات و ارائه محصولات استفاده می کنند. همچنین مزیت های دیگر این نوع میز باعث شده است به طور چشمگیری مورد استفاده افراد قرار گیرد. به طوری که فضای کمی از محیط مورد نظر را اشغال کرده و در کمترین زمان قابل نصب می باشد. از طرفی به دلیل داشتن وزن سبک به راحتی قابل جابجایی است. این مدل میز به دلیل جنس خاص و مقاومی که دارد در همه فضاهای داخلی و خارجی قابل استفاده می باشد زیرا شرایط محیطی و جوی هیچ گونه تاثیری بر روی آن ندارد. همچنین میز پیشخوان تاجدار شامل چاپ و سازه بوده که به خوبی در درون کیف بزرگ جاسازی می شود و به همین دلیل قابل حمل و نقل و جابجایی است. بنابراین با انتخاب این مدل میز پیشخوان در کمترین زمان قادر خواهید بود آن را نصب و یا جمع نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره اسپیس فریم با ما تماس بگیرید.